Drony.net- Logo - Opinie

Drony.net

Opinie (46) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (151)

Ważny od: 16 maj 2019
Drony.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Drony.net

Wszystko do dronów

Szukałem części do mojego drona i w końcu trafiłem na ten sklep. W końcu było to miejsce, gdzie mogłem wybrać swój model i odszukać potrzebną część be trudu. Dodatkowo cena była ok oraz dostałem przesyłkę w dwa dni. Polecam.
Na stronie internetowej pokazujecie części zamienne do dji, których nie macie na magazynie. Co to jest za informacja dla klienta?
Odpowiedź ze sklepu Drony.net
Witam, Dziękujemy za opinię. Bardzo zależy nam na rzetelnym informowaniu klientów o dostępnościach produktów. To prawda, że nie wszystko mamy "od ręki" jednak zawsze na karcie produktu jest wyraźna informacja o dostępności. Produkty, których w danym momencie nie mamy na stanie wyświetlają się na stronie chociażby po to, aby klient, który jest zainteresowany zakupem mógł kliknąć opcję "Powiadom o dostępności" by otrzymać powiadomienie mailowe w chwili pojawienia się produktu na magazynie. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Drony.net

Dron wrócił do żywych

Towar zgodny z opisem, pasuje idealnie do Dji mini 4 pro. Podzespoły sprawują się bez zastrzeżeń, dron wrócił do "żywych" i mogę dalej wykonywać zlecenia :)
Profesjonalizm! Polecam!
Wszystko ok.
27 sty 2024

Bez zarzutu

Szybki kontakt z infolinia, i natychmiastowa dostawa
Miła obsługa
10 lut 2024
10 sty 2024

Jak dla mnie, wszystko odbyło się prawidłowo. Pełna informacja o przebiegu zamówienia, akceptowalny czas wysyłki, towar zgodny z oczekiwaniami.
4 sty 2024

wszystko ok!

Otrzymałem wsparcie telefoniczne przy zakupie DJI Care! Polecam!
SZYBKA REALIZACJA.
23 gru 2023
Tak trzymać!
5 sty 2024
30 gru 2023
14 wrz 2023
Rewelacja. Firma jak na czas w którym żyjemy jest godna polecenia, wszystko jest ustalane, jasno i konkretnie wytłumaczone, tak że wiem jaką decyzję podejmuję. Sama naprawa to dosłownie expres. Nie ma czegoś takiego że nie da się zrobić. Koszty bardzo rozsądne i przystępne. Dron został dopiero wysłany jak przeszedł testy. Polecam, jestem pewien że trudno będzie znaleźć lepszy serwis.Pozdrawiam i Dziękuję.
27 kwi 2023

Ogólnie OK

Co do sprzedawcy OK. Natomiast po odbiorze w paczkomacie stwierdziłem przediurawioną paczkę. Na szczęście zawartość nie została uszkodzona.

Zadowolony klient

Bardzo miła obsługa , profesjonalna pomoc w problemach obsługi i naprawy dronów ,bardzo szybka wysyłka. Sklep godny polecenia👍