poniks.com.pl

Opinie (104) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (456)

Ważny od: 11 wrz 2020
poniks.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 wrz 2023
Ja zakupiłam u państwa fartuszek fryzjerski i wszystko super,ale fajnie by było gdyby nie przyszywali państwo tej kolorowej metki z logo na samym przodzie u góry...musiałam odpruć,ale ślady zostały...

Jako jedyna firma nie chcieli wystawić faktury proformy aby opłacić zamówienie na które brałam dotację i musiałam się z każdego dokumentu rozliczyć. Pani zaproponowała pobranie ale dopiero fakturę wyślę w momencie odbioru paczki. Paczka została przezemnie opłacona z góry. Kurier za pobraniem.zamowiony a ja po 10 minutach dostaje proformę na maila. Jakby nie można było tego zrobić wcześniej. Później oświadczenie że kurier pobrał pieniądze do ręki. Śmiech na sali. Pani twierdzi że była oszukiwana w ten sposób i ludzie nie odbierali oaczek albo otwierali i zabierali fakturę oświadczenie a towar oddawali kurierowi jako nieodebrane. Pierwszy raz sie z czymś takim spotykam. Po to jest proforma żeby był termin opłacenia. A ja nawet robiłam przelewy natychmiastowe i mimo to pani mi nie ufała. Jestem pewna że więcej od tej hurtowni nie będę kupować baza dużo zachodu

Opinie nt. sklepu poniks.com.pl

Mimo budżetowego zamówienia, brzytwa dość ostra i goliła po krótkim dopracowaniu na pasku.
Polecam. Szybka wysyłka. Artykuły bez uszkodzeń .
1 kwi 2024
Wszystko ok. Szybka dostawa
Wszystko na czas
7 kwi 2024
31 mar 2024
10 mar 2024

Miła obsługa

Bardzo miła pani w obsłudze Wszystko dobrze wyjaśniała gdy wystąpił problem z zamówieniem Reklamacja jednego z towarów została super zalatwiana
3 mar 2024
Wszystko zgodnie z opisem. Szybka dostawa. Polecam tego sprzedawcę.
Produkt bardzo dobry wszystko jest zgodne z opisem
3 mar 2024
Polecam w 100000% nic więcej pisać nie trzeba 😊