focusgarden.pl

Opinie (2557) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

19 lip 2023
Lekceważenie klienta Kupiłem tunel foliowy, i następnym dniu dostałem wiadomość o przygotowaniu towaru do wysyłki ale dalej nic się nie działo. Po czterech dniach zadzwoniłem do firmy Focus Garden i dowiedziałem się że zakup musi być anulowany bo tunel jest uszkodzony (czyżby taka firma nie miała innego egzemplarza?) Po tygodniu musiałem zakupić tunel w innej Firmie i otrzymałem go po trzech dniach.

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

6 lip 2023
Wszystko przebiegło szybki i sprawnie. Paczka była u mnie już po dwóch dniach. Solidnie zapakowane. Zadaszenie rewelacyjne. Każdy kto przechodzi to podziwia. Każdy element zabezpieczony. Wszystko dokładnie opisane. Kontakt z firmą rewelacyjny, bez zbędnego czekania na lini. Jeżeli chodzi o samo Zadaszenie, to zamowilam Atlantę i jest na prawdę super. Wygląda bardzo ładnie .Wykonanie estetyczne. Z czystym sumieniem mogę polecić 😀
16 lis 2023

Dobry domek narzędziowy

Myślę że jak za taką cenę bo za 1200 po promocji, mogę określić domek jako dobry. Blacha cienka ale jak się wszystko poskręca to stoi stabilnie. Ja postawiłem go na płytach chodnikowych. Co do instrukcji to myślę że przesadzaja ludzie ze jest aż tak tragiczna, ja szedłem krok po kroku dokładnie sprawdzając numery części. Złożyłem bez problemów, zajęło mi to ok 10 godzin. Szczerze mogę polecić domek. Powodzenia 😉
31 lip 2023
Obsługa zamówienia przebiegła dość szybko i sprawnie. Niestety podczas rozpakowywania poszczególnych części (co jednak jest nie możliwe przy kierowcy) okazało się mimo szczegółowego obejrzenia opakowań z zewnątrz, że jeden z korpusów jest uszkodzony. Wyglądało to tak jakby ktoś nadepnął na karton. Poza tym cały domek wyszedł super i mimo tego małego uszczerbku nic nie stracił na funkcjonalności i estetyce.
31 paź 2023

Jestem zadowolona, szafa praktyczna, prosta w złożeniu , wykonana dokładnie i z dobrego materiału, estetyczna. Wysokość 1.8 m i cztery półki, potrzebowałam jeszcze dwie półki ale niestety nie można zamówić więc mąż sam dorobił. U mnie szafa stoi na balkonie ( przytwierdzona do ściany ponieważ jest lekka) wiosną, jesienią i zimą jako spiżarka a latem jako schowek na " wszystko" : ) Zdecydowano warto kupić.
7 gru 2023

Prawie dobrze

Cztery gwiazdki ponieważ zamówienie nie przyszło w całości od razu. Musiałam kontaktować się ze sklepem w sprawie brakującej części zamówienia. Na plus, że brak został dostarczony w ciągu 5 dni od pierwszej dostawy. Jednak o wysyłce wiedziałam tylko dzięki informacji z DPD, ponieważ pracownica sklepu nie raczyła poinformować o nadaniu paczki. Więc obsługa nie do końca jak należy. Sam towar w porządku.
17 maj 2023
Dobra jakośc zamówionych mebli ogrodowych.Niestety firma dostawcza,z którą współpracują to dramat.Przesylka nie przychodzi na czas,nikt nie informuje o tym i czeka się cały dzień na przesyłkę widmo.Jesli dalej będą współpracować z tą firmą i mam płacić za przesyłkę 150zl z taką jakością usługi to nie mam zamiaru korzystać więcej z ich sklepu.
23 wrz 2023
Szafa dotarła, ale nie była oryginalnie zapakowana... Niestety, kilka elementów było uszkodzone -pęknięte... Uważam, że otrzymałem produkt rozpakowywany i przygotowywany do użytkowania przez kogoś innego ..Odsyłanie byłoby dla mnie kłopotliwe i dlatego wstrzymałem się od tego... Na pewno już niczego w tym sklepie nie zamówię.
17 maj 2023
Wszystko Ok, sprawnie szybko, tylko problem z wniesieniem mebli, firma kurierska dostarczyła pod drzwi do bloku, pomimo prośby o wwiezienie windą, zostałam sama , bo mąż był w szpitalu, z towarem na palecie. Proponuję dodać usługę wniesienia do domu oczywiście za dodatkową opłatą.
Odpowiedź ze sklepu focusgarden.pl
18 maj 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek :-) Bardzo nas to motywuje do dalszej pracy :-) Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - Zespół Focus Garden
Produkt naprawdę rewelacyjny. Wiata o idealnych wymiarach, ale to kwestia potrzeb. Sugeruje jednak lepsze pakowanie, bo mimo wysyłki paletowej jedna z dwóch nóg czołowych miała wgniot, co było widać na kartonie oraz ten sam defekt miała jedna z listew dachowych. Kurierzy kładą ciężkie paczki na wierzch ci powoduje zgniot pudełka i defekt produktu. Poza tym jak już wspomniałem wiata rewelacyjna.
28 paź 2023
Zamówione szafki przyszły bardzo szybko 2-3 dni.Wygląd niesamowity są piękne a co najważniejsze sposób wykonania jest rewelacyjny, wszystko pasuje aż dziwne, że tak można dopasować poszczególne części z tworzywa. Polecam wszystkim kto potrzebuje szafki czy szafy na taras czy do altany,naprawdę są niesamowicie piękne.Pan kierowca bardzo miły.Jestem mega zadowolona. Dziękuję. Marta z Siedlec.
30 sie 2023
Witam, kontakty z Państwa przedstawicielem 5 gwiazdek, natomiast zamówiony towar, niestety nie do przyjęcia, chodzi o szafkę do sergeregacji na worki 110l, niestety drzwi się otwierają, nie trzyma zamek, włożenie drugiego worka jest problemem, bo worek naplastik zajmuje duzą powierzhcnię, bedziemy 1 szt. zwracać - bo jest to produkt dla nas nie do przyjęcia. pozdrawiam Anna Smolicka
Trochę się bałam, po przeczytaniu opinii że coś będzie nie tak. Żałowałam że dokonałam zakupu w tym sklepie. Jakie było moje zdziwienie jak dwa dni później przyjechał stół i krzesła i na dodatek Pan kurier był taki miły, że wszystko wniósł do środka sam rozpakował i sprawdził towar😲 Myślałam , że to ukryta kamera😂😂😂 Wszystko na 100 procent towar, zamówienie , i dostawa . Polecam👍
17 lis 2023

Komplet Nardi naprawdę pięknie się prezentuje. Niby plastik ale wygląda bardzo treściwie i elegancko. Krzesło pomimo niższego oparcia jest bardzo wygodne i stabilne. Do krzeseł domówiłam poduszki - na plus. Obsługa perfekcyjna, na infolinii uzyskałam informacje o dostępności towaru. Poza tym dziękuję za przychylenie się do mojej prośby o szybką wysyłkę. Serdecznie polecam
20 sie 2023
Produkt i obsługa firmy w porządku. Produkt zgodny z opisem , jakościowo dobry, dostarczony szybko i sprawnie. Firma Geis powinna poprawić swoje usługi kurierskie bo kurier zrzucił paczkę zaraz za ogrodzenie blokując możliwość przejazdu samochodem i nie był zainteresowany wwiezieniem towaru na podwórko ( nawet odpłatnie ), generalnie nie był zbyt uprzejmy.
10 sie 2023
Przesyłka szybka,Towar zgodny z opisem,Z pewnością polecę państwa firmę, Co mi sie nie podobało; -Zamówiłem komplet mebli i dywan,I wszystko przyszło w jednej przesyłce ale za dywan musiałem zapłacić19zł ,Nie powinno sie tak dziać -Zapisałem sie tez do newslettera i dostałem bon na 50zł ale go nie mogłem wykorzystać,Takie trochę to nie fair
25 lip 2023
Podobało mi się precyzyjne oznaczenie poszczególnych części. U mnie montaż odbywał się w miejscu dobrze dostępnym tylko z 1 strony i na podłożu betonowym ze spadkiem - co wymagało zmian w montażu a czego nie było w opisie. Jedyne co dokupiłam to śrubki tzw ,, pchełki '' których nie było w zestawie a w moim przypadku były potrzebne.
25 paź 2023
wszystkie przedmioty zamówione /schowki ogrodowe mniejsze i większe przyszły takie jakie chciałam, są bardzo ładne, funkcjonalne, w rogu posesji wyglądają super. Zamówienie zrealizowane w ciągu 2 dni - niesamowite, firma super godna polecenia. Podziękowania dla Pana kuriera, który był bardzo miły i pomocny. Dziękuję. Marta W. z Siedlec.
25 wrz 2023

Kupno domku ogrodowego

Dzień dobry Zakupiliśmy w FocusGarden domek ogrodowy domek fajny tworzywo sztuczne dość przyzwoite. Kupując domek można było kupić klikając w odpowiednie miejsce aby otrzymać drabinkę za 1 zł. Źle klikałam i drabinki nie otrzymałam ale napisałam do FocusGarden i bez problemu przysłali drabinkę. Świetny kontakt szybko sprawnie polecam :)
7 sie 2023

jakie czasy taki domek

szybkość i profesjonalizm dostawy, nie przecieka po pierwszym deszczu zobaczymy co będzie dalej. Sam domek to strasznie cienka blaszka jak na puszki do piwa, ale jak się skręci to może wiatr go nie porwie. Żeby go złożyć trzeba cały dzień od rana do wieczora intensywnej pracy dwóch ludzi i to takich obeznanych z pracami manualnymi.
6 paź 2023
Jestem na etapie składania zamówionej od Państwa wiaty tarasowej Atlanta. Wygląda, że wszystko jest kompletne. Plus za czytelną instrukcję montażu i opisane wszystkie części. Minus za uszkodzone płyty poliwęglanowe ( wyszczerbione z jednej strony w transporcie od pasów zaciskowych do palety transportowej). Poza tym ok.