sklep.grupamarat.pl

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (90)

Ważny od: 28 paź 2022
sklep.grupamarat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 sty 2024
W esklepie nie mieli łańcucha 8B1. Zadzwoniłem i dogadałem sie z konsultantem. Zamówili, dołożyli do mojego zamówienia i wysłali

Nie spotkałem się z gorsza firma jeśli chodzi o terminowość dostaw. Towar zakupiony przed 2 tygodniami jeszcze nie dotarł. Szczerze nie polecam.

Opinie nt. sklepu sklep.grupamarat.pl

24 sty 2024

Tuleja SKF

Przesyłka wysłana z opóźnieniem - dotarła.
31 sty 2024
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dziękujemy za informację o dotarciu zamówionego towaru do Pana. Dbamy o poprawę jakości realizowanych usług, dlatego jeżeli jest Pan zainteresowany prosimy o bezpośredni kontakt z nami.
31 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Staramy się z maksymalnym zaagażowaniem spełnić potrzeby naszych kliantów. Super za wykonany telefon i dobrą rozmowę. Zapraszamy do sklepu na kolejne zakupy.
17 gru 2023
Super sklep zamówienie zrobione w niedzielę a towar dotarł już we wtorek. Duży pozytyw. Gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za opinię dotyczącą szybkiej dostawy. Cieszymy się, że byliśmy w stanie dostarczyć zamówienie z prędkością, która spełniła Pana oczekiwania.
9 sty 2024

Profesjonalna obsługa i bardzo szybka wysyłka polecam gorąco wszystkim.

Bardzo szybka obsługa towar zamówiony w niedzielę i już we wtorek był u mnie bardzo duży pozytyw.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Pana oczekiwania w poprzednich zakupach. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.
21 lis 2023
Profesjonalna i szybka dostawa. Towar który mnie interesował w jednym sklepie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i opinię 👍 Stale doskonalimy obsługę klientów oraz zasoby naszego sklepu. Zapraszamy do kontaktów i ponownych zakupów.
20 paź 2023
Dużo produktów, atrakcyjne ceny. Bardzo prosty proces realizacji zakupów. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że zakup w naszym sklepie sprawił Panu radość. Staramy się, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Zapraszamy do kontaktów i kolejnych zakupów.
9 sty 2024
Trochę oczekiwałem na przesyłkę ale warto przyszło to co chciałem
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.
profesjonalizm, szybka przesyłka, żadnych problemów, polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa, które są dla nas ogromnie ważne a przy tym motywują do dalszej pracy. Zapraszamy do ponownych zakupów.
10 lis 2023
Polecam gorąco, obsługa fachowa, realizacja zamówienia szybka
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Bardzo dziękujemy za wystawienie nam pozytywnej oceny i opinii. Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie dlatego bardzo cieszą nas takie słowa. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do kontaktów i kolejnych zakupów.
4 paź 2023
Łatwe i szybkie zakupy, duża dostępność produktów
19 paź 2023
Wszystko ok. Dostawa szybka i zgodna z opisem.
25 gru 2023
Szybkość przesyłki i wzorowe doradztwo.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie. Zapraszamy do kolejnych zakupów. Polecamy się na przyszłość.
Wszystko w porządku polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie.
Duży asortyment. Obsługa klienta
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Staramy się zapewnić naszym klientom różnorodność i wysoką jakość produktów. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
4 paź 2023
klarowne zasady zamówień
Super Firm . Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość i profesjonalizm aby zadowolić naszych klientów. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
19 paź 2023
Все супер.
Odpowiedź ze sklepu sklep.grupamarat.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zapraszamy do kolejnych zakupów.