lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (927) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1300)

Ważny od: 11 lis 2021
lyko.com/pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Bardzo szybko i sprawnie.Udane zakupy.Na pewno skorzystam jeszcze.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię. 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka.Szybka realizacja zamówienia
Przesyłka dotarła do mnie szybkodobrze zapakowana-polecam w 100%

Dobry sklep z kosmetykami

Duży wybór, dobre ceny, szybka wysyłka, ekologiczne opakowania.

Polecam!

Przystępne ceny; bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Szybkość dostawy i opakowanie dostosowane do ilości produktów
Wszystko ok. Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka 😉 Polecam
Zamówienie zgodne z opisem. Produkt oryginalny, polecam :).
IR
iwona R.
Town Yetholm
Sprawne zamowienie. Szybka dostawa. Product bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
dać rabaty za kolejne sztuki produktu (rabat ilościowy)
Dobre ceny, jakość towaru, szybka realizacja zamówienia
Szybka wysyłka i niska cena, z produktem wszystko ok
6 kwi 2024
Super szybka dostawa, kosmetyki nienaruszone polecam
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Hello! ✨ Thank you for taking the time to write us a positive review. Glad your delivery reached you so quickly! We wish you a nice week ahead. See you very soon! 🌞 Kind regards, Merline // Customer Relations Lyko
Wysyłka expressowa! Zyskaliście stałą klientkę :)
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
szybka wysyłka, produkt zgodny z oczekiwaniami
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Super Szybka wysyłka oraz świetny produkt.
JJ
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Dziękujemy pięknie za opinię, bardzo nam miło 😊 Mam nadzieję, że odwiedzisz nas jeszcze nie raz! ✨ / Gosia z Customer Relations
Fajne ceny i szybka wysyłka. Polecam.
Bardzo szybka realizacja zamówienia
bezproblemowo, terminowo, polecam