softium.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (693)

Ważny od: 10 lip 2023
softium.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lip 2023
Oferta znaleziona na FB. Pracowałem na prawie wszystkich systemach Windows, we wszystkich przypadkach były to wersje Home, jedna Win 7 PRO.. Przyszedł czas na zmiany. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, ale dopiero teraz zajmę się instalowaniem otrzymanych produktów. Za sprawne przekazanie kluczy oceniam sklep na 5 gwiazdek, myślę, że zasłużenie.

3 sie 2023
na odpowiedź na maila czekałem klika godzin. Rozumiem, że to weekend, ale na stronie mają napisane, że w weekendy też pracują. Odpisali dopiero koło 18 a napisałem do nich przed 10.

Opinie nt. sklepu softium.pl

4 lip 2023
Bardzo szybka dostawa na e-mail i bezproblemowa instalacja. Bardzo polecam 😁
4 lip 2023
Dziękujemy za zaufanie, staramy się spełniać wymagania wszystkich klientów. Zespół Softium
10 lip 2023
Klucz do Office za 359zł działa bez najmniejszych problemów. Jestem w takim samym szoku jak i wy.
5 lip 2023
Wszystkie zakupione licencje zostały poprawnie i bezproblemowo zarejestrowane na koncie Microsoft.
6 lip 2023
Asortyment bardzo dobry, bardzo fajne promocje oraz instrukcje jak trzeba dany program aktywować.
4 lip 2023
Pojawił się problem z aktywacja ale po kontakcie ze sprzedawcą otrzymałem nowy działający klucz.
4 lip 2023
Polecam ten sklep - bardzo szybka wysylka kodu, instrukcja aktywacji zrozumiala. Wszystko dziala
8 lip 2023
Klucz zosta do mnie wysłany po 10 minutach. Działa super. Aktywacja w kilka sekund... Polecam!
8 lip 2023
serdecznie polecam, pan aleks pomógł mi o 2 w nocy zainstalować program ofis 5/5 gwiazdek
9 lip 2023
Dostałem niedzialajacy kod ale okazalo sie ze mam zly windows i dostalem dobry za free
9 lip 2023
Doceniam, że kontakt ze sklepem nie stanowi w sumie żadnego problemu, to najważniejsze.
10 lip 2023
Wszystko poszło jak należy. Szybka dostawa. Faktura VAT. Oprogramowanie śmiga Polecam
10 lip 2023
polecam , jest szybko , tanio i bez komplikacji ... wszystko jak w opisie produktu .
8 lip 2023
Zakupy w softium OK, tylko klucz doszedł po dwóch godzinach. Niby awaria automatu...
8 lip 2023
Reklama wyświetliła mi się w google, wszedłem poczytałem opinie i zakupiłem. polecam
8 lip 2023
Sklep softium został mi polecony przez szwagra, super obsługa klienta i tanie ceny.
10 lip 2023
Generalnie to poszło mega szybko i przyjemnie. Nie ma kompletnie na co narzekać :D
Szybką realizacja zamówienia, klucz dostałem po jakiś 10-15 minutach. Polecam
3 sie 2023
dobre zakupy na tej stronie. tanio i sprawnie. to sie szanuje. mnie kupili ;)
10 lip 2023
Zachęcam do zakupu wszystkie osoby, którym zależy na LEGALNYM oprogramowaniu.
8 lip 2023
Kilka minut po wpłacie otrzymałem maila z jasną instrukcją aktywacji systemu.