Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (530) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (903)

Ważny od: 3 mar 2022
Sklep pływacki AQUA SPEED spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

26 cze 2023
bardzo zła jakośsć towaru, słaba tkanina

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

3 mar 2024
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za ocenę! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
9 lut 2024
Wspaniały wybór towaru idealnie dopasowany dla potrzeb każdego pływaka niestety nie było możliwości przeze mnie odebrania paczki następny raz zamawiam bardzo dużo selekcja wybór okularów Googli pływackich bardzo specjalistycznych wspaniałe kostiumy i przede wszystkim wspaniale że jest Logo firmy aqua Spin jestem ogromną wielbicielka tego sklepu
26 sty 2024

Szybka przesylka .

Szybka przesylka ,,tylko chyba moj bląd.Kiedy zamawialam przy produkcie był symbol 38,, Ja kliknęłam, że zamawiam 40,,ale to nie poskutkowalo. Otrzymalam produkt nr 38. Natychmiast mam sprostowanie, odsylam w gratisie przesyłkę , na pewno po otrzymaniu naleznosci na konto bankowe,zamówie ponownie ,,ale nr 40. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją recenzję i doceniamy fakt, że poświęciłeś czas na wyrażenie opinii. Przykro nam, że otrzymałeś nieprawidłowy rozmiar. Rozumiemy, jak frustrujące może być coś takiego. W AQUA SPEED zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi klienci otrzymają dokładnie to, co zamówili. Postaramy się to dla Ciebie naprawić i wyślemy prawidłowy rozmiar najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiamy!
Podoba mi się szybkość usługi, ale... strój który kupiłam (dwuczęściowy) wydaje się być skompletowany w dwóch różnych rozmiarach pomimo, że na obu częściach jest metka z tym samym rozmiarem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy, że poświęciłaś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką obsługę. Przykro nam słyszeć, że dwuczęściowy model, który otrzymałaś, nie pasował do siebie tak, jak powinien, pomimo metki z tym samym rozmiarem. W AQUA SPEED zawsze staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, aby nasi klienci mogli cieszyć się czasem spędzonym w wodzie. Twoja opinia jest nieoceniona, aby pomóc nam to robić. Przyjrzymy się produktowi, który zamówiłaś.
AB
Bardzo miła obsługa, nie ma problemów z ewentualną korektą zamówienia, mam tu na myśli zamówienie kolejnego produktu do jednej przesyłki. Miło, sprawnie i szybko dostarczone. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że zamówienie u nas było dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. Miło nam słyszeć, że nasza obsługa klienta jest na najwyższym poziomie i zawsze staramy się, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia szybko i bez kłopotów. Doceniamy Twoją rekomendację i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli zrealizować dla Ciebie zamówienie!
8 lut 2024
Szybka wysyłka i produkty świetnej jakości konkurencyjne dla zagranicznych marek 👍okularki Vortex Mirror bardzo wygodne do OW
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za wspaniałą recenzję AQUA SPEED! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że uważasz nasze produkty za wysokiej jakości i konkurencyjne w stosunku do zagranicznych marek. Zawsze staramy się zapewnić najlepsze wrażenia z pływania; nasze okulary Vortex Mirror zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i wytrzymałości. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wybór AQUA SPEED!
21 sty 2024

Sprawna dostawa

Sprawna, szybka dostawa. Produkt który zamawiałam bardzo dobrej jakości. Kolejne zakupy w tym sklepie i satysfakcja 100 %
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za Twoją recenzję! Miło słyszeć, że szybko otrzymałaś zamówienie i że jesteś zadowolona z jakości produktu. Za każdym razem staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z zakupu. Dziękujemy za bycie lojalnym klientem!
4 lut 2024

Informacja

Witam, Paczka dotarła bardzo szybko ( na drugi dzień od wysłania). Kurier DPD. Zawartość zgodnie z zamówieniem. Pozdrawiam