mar-mac.pl- Logo - Opinie

mar-mac.pl

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (46)

Ważny od: 9 paź 2023
mar-mac.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu mar-mac.pl

7 kwi 2024

Bardzo POLECAM

Bardzo dobry kontakt telefoniczny ze sprzedającym. Natychmiastowa wysyłka. Komputer przyszedł następnego dnia. Wszystko zgodne z opisem i ta jeszcze ta cena... ;-)
Kontakt ,sprawność w realizacji.
1 kwi 2024
4 lut 2024

Otrzymałem to co zamawiałem :)

Kupiłem iPada Pro od Mar-Mac. Jedyne co było dziwne to opis produktu, którym napisane że tablet ma 256GB, a w nazwie produktu wskazano 512GB. Po potwierdzeniu na czacie, że jest to model 512 GB, zamówiłem go i otrzymałem model 512 GB, jaki chciałem.
Szybka realizacja przesyłki. Przesłany produkt zgodnie z umową i w pełni sprawny, w oryginalnym opakowaniu.
Poleca, szybka dostawa, doskonaly kontakt oraz duza pomoc w programowaniu sprzetu.
Wszystko OK, polecam
4 lut 2024
Marcin is very detailed and attentive, he contacted me to confirm the delivery address to make sure everything would arrive without problems. The equipment arrived with no problems and with a small gift. In this case the purchase was a MacBook pro M3 max.
Super komunikacja ze sklepem. Bardzo szybka reakcja. Szybka wysyłka. Wszystko zajęło najkrócej jak to możliwe.
18 sty 2024
Da się ustalić rzeczy poza standardową ofertą. Sprzedawca bardzo bezpieczny. Dostawa szybka.

Szybka dostawa

Polecam! Szybka dostawa, cena lepsza niż u konkurencji, dobra komunikacja ze sklepem
Polecam! Szybka dostawa, super obsługa.
Polecam!!!