ardant.pl

Opinie (96) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (120)

Ważny od: 19 maj 2023
ardant.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Szybki, krótszy od zapowiadanego termin dostarczenia lamp. Starannie zapakowane. Lampy jeszcze w pudełkach, więc opinii nie ma. Jedyna zaskoczenie to miedziana lampa błyszcząca, chociaż liczyłam na szczotkowaną.

25 sie 2023
Sposób obsługi klientów, rzetelne informowanie o dostępności produktu i czasie realizacji zamówienia. Nie informują Państwo w jakim terminie i co zostanie dostarczone.

Opinie nt. sklepu ardant.pl

20 sty 2024
Do tej pory nie otrzymałam opłaconego zamówienia i żadnej informacji na ten temat
Jak mam wystawić opinie jeżeli jeszcze nie otrzymałem zamówienia.
9 lis 2023

Sprawnie

22 cze 2023
Zakupy ok. Lamy przyszły dobrze zapakowane i nieuszkodzone więc super. Zamówienie było podzielone na 2 paczki co nie do końca mi się podobało tym bardziej, że nie zostałam o tym poinformowana.
10 lis 2023
Personel pomocny niezwykłe, nie pamiętałam parametrów żarówki i odnalazł je w zamówieniu sprzed 3 lat. Otrzymałam linka bezpośrednio do produktu. Zamówienie przyszlo błyskawicznie
9 gru 2023
Ze strony sklepu wszystko bylo w porządku, być może można by było wprowadzić inną opcje dostawy niż kurier Dpd który wrzucił przesyłkę przez płot ( mimo napisu uwaga szkło )
AB
Agata B.
Ciekawy asortyment, dobre ceny (lepsze niż u konkurencji), starannie zapakowana paczka i dostawa zgodnie z deklaracjami.
19 cze 2023
Mimo zwrotu towaru polecam zakupy w tym sklepie, kontakt i chęć rozwiązania problemu na pierwszym miejscu.
25 wrz 2023
Lampa przepiękna! Wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciu. Sama transakcja z firmą przebiegła pomyślnie.
20 wrz 2023
ceny, szybkośc realizacji zamówienia, na każdym etpaie zamówienia info do klienta i elastyczni kurierzy
Szybka dostawa, profesjonalna obsluga. Super porady w razie watpliwosci. Bardzo polecam
25 lis 2023
Duży wybór, świetne jakościowo produkty. Super szybka wysyłka, co chcieć więcej :)
22 paź 2023
szybkość zamówienia, dobry kontakt ze sklepem, bardzo dobry poziom obsługi klienta
17 wrz 2023

Lampy

Wszystko w porządku. Lampy bardzo ładne. Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam
17 maj 2023
Szybka sprawna dostawa. Lampy miały być za 2-3 tygodnie były za 3 dni. Super.
31 maj 2023
Szybka realizacja zamówienia, doskonale zapakowana do transportu.Polecam
1 wrz 2023
Miła obsługa, szybka dostawa. Zamówione lampy piękne.
Firma solidna. Wiarygodna. Produkt dobry, elegancki.

Kontakt ze skllepem

Kontakt ze sklepem, termin i sposób dostawy