softium.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (693)

Ważny od: 10 lip 2023
softium.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lip 2023
Oferta znaleziona na FB. Pracowałem na prawie wszystkich systemach Windows, we wszystkich przypadkach były to wersje Home, jedna Win 7 PRO.. Przyszedł czas na zmiany. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, ale dopiero teraz zajmę się instalowaniem otrzymanych produktów. Za sprawne przekazanie kluczy oceniam sklep na 5 gwiazdek, myślę, że zasłużenie.

3 sie 2023
na odpowiedź na maila czekałem klika godzin. Rozumiem, że to weekend, ale na stronie mają napisane, że w weekendy też pracują. Odpisali dopiero koło 18 a napisałem do nich przed 10.

Opinie nt. sklepu softium.pl

8 lip 2023
Miałem wątpliwości, bo cena jest dużo niższa niż standardowo, ale transakcja z Softium przebiegła błyskawicznie, a licencja Windows 11 działa bez zarzutu.
5 lip 2023
Wszystko OK. Towar zgodny z opisem, dobry kontakt ze sprzedającym. Sprzedający natychmiastowo odpisuje na pytania, po zakupie. Polecam
6 lip 2023
Szybko otrzymałem zakupiony Windows. Obsługa super pomocna w trakcie aktywacji ponieważ miałem z tym problem. Jeszcze raz dzięki
8 lip 2023
Pan Jacek z pomocy technicznej rozwiał wszelkie moje wątpliwości co do legalności zakupionego oprogramowania :) Polecam gorąco

Kupiłam Windows 10. Mogę polecić sklep :) pomimo małej awarii na początku wszystko zostało szybko wyjaśnione i system śmiga.
5 lip 2023
to są goście , jak ci zależy na czasie po kupnie piszesz @ i moment jest to co Ci potrzeba, pomagaja migiem, Polecam 2 zakup

super obsluga

Mimo problemu z dostawa pan Dawid z dzialu obslugi klienta sprawil ze z noweg programu Office skorzystalem tego samego dnia.
4 lip 2023
Dziękujemy za zaufanie, staramy się spełniać wymagania wszystkich klientów. Zespół Softium
10 lip 2023
Bardzo jestem zadowolony z szybkości realizacji zamówienia. Wszystko zgodnie z przedstawioną ofertą. Polecam ten sklep.
4 lip 2023
W porządku. Choć klucz przyszedł z opóźnieniem sprzedawca zapewnił, że to przez błąd systemu i zaoferował rekąpensate.
10 lip 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Dostałem dokładnie to co zamówiłem w kilka minut po dokonaniu płatności. Polecam.
8 lip 2023
Świetna sprawa! Jeden klucz nie działał, ale to ja robiłem coś źle mimo to, sprzedający od razu wysłał mi drugi!
8 lip 2023
Miałem pewne obawy, ale wszystko poszło dobrze. Produkt działa, kontakt jest łatwy. Nie jest to firma krzak.
10 lip 2023
Sprawnie, szybko, bez problemów. Z początku byłem sceptyczny co do tej witryny ale miło jestem zaskoczony.
8 lip 2023
Zdecydowanie polecam! Szybko i sprawnie kupiłem Windowsa, zainstalowałem wg załączonej instrukcji i gotowe!
4 lip 2023
Git tylko jak chcecie sobie zrobić upgrade z win home do pro to musicie do nich napisać bo kupieniu klucza
4 lip 2023
Dobry zakup serio fajnie ze ktoś wpadł na ten pomysł i umożliwia kupienie taniej office; u mnie już śmiga
10 lip 2023
Transakcja przebiegła bardzo szybko. Klucz otrzymałem po 5 minutach. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam
10 lip 2023
Szybka wysyłka i bez żadnych problemów. Kontakt ze sprzedawcą bardzo szybki i miły. Polecam ten sklep.
20 sie 2023
9 lip 2023
Rewelacja, ideał, najlepiej. Nie spotkałem się nigdy z kobietą przy pomocy technicznej.