biznesowekomputery.pl- Logo - Opinie

biznesowekomputery.pl

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (112)

20 lis 2023
Zakupiłem LAPTOPA . Produkt zgodny z opisem i z zamieszczonymi zdjęciami. Bez wad. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Bardzo miła i kompetentna obsługa odpowiadająca na każde pytanie. Jak najbardziej i serdecznie polecam zakupy w tym sklepie, wszystko przebiegło perfekcyjnie! Jestem szczęśliwy!

Dostarczyć zamówiony towar w moim przypadku laptop w umówionym terminie,a ja czekam drugi dzień jest godz.16 i cisza nikt nic nie pisze .Czas to pieniądz i budowanie wizerunku .

Opinie nt. sklepu biznesowekomputery.pl

29 lis 2023
Szybką dostawą zgodnie z zamówieniem, bardzo miła i fachową obsługą. Mój laptop miał awarię w tracie dostawy, został wymieniony na inny bezpłatnie w ciągu 2 dni. Szczerze polecam firmę. Laptop działa.
13 wrz 2023
Bardzo profesjonalna obsługa Zakupiony sprzęt, tzn poleasingowy laptop, zaskoczył mnie dobrą jakością, był praktycznie nieużywany, a cena jak na komputer niska i w sam raz na kieszeń emeryta.
3 paź 2023

Zadowolony nabywca.

Szybka dostawa , towar doskonale zabezpieczony do transportu kurierskiego , jestem zadowolony z jakości zakupionego laptopa i obsługi przez firmę sprzedającą .
Bardzo szybka realizacja. Również szybki i sprawny kontakt dla ustalenia szczegółów. Komputer bez zastrzeżeń. Kompetentna firma i ludzie.
9 wrz 2023
Lenovo Tower M93p i5 4GEN 16GB 512GB SSD WIN10 kontakt bardzo dobry powiadomienia zapakowany dobrze same plusy i działa dobrze
23 paź 2023
Laptop dotarł szybko. Jest sprawny. Nie widać śladów użytkowania. Polecam. Dobry komputer w dobrej cenie.
Szybka dostawa. Laptop zgodny z opisem. Wygląda bardzo ładnie. Jak będzie pracował to się dopiero okaże.
Profesjonalna i szybka obsługa. Sprzęt powyżej oczekiwań. na pewno jeszcze będziemy korzystać z usług.
10 paź 2023
Po pierwsze sumienność,miałem wcześniej problem z zasilaczem do Laptopa i dostałem nowy,za co dziękuję.
AN
15 wrz 2023
Bardzo fajny i dobrze działający laptop. Dotarł porządnie opakowany i w pełni sprawny. Polecam Firmę.
7 sie 2023
Polecam. Bardzo dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Świetna obsługa po sprzedaży.
12 lis 2023
nałożona tapeta na pokrywę obudowy przebija na obudowie jakaś nazwa
25 paź 2023

Mieczysław

Wszystko zgodne z opisem. Laptop w bardzo dobrym stanie. Polecam
18 lis 2023
Sprzęt zgodny z ofertą, bardzo dobrej jakości,szybka realizacja.
7 gru 2023
Jestem bardzo zadowolony z laptopów polecam sprzedajacego
2 lis 2023
Bardzo dobre i profesjonalne podejście do klienta Polecam
9 sie 2023

Profesjonalna obsługa, dobry sprzęt. Polecam
8 sty 2024
Firma żetelna i punktualna warta polecenia
dobre oferty i ceny, dobrej jakości sprzęt
17 paź 2023
Kolejny udany zakup, same plusy, polecam.