ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (836) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13 751)

Ważny od: 7 wrz 2016
ford.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

26 cze 2023
Beznadziejna obsługa kupiłem komplet wahaczy po ich wyszukiwarce oczywiście dwa wahacze nie pasują pan powiedział że mogę je sobie sprzedać i kupić nowe,śruby w komplecie z pełnym gwintem żaden mechanik nie chciał ich montować mówić że tuleja wybije gwint na momencie pan ze sklepu oczywiście twierdził że takie daje producent w sklepie stacjonarnym oczywiście są śruby takie jakie mają być nie polecam absolutnie oczywiście żadnej opcji zwrotu niepasujących wahaczy bo pan twierdzi że to komplet gdzie w sklepach nie ma czegoś takiego jak komplet zawieszenia febi tzn oczywiście można je skompletować tak jak to pan zrobił to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

3 mar 2024
3 mar 2024
2 mar 2024

Wysyłka sprawna, paczka zapakowana w sposób należycie chroniący towar, opis części zgodny ze stanem faktycznym, ceny konkurencyjne.
7 lut 2024
Sprawdzono czy część na pewno pasuje do tego modelu, dopiero wtedy przysłano szybko i dokładnie to czego potrzebowałem
Profesjonalne usługi i doradztwo szybka wysyłka wszystko na bardzo wysokim poziomie.