Sheyk.pl

Opinie (53) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 7 sie 2023
Sheyk.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam gorąco sprzedającego, kontakt wzorowy. Telewizor dojechał tak zabezpieczony, że aż mi szczęka opadła jak kurier otworzył auto, a pragnę nadmienić, że nie był jedynym telewizorem na aucie, które stały sobie ot tak, bez większego zabezpieczenia, a mój na palecie (jako jedyny). Brawo dla sprzedającego, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

17 gru 2023
Nie sprzedawajcie towaru którego nie macie nastanie i nie możecie w związku z tym zrealizować zamówienia. Marnujecie czas klienta i przetrzymujecie zapłacone za towar pieniądze. Jedyny plus że otrzymałem zwrot pieniędzy po tygodniu za niezrealizowane zamówienie. Nie polecam ! ! !

Opinie nt. sklepu Sheyk.pl

Wszystko jak należy.Tv działa,oryginalne opakowanie.dostawa zgodnie z opisem.mogę polecić ten sklep,choć miałem małe obawy.(mało znany).Skusiła mnie cena,zawsze parę dyszek taniej.No i mój tv dostępny tylko jako mowy w Sheyk.
16 gru 2023
Dziękujemy, że podzielił się Pan swoimi doświadczeniami z naszym sklepem. Cieszymy się, że wszystko dotarło do Pana zgodnie z oczekiwaniami, a dostawa była zgodna z opisem. Cieszymy się, że był Pan skłonny zaryzykować z nami pomimo wszelkich zastrzeżeń, jakie mógł Pan mieć. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, więc cieszymy się, że cena była na tyle atrakcyjna, by dokonać zakupu. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z telewizora i będą kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
16 paź 2023
Towar zgodny z opisem. Szybkie odpowiedzi na zadane pytania. Tak, że polecam tego sprzedawcę. Oby więcej takich sprzedawców. 👍
23 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupiony przedmiot był zgodny z opisem i że nasz zespół obsługi klienta udzielił szybkiej odpowiedzi na wszelkie pytania. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi wszystkim naszym klientom i doceniamy Pana miłe słowa w tym zakresie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!
Bardzo polecam!! Jednym słowem klasa!
16 gru 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że podobały się Państwu nasze usługi. Staramy się zawsze spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów i wspaniale jest słyszeć, że właśnie to zrobiliśmy. Dziękujemy za Państwa rekomendację; jest ona bardzo doceniana.
15 lip 2023
Polecam gorąco.
20 cze 2023
30 paź 2023
szybkosc realizacji , dobry kontakt
1 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłe słowa! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkości naszej dostawy i jakości obsługi klienta. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom pozytywne doświadczenia i miło jest słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
29 paź 2023
Szybko i sprawnie. Dziękuję
1 lis 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Doceniamy, że nasze usługi mogą zapewnić Państwu szybkie i skuteczne wyniki. Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości usług na czas. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i cieszymy się, że udało nam się to zrobić. Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości!
24 sie 2023
Polecam, sprawnie szybko.
12 wrz 2023
Wszystko przebiegło prawidłowo.
16 gru 2023
Dziękujemy za Pana pozytywną opinię. Doceniamy, że uważa Pan, że nasz proces przebiegł dobrze i jesteśmy wdzięczni, że wybrał nas Pan jako swojego dostawcę. W naszej firmie staramy się zapewnić wysokiej jakości doświadczenie dla wszystkich naszych klientów. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z usługi i mamy nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości.
7 lip 2023
Wszystko przebiegło prawidłowo.