mardomdecor.com

Opinie (116) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (116)

Ważny od: 21 cze 2023
mardomdecor.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 wrz 2023
Tak jak informowali, na czas, bez zarzutów. Paczka dotarła do mnie bezpiecznie. Bez problemu podali wszystkie informacje, naprawdę dobra obsługa. Jestem całkowicie zadowolony z zakupów w sklepie. Produkt wysokiej jakości.

28 lis 2023
Skomplikowane i przekombinowany system sprzedaży. Chciałem wrócić do starego zamówienia, żeby sprawdzić jakie produkty wtedy zakupiłem, ale nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji, dysponuje jedynie nr zamówienia. Nie otrzymałem też w załączeniu rachunku / FV sprzedaży. Jest wiele gotowych systemów na rynku, niestety państwo wybraliście najmniej komfortowy.

Opinie nt. sklepu mardomdecor.com

Obsługa na 6

Listwy wysłane błyskawicznie. Wszystko bez zarzutu.
bardzo szybka wysyłka
MP
Mario P.
Skierniewice
zamowienie probek, szybko i sprawnie
23 wrz 2023
Czas wysyłki oraz powiadomienia o zakupie na czas. Sztukateria była warta każdej złotówki. Odświeżyła wystrój i nadaje wnętrzom nowego charakteru.
23 wrz 2023
Nie mogę uwierzyć, jak dużą różnicę zrobiła ta sztukateria w moim salonie. Podukty są na prawdę dobrej jakości i prezentują się ''drogo''
23 wrz 2023
Wzorowa realizacja zamówienia. Dobra obsługa polecam. Towar zapakowany pancernie. Nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji.
23 wrz 2023
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania
23 wrz 2023
Przed zakupem miałem obawy, że montaż będzie skomplikowany, ale wszystko odbyło się sprawnie. Efekt robi wrażenie, polecam.
22 wrz 2023
23 wrz 2023
Bardzo praktyczny wybór. Te lamele dodają elegancji pomieszczeniu, co zmieniło mieszkanie na dużo bardziej nowoczesne.
23 wrz 2023
Listwy przyszły dobrze zapakowane. Produkt zgodny z opisem na stronie. Świetnie sprawdziły się w moim domu, polecam!
23 wrz 2023
Jakość produktów jest rewelacyjna, a czas dostawy był szybki. Obsługa klienta także była pomocna. Gorąco polecam!
27 sie 2023
W 100% polecam, tak dobrze zapakowanej (zabezpieczonej przed uszkodzeniami) przesyłki jeszcze nigdy nie dostałam.
23 wrz 2023
Listwy były dobrze spakowane i dotarły w nienaruszonym stanie. Montaż był prosty, a efekt końcowy rewelacyjny.
23 wrz 2023
Wspaniały sklep z sztukaterią. Obaługa pomogła dobrać sztukaterię do mojego projektu. Transport i montaż na 5!
23 wrz 2023
Montaż tej sztukaterii był prosty, a efekt rewelacyjny. Czas wysyłki i obsługa klienta również na duży plus.
23 wrz 2023
Produkty atrakcyjne w porównaniu do konkurencji. Lepsza i trwalsza jakość materiału, ceny także atrakcyjne.
23 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich aspektów zakupu. Czas dostawy, obsługa i jakość - wszystko na medal