cyfrowe.plOpinie

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ KRS:0000293552
Jaroslaw Banacki

Opinie nt. sklepu cyfrowe.pl

4.50/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu cyfrowe.pl

Mój zaufany sklep na sprzęt fotograficzny.
Super kontakt z klientem. Bardzo szybka wysyłka. Paczka zapakowana bardzo solidnie.
Szybka wysyłka w dniu złożenia zamówienia. Towar zgodny z opisem i co najważniejsze w pełni sprawny.
Świetna robota
brak kompetencji osób z serwisu towar lipny 2 miesiące w serwisie producenta i niestety nic nie wiadomo nie polecam ostatni zakup w tym sklepie
 w trakcie sprawdzania|
 Odpowiedź ze sklepu cyfrowe.pl
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie przykro czytać negatywny komentarz, który w naszej opinii nie powinien być opublikowany pod szyldem naszego sklepu, gdyż nas nie dotyczy. Zakupiony półtora roku temu markowy produkt, został oddany do naprawy gwarancyjnej. Z naszej strony możemy jedynie informować o stanie realizacji zgłoszenia, dopytując w autoryzowanym serwisie, co też czynimy.
Realizacja kolejnego już zamówienia bez istotnych problemów. Towar, jak zawsze dotąd, zgodny z zamówieniem i sprawny. Życzliwe podejście pracowników sklepu wobec moich oczekiwań dotyczących sposobu dokumentowania zakupu. Moim zdaniem od wielu lat ciągle jeszcze sklep wyróżnia się pozytywnie na tle wielu innych sklepów prowadzących sprzedaż sprzętu fotograficznego.