addnature.plOpinie

Friedrichstrasse 6
70174 Stuttgart
Niemcy
Amtsgericht Stuttgart HRB 741359
Dr. Hans Dohrmann (CEO), Thomas Spengler (CCO)

Opinie nt. sklepu addnature.pl

4.79/5.00

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Oczekiwanie na wysyłkę trwa zwykle tydzień. Do tego należy doliczyć około 3 dni na transport i doręczenie paczki. Zwroty są możliwe ale panuje tam bałagan. z 5 zwróconych przedmiotów jedne figurują w serwisie addnature jako zwrócone, inne jako wysłane. Trzeba mocno pilnować zwrotu środków na konto, bo odbywa się to w ratach. Ogólnie nie polecam sklepu, bo panuje tam bałagan. Infolinia jest ciągle zajęta. Jeśli nie chcesz problemów to lepiej kupuj w pewniejszych sklepach.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalej 4 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu addnature.pl

Filtruj Sortuj Od najnowszych
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem przesyłki, choc w chwili zamówienia dokonałem przelewu.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w wysyłce, które wynikają ze wzmożonej liczby zamówień. Zapewniamy, że wszystkie zamówienia traktujemy priorytetowo. Państwa zamówienie jest skompletowane. Gdy zostanie nadane, otrzymacie Państwo link do śledzenia przesyłki. Pozdrawiamy, Addnature Team.
Zamówienie anulowane po tygodniu od zamówienia bez podawania przyczyny!
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry. Wczoraj otrzymaliśmy informację o braku produktu i niezwłocznie przesłaliśmy Panu mejla o anulowaniu zamówienia i zwrocie środków. Przepraszamy za niedogodność. Pozdrawiamy, Addnature Team
 pomocny (4)
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Czekam na realizację zamówienia 15 dni. Po kilku monitach nie udało mi się nawet uzyskać informacji na temat terminu dostawy. Sklep nie podaje numeru przesyłki, by można ją było śledzić. Firma kurierska ma trzy dni robocze na poinformowanie sklepu o statusie paczki, co oznacza 5 dni roboczych oczekiwania przez klienta na informację gdzie jest paczka. Nie polecam nikomu zakupów w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu addnature.pl
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mamy pełnej kontroli nad wysyłką, po tym, jak paczka opuści nasz magazyn. Otrzymaliśmy odpowiedź od firmy kurierskiej, która jest w trakcie poszukiwania paczki. Niezwłocznie jak będą mieli informacje odnośnie jej statusu, powinni nam dać odpowiedź. Pozdrawiamy.