JustNails.pl

Opinie (4222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7916)

Ważny od: 6 sie 2021
JustNails.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

8 sie 2023
Prosiłam o zmianę adresu przesyłki jeszcze przed jej nadaniem. Odpowiedz owszem była, paczka poszła na zły adres…

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

w trakcie sprawdzania
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Anna! Będzie nam bardzo miło, jeśli dasz znać czemu zasługujemy na 3 gwiazdki 😊 Pamiętaj, że jeśli coś jest nie tak z paczuszką to chętnie pomożemy. Odezwij się na sklep@justnails.pl ❤️
7 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Agata! 😊 Daj proszę znać co mogliśmy zrobić lepiej. Pamiętaj, że jeśli jest problem z paczką to możesz do nas napisać 👉🏻 sklep@justnails.pl, pomożemy ❤️
Prosiłam o wysłanie fakturę, w końcu dostałam zamówienie bez fakturę, informacje podawałam.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Natallia 🩷 Fakturę otrzymałaś na maila, z którego składałaś zamówienie. Nie wysyłamy faktur w paczce 🙏🏻
W paczce lakier był rozlany
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Nikola 😊 Czasami nasze paczuszki mają trudną drogę do przebycia, dlatego jeśli coś się stało z produktem to koniecznie pisz na maila sklep@justnails.pl i od razu pomożemy 🩷
Cześć 😊 Czym zasłużyliśmy sobie na 3 gwiazdki? 🥹
14 lis 2023
Duzy minus za płatne paczki (głównie pobranie). Robiłam ostatnio zakupu i zapomniałam kilku rzeczy ale już ich nie domawiam tylko ze względu ponowny kosz przesyłki. Poza tym wszystko super.
21 lis 2023
Zgadza się i również nad tym ubolewamy😭 Ze względu na dużą ilość nieodbieranych zamówień za pobraniem podjęliśmy decyzję, że nie będziemy umożliwiać bezpłatnej dostawy za pobraniem. Mało osób o tym wie, ale jako sprzedawca musimy ponieść dodatkowe koszy związane z powrotem zamówienia😭
27 cze 2023
Dostałam nail prep z jakąś plamą na zakrętce
21 lis 2023
Wysyłamy nowe produkty jak tylko pojawi się jakiś problem. Wystarczy napisać na maila sklep@justnails.pl i załatwimy sprawę❤️