Corin Lingerie- Logo - Opinie

Corin Lingerie

Opinie (88) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (418)

Ważny od: 7 gru 2020
Corin Lingerie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Brakuje w ofercie zmysłowości. Kolor czerwony jest mocno ciemny- ładniejszy byłby jaśniejszy. Filtry rozmiarów na stronie nie działają...

8 maj 2023
Umiarkowanie jestem zadowolona gdyż już pierwszego dnia użytkowania drut „ wyszedł” z miseczki 😏 myślę że słabo była przeszyta nitka lub jej zabrakło. To samo dotyczy bocznej części, bardzo słabe okazały się nici skoro puściły.

Opinie nt. sklepu Corin Lingerie

14 cze 2023
Doskonała bielizna, sprawna obsługa
24 cze 2023

POLECAM !

Wszystko w porządku, mam nadzieje, że zostanie powiększona rozmiarówka (, 85H, J, 95G, H)
18 wrz 2023
Droga Pani, Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów. Co do rozmiarów, stale staramy się, żeby zadowolić wszystkie nasze Klientki. Z rozmiarów, które Pani podała nie produkujemy tylko rozmiaru 95H, natomiast pozostałe już TAK. Gdyby Pani miała jakiś problem z ich znalezieniem w naszym sklepie, prosimy o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Corin
11 wrz 2023
Pomoc w doborze i znalezieniu odpowiedniego rozmiaru ,szybkość realizacji zamówienia
18 wrz 2023
Droga Klientka, Dziękujemy, że znalazła Pani chwilkę i podzieliła się z nami swoją opinią. Dziękujemy za 5*. Staramy się i pomagać i szybko dostarczać zakupione produkty. Chcemy, żeby nasza Klientka była zawsze zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Corin
4 lip 2023
Podoba mi wszystko. Cudowna bielizna w bardzo dobrej jakości. Dziękuję😍
19 wrz 2023
Miła Klientko, dziękujemy za docenienie naszej jakości i oferowanych wzorów. Pozdrawiamy serdecznie Corin
21 wrz 2023
Pięknie zapakowane biustonosze.Od dawna je kupuję,bardzo mi służą
10 lis 2023
Miła Pani, Jesteśmy wdzięczni, że od dawna jest Pani z nami. Dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie - Corin
5 cze 2023
Bardzo dobrze trzyma bez ramiączek, sylikonowa taśma pod biustem.
5 paź 2023
Świetny kontakt. Szybka wysyłka. Dobrze zapakowane zamówienie.
10 lis 2023
Szanowna Pani, Pięknie dziękujemy za docenienie naszej pracy i oferowanych produktów. Jesteśmy wdzięczni za Pani opinię. Pozdrawiamy serdecznie z Pabianic - Zespół Corin
5 maj 2023
Jakość biustonoszy i wygląd jest rewelacyjny. Zmniejszyć cenę
9 wrz 2023
Faktycznie uszyte z każdym szczegółem anatomii. Fantastyczny
10 lis 2023
Miła Pani, Wyprodukowanie świetnie leżącego biustonosza, to walka o dopasowanie w milimetrach! Miło nam, że Pani to docenia. Dziękujemy pięknie za Pani komentarz i ocenę na 5*. Pozdrawiamy serdecznie - Corin
20 cze 2023

Wygoda, wygoda...

Biustonosz do codziennego użytku, wygodny i bezuciskowy ☺️
BB
Barbara B.
Jawiszowice
17 lip 2023
Wszystko o.k. ale przydałaby się opcja płatności PayPal
27 cze 2023
Moja ulubiona marka - doskonała jakość swietne modele
26 maj 2023

😊

szybko, sprawnie i piękny zestaw pojawił się w domu 😊
25 lis 2023
Super biustonosz, nie uwiera. bezproblemowa dostawa
AK
Andrzej K.
Częstochowa
22 lip 2023
Szybka dostawa.Towar odpowiedni do zamówionego.
23 cze 2023
Polecam kupuję od lat nie zamienię na nic inneg
18 paź 2023
większa dostępność w sklepach stacjonarnych
10 lis 2023
Miła Pani, Dziękujemy za ocenę na 5* :) Co do dostępności w sklepach stacjonarnych współpracujących z nami - staramy się to zmienić. Będziemy starać się bardziej! Pozdrawiamy Corin
22 wrz 2023
Szybka realizacja. Poproszę o nowe kolory🙂
10 lis 2023
Miła Klientko, Staramy się zawsze żeby produkt dotarł jak najszybciej i cieszył nową użytkowniczkę :) Co do nowych kolorów w modelu Virginia 17871, zawsze oferujemy je dwa razy w roku - na wiosnę i na jesień. Mamy nadzieję, że nowe propozycje kolorystyczne spotkają się z Pani uznaniem. Pozdrawiamy serdecznie Corin
26 lis 2023
Świetnie wykonane, trwałe, szybka dostawa
8 paź 2023
Doskonale pasuje jest bardzo wygodny
10 lis 2023
Szanowna Klientko, Cieszymy się niezmiernie, że jest Pani zadowolona z zakupu. Oby zakupiony produkt, długo Panią cieszył - tego życzymy. Pozdrawiamy serdecznie - Corin