neba.pl

Opinie (551) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

Opinie nt. sklepu neba.pl

Bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji tatuażu na każdym etapie gojenia. Moim nr 1 jest pianka do mycia, która nie tylko przynosi ukojenie, ale również pięknie pachnie. Serum - coś wspaniałego, jak dla mnie działa na zasadzie niewidocznego opatrunku w płynie. Krem - natychmiast nawilża, łagodzi swędzenie. Masło - obłędnie pachnące dopełnienie w codziennej pielęgnacji tatuażu. Szczerze polecam każdy produkt od NEBA

Sprawdzona marka

Bardzo polecam produkty NEBA - zarówno te do gojenia jak i do codziennej pielęgnacji tatuażu!! Najczęściej kupowane produkty: krem do gojenia, serum, balsam (ten ostatni bardzo wydajny, super nawilża i nie pozostawia tłustego filmu na skórze)

Neba jest wspaniała

Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji tatuażu od Neby są obłędne. Trio mydełko+serum+krem to przesztos! Wysyłka ekspresowa, w każdej paczce miła niespodzianka, gdyby każda firma działa w ten sposób, życie byłoby piękniejsze i prostsze 💕
Expresowa wysyłka :) wszystko pięknie opisane :) a dla mnie pierwszy tatuaż to mega przeżycie i dużo osób mi poleciło te produkty:) teraz tylko czekam❤️ aż będę mogła użyć
Krem do świeżego tatuażu super przyjemny , skóra po nim mega elastyczna , wydajność duże zaskoczenie na plus . Mydło , masło rewelka . A jaszcze zapach produktów ☺️
Krem nieba poleciła mi moją tatuażystka i rzeczywiście jest super. Nie ma dużego strupa jak po innych kremach. Ładnie się goji . A masełko obłędne. Pięknie pachnie.
Polecam produkty od Neba 2 lata już korzystam i każdy nowy tatuaż po ich produktach wygląda cudownie. Goi się szybciej niż przy użyciu produktów od konkurencji.
Jestem bardzo Zadowolona! Ekspresowa wysyłka, wszystko Pięknie zapakowane. Dostałam w prezencie próbki i słodkości. Za co Pięknie Dziękuję, to bardzo miłe!❤️

Gorąco polecam

Super szybka realizacja. Kosmetyki mega pięknie pachną, pianka świetnie domywa, a krem do tatuażu świeżo zrobionego to petarda. Polecam serdecznie.
Kremy bardzo dobrej jakości, nie wyobrażam sobie używania czegoś innego do wygojenia lub pielęgnacji tatuażu. Szybka i profesjonalna wysyłka.
bardzo mi się spodobało, że dostałem darmowe próbki ochronne przed słońcem. plus dziekuje za żelki, mi i dziewczynie bardzo smakowały:)
13 kwi 2024

Kolejne zamówienie i kolejny uśmiech

Zamówienie zrealizowane szybko sprawnie i bez przeszkód. Z pewnością będę zamawiał w przyszłości bo produktu swietnienrobia robotę

Super produkt… stosuje od samego…

Super produkt… stosuje od samego początku jak zrobiłem rękaw… skóra jest jędrna a tatuaż utrzymuje świeżość… polecam
Produkty przyszły całkiem szybko, solidnie zapakowane i nawet gratis w postaci cukierków był w paczce.
Wysoka jakość produktów, estetycznie i starannie wykonane opakowania, szybkość realizacji zamówienia.
Krem i żel sprawdzają się dobrze,krem przyjemnie pachnie i całkiem dobrze się wmasowuje

Wszystko ok

Jak zwykle wszystko sprawnie i towar najwyższej półki 😁 wziąłem masło ananas zobaczyć 😁
Bardzo szybka wysyłka, ładnie zapakowany produkt, gratisy. Sam produkt wysokiej jakosci

Wspaniale

Ekspresowa wysyłka, zamówienie pięknie zapakowane, świetny produkt. Naprawdę polecam.
14 kwi 2024

Polecam na 100%

Szybka wysyłka, produkty wysokiej jakości mój tatuażysta polecał i miał rację 👍😀