cyfrowe.plOpinie

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ KRS:0000293552
Jaroslaw Banacki

Opinie nt. sklepu cyfrowe.pl

4.39/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu cyfrowe.pl

3 tygodni(e) temu
Świetna robota

brak kompetencji osób z serwisu towar lipny 2 miesiące w serwisie producenta i niestety nic nie wiadomo nie polecam ostatni zakup w tym sklepie

Odpowiedź ze sklepu cyfrowe.pl
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie przykro czytać negatywny komentarz, który w naszej opinii nie powinien być opublikowany pod szyldem naszego sklepu, gdyż nas nie dotyczy. Zakupiony półtora roku temu markowy produkt, został oddany do naprawy gwarancyjnej. Z naszej strony możemy jedynie informować o stanie realizacji zgłoszenia, dopytując w autoryzowanym serwisie, co też czynimy.
Realizacja kolejnego już zamówienia bez istotnych problemów. Towar, jak zawsze dotąd, zgodny z zamówieniem i sprawny. Życzliwe podejście pracowników sklepu wobec moich oczekiwań dotyczących sposobu dokumentowania zakupu. Moim zdaniem od wielu lat ciągle jeszcze sklep wyróżnia się pozytywnie na tle wielu innych sklepów prowadzących sprzedaż sprzętu fotograficznego.

Całkowite zadowolenie. Szybko i profesjonalnie

Towar sprawny w 100% zero zastrzeżeń , co do wysyłki z 24 godzin zrobiło się to parę dni roboczych na szczęście mi się nie spieszyło więcej uwag nie ma .

Szybko i sprawnie.

Niestety, jeden z zamowionych towarów dotarł niekompletny. Po bardzo długim czekaniu i mojej akceptacji na wymianę towaru o podobnych parametrach, dostałem zupełnie inny towar, którego nie chcę. Nie wiem jak to sie skończy, ale stanowczo podejscie sklepu jest nieprofesjonalne do kupującego. Nie wiem co tam zawodzi, bo kontakt z obsluga klienta online jest na dobrym poziomie.

kilkukrotnie korzystałem z zakupów w sklepie Cyfrowe.pl nigdy się nie zawiodłem , ostatnio kupiłem DC-FZ82 i parę innych drobiazgów - dotarły do mnie wczoraj bezproblemowo - polecam sklep w 100 - pozdrawiam wojdzi

Bardzo szybko i sprawnie Polecam

jestem zadowolony ze sklepu cyfrowe.pl bardzo dobra obsługa i szybka przesyłka

Sklep godny polecenia. Wszystko zgodne z zamówieniem i regulaminem sklepu.