8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3358) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8017)

17 maj 2023
W sklepie na Burakowskiej było super. Przez 3 godziny asystent nam pomagał w wyborze nie tanich produktów a praktyka (zimowy wyjazd w Tatry) pokazała że zakupy były trafione, i tu postawiłbym 5. Jednak jest druga strona medalu. Będąc w Zakopanem dokupiłem z wysyłka dla córki kolejne rzeczy. Strona zakupowa nie do końca klarowna, ale po kilku telefonach wszystko zostało wyjaśnione. Problemem okazała się przesyłka (dotarła do Zakopanego). Otrzymałem raki z wadą producenta (600 zł), dodatkowo mające ślady użytkowania i oryginalne opakowanie raków było otwarte. Zima, idziemy w góry, nie mamy raków = nerwy i koszty wypożyczenia. Dział reklamacji po wysłaniu przeze mnie zdjęć ewidentnych wad produktu, zgodził się na zwrot ze zwrotem części kosztów wysyłki (śmiech), niestety nie wie jak to się stało i na jakim etapie pakowania nastąpiła, wg mnie, świadoma podmiana i zapakowanie wadliwego produktu. Jak mam znowu kupić wysyłkowo raki, skoro 8a nie ma tracabilite produktu, może znowu dostanę te same wadliwe raki (płacz). Dodatkowo otrzymałem informację, że dostanę zwrot tylko ceny produktu, bez wysyłki. Dopiero po telefonie sprawdzono w "księgowości" i faktycznie okazało się, że mam otrzymać 15 zł kosztów wysyłki (20.99 zł InPost rzeczywisty mój koszt - można się śmiać). Pani w reklamacji była zirytowana moim zdenerwowaniem, no tak, ja mam zmarnowane góry, "walczę" o zwrot przesyłki i jeszcze dostaję opierdaka, że się denerwuję (płacz lub śmiech). Reklamacje oceniam na 2. Chciałem w 8a dalej kupować, a jest co, nawet się zarejestrowałem, aby oceniać produkty. zostawiłem parę tysięcy i chciałem zostawiać tam kolejne, ale podstawą kupowania jest ZAUFANIE, a tego w 8a zabrakło. Piszę od serca, bo liczę, że to pomoże wam być lepiej zorganizowanym. Pokażcie, że jesteście godnym i zaufanym sprzedawcą online, to może znowu będę u was kupował. Liczę na poprawę i życzę powodzenia. Krzysztof Kieczmerski.

11 wrz 2023
Otrzymałem w dostawie 2 różne bity ( pomyślałam , zdarza się ...) Poprosił o dosłanie tego właściwego a ja odeślę w zamian tego pomylonego. Niestety otrzymałam wiadomość że muszę odebrać oba buty gdyż tej właściwej pary już nie ma , ewentualnie po odesłaniu w zamian mogę otrzymać te same buty tylko w innym kolorze, zgodziłam się Niestety nie otrzymałam żadnych butów tylko zwrot pieniędzy po czym wchodzę na stronę a tu zamówione pierwotnie buty w kolorze czarnym śa z tym że o 150 zł droższe !!!! Czy tak postępuje szanującą się firmą. To jawne oszustwo i nie liczenie się z klientem. Nie dość że mylicie się przy realizacji zamówienia to jeszcze nie dotrzymujecie umowy !!

Opinie nt. sklepu 8a.pl

9 mar 2024
Swietna obsługa, merytorycznie i sympatycznie, pomoc Pani w doborze butów, kolejny raz bardzo duża i sprawcza.
PM
Piotrek M.
Racibórz
Pełna profeska, spodenki rewelacja i szybciutka przesyłka. Nie pierwszy i nie ostatni zakup w tym sklepie
Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt, można liczyć na porady. Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!
Profesjonalna pomoc w wyborze towaru. Bardzo duży wybór. Ilość rezerwacji 2 szt. mogłaby być większa.

Najlepsze Firmy na Świecie w jednym miejscu !

Szybka realizacja zamówień . Znakomite , fachowe doradztwo . Niezwykle szeroki wybór asortymentowy .

Dynafit👍

Ogólnie to najlepszy sklep w okolicy jeżeli chodzi o turystykę-Outdoor itd. Polecam dla aktywnych.
Szybko i sprawnie. w sklepie stacjonarnym dobra obsługa. Kompetentne i kulturalna. fajne miejsce

Polecam!

Błyskawiczna wysyłka, szybki zwrot środków za nietrafiony rozmiar. Kolejny zakup bardzo udany!
TE
Tomek E.
Wrocław

Kurtka przeciwdeszczowa Helly Hansen Loke Jacket - deep fjord

Szybkie zamówienie w sklepie internetowym. Bardzo miła i fachowa obsługa w sklepie fizycznym.
Bardzo szybka wysyłka, super zadowolona jestem. Poza ty. Towar- buty do wpsinania idealne.
Najbardziej podobało mi się szybkość od zamówienia do dostarczenia. Oby tak zawsze było.
Profesjonalna transakcja, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i zdjęciami. Dobre ceny.
szybko i profesjonalnie. Towar można zwrócić bez problemowo bez podania przyczyny
Asortyment bogaty dobrze opisany. Brak darmowych zwrotów . Tutaj Sportano wygrywa
10 mar 2024
Szkoda pisać, jeśli kupujesz w 8a, to profesjonalizm i miłą obsługę masz w cenie
3 mar 2024
Towar zgodny z opisem,opakowanie bez zastrzeżeń, szybko dostarczone, polecam
AE
Alicja E.
Dąbrówka
Towar zgodny z opisem, przesyłka dostarczona szybko zgodnie z regulaminem.
KW
10 mar 2024
Przesyłka dotarła ekspresowo, zamówiony towar oczywiście zgodny z opisem.
10 mar 2024
Buty wspaniałe, zgodne z opisem. Bardzo szybka dostawa. Polecam sklep.
9 mar 2024
8a to mój ulubiony sklep outdoorowy. Super ceny i rewelacyjna obsługa.