biznesowekomputery.pl- Logo - Opinie

biznesowekomputery.pl

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

20 lis 2023
Zakupiłem LAPTOPA . Produkt zgodny z opisem i z zamieszczonymi zdjęciami. Bez wad. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Bardzo miła i kompetentna obsługa odpowiadająca na każde pytanie. Jak najbardziej i serdecznie polecam zakupy w tym sklepie, wszystko przebiegło perfekcyjnie! Jestem szczęśliwy!

Dostarczyć zamówiony towar w moim przypadku laptop w umówionym terminie,a ja czekam drugi dzień jest godz.16 i cisza nikt nic nie pisze .Czas to pieniądz i budowanie wizerunku .

Opinie nt. sklepu biznesowekomputery.pl

14 lut 2024
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu biznesowekomputery.pl
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za wyrażenie opinii. Pragniemy wyjaśnić sytuację i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przesyłka została wysłana zgodnie z terminem na podany przez Państwa adres. Niestety ze względu na opóźnienie przewoźnika na które nie mamy wpływu przesyłka została do Państwa doręczona z jednodniowym opóźnieniem. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Pozdrawiamy, IT REMARKETING
Przewidywany czas dostawy 12.02.24. Na chwile obecną czeka na odbiór przez kuriera
16 sty 2024

p

Umieścić na drzwiach wejściowych na Konwiktorskiej tabliczkę z logo firmy
11 lut 2024
Polecam Wszystko zgodnie z opisem, szybka dostawa, tak trzymać.
Szybka obsługa towar zgodny z opisem. Polecam
Wszystko jest ok
3 lut 2024