focusgarden.pl

Opinie (2562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2630)

Ważny od: 16 paź 2023
focusgarden.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 maj 2023
Świetna wiata tarasowa, łatwa w montażu, wszystko opisane, zapakowane, przygotowane i szybka wysyłka. Widać, że dobrze zaprojektowane, pasuje wszystko idealnie. Polecam! Teraz czekam na deszcz lub grad;)

12 maj 2023
ZAMOWIENIE NR 178256. WDNIU 2.05.23 ZAKUPILEM ZESTAW BORNEO I POKROWIEC PANI ZAPEWNILA MNIE ZE,OTRZYMAM WSZYSTKO NAJPOZNIEJ 05.05.2023 . NIESTETY TOWAR NIEDOTARL DO MNIE.POWTORNIE ZADZWONILEM 09.05.2023 IPANI POINFORMOWALA MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE WYSYLKI , NIESTETY NIEDOTARL. PONOWNIE ZADZWONILEM 12.05.23 I POINFORMOWANO MNIE ,ZE TOWAR JEST W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA DO WYSYLKI. DRUGI TYDZIEN NIERUSZAM SIE Z DOMU I CZEKAM NA KURIERA. TO JEST SKANDAL .

Opinie nt. sklepu focusgarden.pl

(2097)
Super szybka i profesjonalna dostawa, bardzo fajne produkty.
dobra jakość, szybko, profesjonalnie
3 mar 2024
Polecam !
Przejrzystośc zamówienia,szybkośc oraz powiadomienie na kązdym etaoie całego procesu
29 maj 2023
6 sty 2024

Pokecam

Stolik piękny i funkcjonalny, pozostałe meble na zdjęciu też kupione w Focus Garden rok wcześniej, zakupy lekkie łatwe i przyjemne
Super szybka wysyłka zamówienia.Zabrakło mi jedynie większego zabezpieczenia produktu w kartonie np.folią bąbelkową lub styropianem,żeby produkt nie przesuwał się swobodnie w kartonie co może powodować uszkodzenie.Poza tym wszystko ok.
22 maj 2023

Domek Montreal 9x10

Zakupiłem domek Montreal 9x10. Miałem mieszane uczucia co do jakości produktu po rozpakowaniu dwóch paczek. Dwa elementy As-C20 pogięte i to w widocznych miejscach, liczne zarysowania blach osłonowych Es-E11. Śrubki, wkręty, nakrętki, podkładki tak małe, że montaż w rękawiczkach niemal niemożliwy co skutkowało licznymi ranami ciętymi z ostrych krawędzi blach. W trakcie montażu okazało się, że w dolnych profilach brakuje otworów, które musieliśmy nawiercać. Montaż około 8-9 godzin a nie 5 jak w instrukcji. Jeśli chodzi o zalety to efekt końcowy satysfakcjonujący mimo tak wielu przeszkód. Domek jest przestronny, pomieści rowery, kosiarki, meble ogrodowe i inne narzędzia. Wygląda jak na zdjęciu z reklamy (tyle że mój z oryginalnie porysowanymi i pogniecionymi blachami).
31 lip 2023
Wszystko załatwione jak trzeba, chociaż kurier miał swoje fochy. Kontakt z infolinią Ok. Sam domek łatwy w montażu i w zasadzie jest to do zrobienia samemu, chociaż czas z instrukcji trzeba pomnożyć razy dwa. Konstrukcja nabiera sztywności i stabilności dopiero po zamontowaniu dachu. Instrukcje trzeba czytać bardzo uważnie, to wtedy nie będzie problemu, że gdzieś brakuje otworów. Jeśli brakuje, to znaczy, że gdzieś coś zostało zamontowane odwrotnie (uwaga szczególnie na dolną ramę i belki trzymające dach). Generalnie myślałem, że będzie gorzej.
17 lip 2023
może napiszę co mi się nie podobało: miałam problemy z płatnością.Po wybraniu mojego banku musiałam wpisać ręcznie dane waszej firmy,zazwyczaj wskakuje to automatycznie,ponadto za pierwszym razem po wpisaniu adresu podanego na stronie nastąpił zwrot kwoty wysłanej,za drugim razem było zupełnie inne konto i ta wpłata poszła.Próba zapłaty kartą kredytową też w dziwny sposób się nie udała.Towar jest super i kontakt z waszą pracownicą też bardzo dobry
16 paź 2023
Pierwsze wrażenie hmm mała paczka liche cienkie chwieje się. I co? Poczekaj złóż skręć dokręć i MEGA ZASKOCZENIE naprawdę solidne a jeszcze nie przykręciłem do podłoża . Blacha grubsza niż w marketach kolor super i wykończenie jeśli chodzi o estetykę. Nie żałuję że kupiłem jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumieniem. Ps. Na zdjęciu na drzwiach widać folię zabezpieczającą nie zdążyłem do końca zdjąć.
18 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z narożnika EMERSON Dark Grey- świetna jakość wykonania, poduszki są grube i bardzo wygodne. Piękny odcień- jak na zdjęciach. Stolik z kompozytu polywood wygląda jak drewno, choć obawiałam się, że będzie wyglądał plastikowo. Dostawa przyszła wcześniej niż przewidywano, kurier zadzwonił i ponieważ nie było nas w domu, przywiózł sofę w kolejnym dniu o umówionej porze. Super!!
28 lip 2023

Domek bardzo fajny

Domek fajny, na żywo wydał się trochę mniejszy niż na rysunku - trzeba się schylać, żeby wejść do środka. Montaż wymagał dużo czasu (około 8h w 3 osoby), a powinien być wykonany w 1 dzień, bo konstrukcja jest niestabilna dopóki się nie skończy. Montaż należy wykonać w bezwietrzny dzień. Plus za śrubokręt w zestawie, ale bez wkrętarki składanie domku trwałoby dużo dłużej. Uciążliwe było zdzieranie folii z niektórych elementów - żmudna i czasochłonna robota, chyba by wystarczyło użyć folii lepszej jakości, to by się tak nie darła. Dodatkowo instrukcja trochę mało czytelna, nie do końca wyraźne obrazki (dla osób z wadą wzroku pewne szczegóły ułatwiające poprawne odczytanie instrukcji mogą być słabo widoczne). Natomiast wykonanie domku precyzyjne - otwory się schodziły, elementy z blachy również dobrze do siebie pasowały, nic nie przecieka w czasie deszczu. Największe zastrzeżenia mam do dostawy - duży problem z kontaktem z kierowcami, pomimo prośby o kontakt 30 minut przed dostawą przez dwa kolejne dni żaden z kierowców nie zadzwonił wcześniej, dlatego dostawa udała się dopiero na 3. dzień. Najbardziej frustrujące było to, że pracownicy mówili, że uwaga o kontakcie przed dostawą jest wpisana, a kolejni kierowcy twierdzili, że jej nie było - jakiś kompletny chaos informacyjny. Myślę, że zmiana przewoźnika wyszłaby firmie na plus - ja miałabym opory przed kolejnym zamówieniem właśnie ze względu na dostawę. Zastrzeżenia mam tylko niewielkie do montażu, duże do dostawy - domek po złożeniu wygląda ładnie. Nie jest przytłaczający swoją bryłą, a zarazem w środku jest dużo miejsca - polecam.
30 lip 2023

Nie polecam tandetny materiał.

Przesyłka miała zawierać informacje dla kuriera, że ma być dostarczona pod inny adres bo nie mamy jeszcze numeru działki, zapewniono mnie że to nie będzie problem, oczywiście kurier nie miał takich informacji. Zamówiłam tego blaszaka po przeczytaniu dobrych opinii, i niestety się zawiodłam, papier jest grubszy niż doręczone blachy, niektóre dziury nie pasują do siebie nie ważne jak się przyłoży blachę, instrukcja często nie jasna, generalnie cały weekend zepsuty i nie jedna osoba przy składaniu zejdzie na zawał (to nie pierwsza rzecz, która składam) generalnie żeby nie stracić 2500 tys trzeba jeszcze włożyć co najmniej 500 aby trzymało sie to kupy i nie odleciało na pierwszym wietrzę. Jak bym zobaczyła to w sklepie albo miała tą wiedzę co teraz nie zdecydowała bym się na zakup. Szkoda kasy lepiej kupić w tartaku drewno i blachę na dach.
27 lip 2023
Dzień dobry. Trochę bym u Państwa usprawniła informację o zamówionym produkcie. Od zamówienia do wysyłki minęło trochę czasu. Była to też w tym moja wina, bo pierwotny przelew nie przeszedł w banku, bo miałam ustawiony niższy limit na przelewy. Nie byłam tego świadoma i się denerwowałam, że nic nie wiem o produkcie. Od wpłaty do wysyłki też nic nie wiedziałam co się dzieje. Podobnie było przy dostarczeniu paczki. Brak informacji w jakich godzinach i kiedy będzie dostawa. Paczka duża, wymagała obecności odbiorcy. Na razie jeszcze nie mam złożonego domku, ale myślę, że wszystko będzie ok.
10 gru 2023

Produkt trochę mnie rozczarował, podobnie jak i jego odbiór.

Produkt trochę mnie rozczarował. Zwłaszcza szyby z "poliwęglanu". Ten poliwęglan to pojęcie trochę na wyrost. Na podstawie informacji internetowej nie sposób było się zorientować jakiej jakości jest ten materiał. A jest delikatnie rzecz ujmując nienajlepszy. Tradycyjne problemy z dostawą. Nie można umówić się z kurierem, który dostarcza towar tylko w takich godzinach kiedy to jemu jest wygodnie. Dobrze, że mieszkam niedaleko i mogłem sam odebrać zamówienie, bezpośrednio z magazynu.
Sama transakcja przebyła szybko łatwo i przyjemnie ale firma kurierska która dostarczyła domek pozostawia wiele do życzenia. Kurier zostawił domek na ulicy tarasując ruch i powiedział że nie ma czasu przewieźć to na moją posesję 😬 dzięki miłym sąsiadom udało się zabrać przesyle z ulicy na posesje ;) Domek jest jak najbardziej ok i muszę zamienić drugi taki w najbliższym czasie ale aż się boję co będzie przy kolejnej dostawie. Oby następnym razem był inny kurier bardziej życzliwy
28 lip 2023

Polecam!

Zestaw mebli śliczny! Meble wyglądały tak dobrze jak na zdjęciach, estetycznie wykonane, eleganckie. Krzesła wygodne, łatwo się rozkładały, duża swoboda w ustawieniu oparcia, siedzisko i oparcie z poddającej się siateczki - nawet nie są konieczne poduszki, żeby było miękko i wygodnie. Stół ładny, również łatwo się rozkłada, nic się nie zacina, ciężki i stabilny, możliwość wyregulowania nóżek do krzywego podłoża. Żadnych zastrzeżeń. Bardzo polecam!