Sheyk.pl

Opinie (52) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (78)

Ważny od: 7 sie 2023
Sheyk.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam gorąco sprzedającego, kontakt wzorowy. Telewizor dojechał tak zabezpieczony, że aż mi szczęka opadła jak kurier otworzył auto, a pragnę nadmienić, że nie był jedynym telewizorem na aucie, które stały sobie ot tak, bez większego zabezpieczenia, a mój na palecie (jako jedyny). Brawo dla sprzedającego, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

17 gru 2023
Nie sprzedawajcie towaru którego nie macie nastanie i nie możecie w związku z tym zrealizować zamówienia. Marnujecie czas klienta i przetrzymujecie zapłacone za towar pieniądze. Jedyny plus że otrzymałem zwrot pieniędzy po tygodniu za niezrealizowane zamówienie. Nie polecam ! ! !

Opinie nt. sklepu Sheyk.pl

17 cze 2023
9 maj 2023
27 sie 2023
Polecam.
16 gru 2023
Dziękujemy za Państwa opinię. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z naszą firmą. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkt wysokiej jakości. Doceniamy Państwa wsparcie i mamy nadzieję na ponowną współpracę.
8 gru 2023
2 gru 2023
21 lis 2023
8 paź 2023
12 wrz 2023
11 wrz 2023
24 sie 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy, że znalazł Pan czas, aby nas zrecenzować. Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, towarami i obsługą klienta. Zawsze staramy się zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości. Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna i dziękujemy za nią.
20 sie 2023
20 lip 2023
17 gru 2023

Zamówienie nie zrealizowane

Odpowiedź ze sklepu Sheyk.pl
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cenimy opinie klientów i doceniamy Państwa szczerą opinię. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i upewnić się, że wszystkie zamówienia są realizowane na czas. Rozumiemy, że czasami może się zdarzyć, że coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, jednak jesteśmy zobowiązani do znalezienia realnych rozwiązań i naprawienia wszelkich problemów, które mogą się pojawić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię i umożliwienie nam ulepszenia naszych usług.