softium.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (693)

Ważny od: 10 lip 2023
softium.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lip 2023
Oferta znaleziona na FB. Pracowałem na prawie wszystkich systemach Windows, we wszystkich przypadkach były to wersje Home, jedna Win 7 PRO.. Przyszedł czas na zmiany. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, ale dopiero teraz zajmę się instalowaniem otrzymanych produktów. Za sprawne przekazanie kluczy oceniam sklep na 5 gwiazdek, myślę, że zasłużenie.

3 sie 2023
na odpowiedź na maila czekałem klika godzin. Rozumiem, że to weekend, ale na stronie mają napisane, że w weekendy też pracują. Odpisali dopiero koło 18 a napisałem do nich przed 10.

Opinie nt. sklepu softium.pl

5 Gwiazdek

4 lip 2023
Dziękujemy za zaufanie, staramy się spełniać wymagania wszystkich klientów. Zespół Softium
8 lip 2023
Zakup przebiegł sprawnie i szybko, polecam przedsiębiorcom, którym zależy na autentyczności oprogramowanie w działalności gospodarczej.
5 lip 2023
Serdecznie polecam, najlepszy sklep z jakim się spotkałem. Pisałem do Państwa o godzinie 21:00 a odpowiedź otrzymałem 21:05! Dostawa praktycznie natychmiastowa, miałem lekki problem z instalacją, lecz Pan Dawid z pomocy technicznej bardzo mi pomógł w przejściu całego procesu stawiania nowego systemu operacyjnego! POLECAM TO MAŁO POWIEDZIANE!!!
8 lip 2023
Transakcja przebiegła pomyślnie, kod aktywacyjny otrzymany po 10 minutach. Zadziałał na Windows 10 pro. Kupując dostałem kod rabatowy na 15% ze względu na to, że jestem powracającym klientem. Takich firm w tych czasach to ze świecą szukać. polecam i pozdrawiam
4 lip 2023
Moze byc. Chociaz nie lubie placic przed otrzymaniem przesylki. Wole opcje dostawy do domu i platnosci w momencie otrzymania przesylki. Po zainstalowaniu wszystko chodzi tylko pojawiaja sie jakies dziwne komunikaty za kazdym razem gdy uruchamiam program exela
4 lip 2023
Wszystko działa, zgodnie z opisem. Za taką cenę, aż żal nie kupić. Polecam szczególnie jak ktoś musi zrezygnować ze starego systemu bo Microsoft przestaje wspierać...
8 lip 2023
Szybko i tanio, mam dosyć kupowania drogich programów od tych zlodzieji z M$. Tutaj mam tanio, lepsza pomoc techniczna i w dodatku chlopaki pomoga nawet o 3 w nocy jak cos nie dziala!!! Tak powina dzialac kazda firma w tym kraju. Podoba mi sie bo jest tanio i czuje sie nie nizej niz wielka korporacja tylko jakbym byl z nimi na ławeczce na piwie.
6 lip 2023
Może i nie jestem informatykiem, ale z takim podejściem jakie ma Pan Jacek z obsługi klienta nie muszę być. Krok po kroku poinstruował mnie co i jak mam zrobić, aby wszystko zagrało jak należy. Z czystym sumieniem polecam tą stronę i zakupy na niej. pozdrawiam
5 lip 2023
Polecam, szybka wysyłka, pomoc przy problemach z instalacją produktu. Jedyny mały minus to pomoc jest dostępna tylko w wyznaczonych godzinach, ale z drugiej strony nie można oczekiwać, że ktoś z helpdesku będzie siedział przy komputerze o drugiej w nocy

SUPER OPINIA

SUPER!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ W MGNIENIU OKA NAJLEPSZY SKLEP Z OPROGRAMOWANIEM NA RYNKU W POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZADZWONIŁEM I PAN ALEKSANDER DORADZIŁ MI ŻEBYM KUPIŁ TANSZĄ WERSJĘ BO TAK BĘDZIE DLA MNIEJ LEPIEJ!!!!! S U P E R
5 lip 2023
Od momentu złożenia zamówienia zostałem SMS-em poinformowany przez dostawcę o procedurze realizacji i terminie dostawy, co pozwoliło spokojnie oczekiwać na odbiór zamówienia w określonym miejscu dostawy.
8 lip 2023
Chcecie opinie to piszę. Bardzo ładna strona, proces całego zakupu bardzo intuicyjny, dobre ceny, świetne wsparcie klienta (bardzo cierpliwe, zawsze wysłucha), co tu więcej pisać, firma na piątke!
8 lip 2023
Jak zwykle super szybko i tanio. Zawsze korzystam z softium jak chce kupic nowe oprogramowanie, chodź tym razem nie wiem czy to z mojej strony czy ich, strona się letko zacinała. pozdrawiam
6 lip 2023
Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu systemu Windows 10 Pro w sklepie Softium. Proces zakupu był prosty i przejrzysty, a obsługa klienta była bardzo pomocna i profesjonalna.
8 lip 2023
Polecam, zakup legalnego oprogramowania z firmy Softium. Na OLx były tansze, ale kto wie co to jest? A co jak policja przyjdzie? Ja podziekuje, wole droższe ale legalne. pzdr
6 lip 2023
Maila z kodem otrzymałem po ok 10 min i instrukcje jak zrobić upgrade z win 10 home do win 10 pro. Wszystko udało się zmienić w systemie i teraz śmiga na PRO. POLECAM.
6 lip 2023
Po zakupie początkowo był problem ale po kontakcie ze sklepem został on bardzo szybko rozwiązany. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym i bardzo dobra pomoc techniczna
6 lip 2023
Podczas aktywacji Microsoft Windows 10 Professional 64bit ESD wystąpił problem, lecz panowie z softium.pl bardzo szybko odpisali i pomogli przy aktywacji. Polecam :)
4 lip 2023
Mimo pewnych komplikacji zostale one sprawnie rozwiazane przez support (w niedziele) Nie mam zastrzezen do sklepu. Instrukcje dostarczone sa jasne i czytelne.
4 lip 2023
Dostalem 2 kody. Pierwszy nie zadziala, drugi dziala. Jest OK. To jest klucz elektroniczny stad nie ma mozliwosci distarczyc go inaczej niz elektronicznie.