eevi.pl

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (59)

Ważny od: 16 sty 2023
eevi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Bardzo jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi klienta, świetnie zapakowanych przedmiotów oraz doskonałej jakości produktów. Wszystko zostało zrealizowane na najwyższym poziomie. Obsługa klienta była bardzo uprzejma i pomocna, odpowiadając na wszystkie moje pytania i rozwiązując wszelkie wątpliwości.

Szybka realizacja ale rozmiar 74 okrutnie duży...z innych firm i sklepow online r74 pasuje idealnie i tym też się sugerowałem a tutaj okazało się,że okrutnie duży...będzie na później🙂

Opinie nt. sklepu eevi.pl

EW
Emilia W.
Gniezno
Polecam szybka dostawa i produkt wysokiej jakosci
Super kurteczka :)
LS
Luk S.
Szybka realizacja i dobry kontakt ze sprzedawcą. Produkty dobrej jakości
14 lut 2024
Dziękujemy serdecznie za opinię! Pozdrawiam ciepło Natalia :)
Bardzo dobra jakość ubranek. Polecam
szybka realizacja zamówienia
18 sty 2024
Ciuszki jakościowo świetne, bardzo przyjemny materiał i ładne wzory. Ceny bardzo uczciwe. Wysyłka błyskawiczna. Ubieramy córkę w EEVI od urodzenia.

Jestem bardzo zadowolona!

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Pozdrawiam ciepło, Joanna z Eevi
LK
26 cze 2023
Bardzo dobrej jakości produkty, byłam bardzo zaskoczona otwierając paczkę ponieważ zawsze kupowałam w sieciówkach. Jakość jest wręcz premium ubranek. Mięciutkie i delikatne wykończenia. Co prawda czekają jeszcze na właściciela ale już po pierwszym praniu i nic się nie dzieje. Bawełna bardzo dobra. Polecam!
ED
Ewa D.
Wilkasy
11 lis 2023
Ubranka są bardzo mięciutkie dobrej jakości, polecam wszystkim. Zgodne z opisem. Obsługa sklepu jest bardzo profesjonalna polecam serdecznie.
27 lip 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie realizowane w tempie ekspresowym! Złożyłam zamówienie rano kolejnego dnia było już u mnie.
31 lip 2023
Dziękujemy za wystawioną opinię! :) Joanna

Serdecznie polecam

Bardzo duży wybór, piękne ubranka z miękkiego materiału. Bardzo dobra jakość. Zamowienie dotarło do nas bez żadnego problemu.
31 maj 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Pozdrawiam ciepło, Joanna z Eevi
30 cze 2023
Sklep posiada w ofercie bardzo dobre gatunkowo ubranka. Polecam wyprawka dla maluszka przyszła do nas ekspresowo! :)
2 paź 2023
szybka obsługa, duży wybór artykułów dla dzieci, dobrze funkcjonująca i przejrzysta strona internetowa sklepu.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za wiadomość! Pozdrawiam ciepło Joasia
31 maj 2023
Pięknie zapakowany towar i bardzo wysoka jakość produktu. Profesjonalna obsługa klienta. Świetna sprawa 10/10
30 cze 2023
Ubranka fajnej jakości nadruki bardzo ładne i porządnie wykonane. Na plus szybka realizacja zamowienia.