sklep.backer.pl- Logo - Opinie

sklep.backer.pl

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (88)

Ważny od: 7 gru 2022
sklep.backer.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1. Faktura z pozycjami wystawianymi wg cen brutto sprawia problemy dla niektórych systemów magazynowych i księgowych. W PL obowiązuje rozliczanie podatków wg wartości netto, a problemy są z zaokrągleniami netto i VAT (gdy faktura jest wg cen brutto). 2. Sprzedawca mógłby się postarać o niższe ceny przesyłek, szczególnie, gdy towar mieści się w np. kopercie. 27 zł za przesyłkę to jest dość drogo.

W sklepie jest piękna oferta tyle, że na np. 30 pozycji jakiegoś wyrobu do nabycia są: 1., 2. rodzaje/wymiary. Reszta "w produkcji". Nie oznacza to jednak, że lada chwila zostaną wyprodukowane i pojawią się w sklepie. To zmyłka, która oznacza że być może mogą być wyprodukowane dla Ciebie jeżeli zamówisz wagon tego samego towaru (trochę przesadziłem). A termin - ha, ha, ha. Jeżeli do tego dodamy ceny - niekonkurencyjne to wniosek jest oczywisty. Obiektywnie trzeba przyznać, że jakość wyrobów jest b. dobra, opisy techniczne b. dobre/wyczerpujące, opisy ogólne wystarczające. Ale w dzisiejszych czasach moim skromnym zdaniem to już nie wystarczy. PS. opisana oferta to nie specyfika Backer Polska. Jak sprawdziłem na stronie .de tam jest ta sama sytuacja. Krótko mówiąc marketing na piątkę, rzeczywista oferta na cieniutką trójczynę. Sorry Winnetou. Naprawdę się starałem.

Opinie nt. sklepu sklep.backer.pl

Wszystko doszło jest OK

W sklepie jest piękna oferta tyle że ...

Pełen profesjonalizm oraz szybka wysyłka. Korzystam już kilka lat. Polecam!
Wszystko sprawnie i szybko.
12 lip 2023
zakupione dzwignie stale Euromodel są bardzo cięzkie i galwanicznie lakierowane, ale z racji. ze byly niechlujnie zapakowane porysowaly i poobijaly sie w transporcie.
31 paź 2023
Duży wybór artykułów w bardzo przystępnych cenach. Do zniesienia limit realizacji zamówień wysyłkowych powyżej 30 PLN.
18 paź 2023
Wszystko jest przejrzyste i czytelne na stronie, na każdym etapie informacja o zamówieniu, to mi się podoba
22 lip 2023
plusy szybkie wykonanie usługi starannie zapakowane minusy minimalne zamównienie za 30 zł koszty przesyłki
Dziękujemy, zamówienie zostało zrealizowane b szybko, pełny profesjonalizm
KK
kuhfglu k.
lvhhjuvlkl
13 wrz 2023

polecam

szeroki wybór towaru, błyskawiczna realizacja zamówienia,
Produkty zgodne z opisem, szybka wysyłka. Polecam!