KluczeSoft.pl- Logo - Opinie

KluczeSoft.pl

Opinie (875) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (875)

Ważny od: 21 lip 2023
KluczeSoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po krótkiej rozmowie z konsultantem zdecydowałem się na zakup pakietu Office 2019 Home & Student. Po wpłaceniu należności (kod BLIK) błyskawicznie otrzymałem wiadomość z kluczem aktywizacyjnym i danymi do instalacji programu. Bardzo szybka instalacja, wszystko działa zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Na głównej stronie dużymi literami napisane jest "automat" i "wysyłka w 5 minut". Dostałem od was maila o zaksięgowaniu wpłaty za klucz. Od tego czasu po 3 godzinach klucz nie przyszedł. Wysłałem ochrzan do obsługi klienta, wkrótce potem przyszedł klucz i dostałem zniżkę 20% na następny zakup (dlatego daje 2 gwiazdki zamiast 1). Zrozumcie, jest pierdyliard sklepów w których można kupić klucze produktów. Klient chce je mieć SZYBKO.

Opinie nt. sklepu KluczeSoft.pl

Dopiero trzeci klucz zadziałał… Pierwsze dwa były już wcześniej aktywowane.
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, przyjrzeliśmy się Pana zgłoszeniu, wadliwe klucze odesłaliśmy na reklamację do producenta. Przepraszamy za problem - finalnie rozwiązaliśmy tę sprawę tego samego dnia :)
Klucz nie działa,dwukrotnie zgłaszałam problem brak kontaktu i pomocy.
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, próbowaliśmy się z Panią skontaktować, jednak brak odpowiedzi na email i telefon. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ponownie, pod numerem tel: 42 715 8015 lub poprzez email: kontakt@kluczesoft.pl . Pozdrawiamy serdecznie.
Office 2021 od Office 2019 różni się tyko Outlookiem. Z jednym i drugim te same problemy z pobraniem. Link do pobrania nie kieruje bezpośrednio do programu ale do strony na której jest kilka możliwości. Niepotrzebnie wydałem pieniądze. Program powinien się zainstalować bez wcześniejszego odinstalowywania innego powinna to być aktualizacja i kosztować jedną trzecią ceny a tak rejestr jest zasmiecony i nie można pozbyć się wszystkich wpisów poprzedniego programu.
7 kwi 2024
transakcja udana, tłumaczenie i wyjasnienie procedury na stronie bardzo dobre i fajnie, że tak to jest prezentowane, bo po różnych stronach szukając możliwości zakupu programu, zaczełam wątpić w prawdziwość tego co inni oferują. opis i tłumaczenie mnie przekonały do zakupu.

Szybki zakup i aktywacja Windows 10

Precyzyjny opis stosowania klucza - aktywacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Aktywowany system to zainstalowany wcześniej Windows 10 Home - po krótkotrwałej aktualizacji zmienił wersję na Pro. Transakcja bardzo sprawna, produkt dotarł prawie natychmiast.
31 mar 2024

Kluczesoft są świetni !!!!

Kupowałem w tej firmie kilkakrotnie. Nigdy nie było żadnych problemów, mało tego. Jak ja popełniłem błąd- firma w 30 minut pomogła i wszystko było ok. Polecam. Obsługa na najwyższym poziomie.

Office 2019 - chyba OK

Numer licencji zarejestrowany na stronie Microsoft, Office pobrany ze strony Microsoftu, instalacja szybka, aktywacja online za pierwszym podejściem. Z powyższego wynika, że chyba LEGAL.
7 kwi 2024
Szybkość działania - Bardzo dobra szybkość działania sklepu - Czytelność strony i łatwość poruszania się po niej - Łatwość wyszukiwania potrzebnych rzeczy - Szybka obsługa zakupu
ŁR
Szybka sprawna transakcja. Natychmiast otrzymałem klucz zakupionego systemu. Dostałem również niezbędne instrukcje. Serdecznie polecam danego sprzedawcę.
Szybka realizacja, w razie jakiś problemów, kontakt bardzo dobry, polecam. Kody są okej normalnie się aktywują.

Office 2021

Szeroka oferta, dostępność i akceptowalne ceny, udzielenie rabatu - dostrzeżenie lojalności kupującego
13 kwi 2024

wszystko dobrze

pierwszy kod nie zadziałał, ale po zgłoszeniu serwisowym otrzymałem nowy i już wszystko było o.k.
Bardzo miła obsługa! Zakupilam office na Mac zamiast na Pc i bez problemu zamieniono mi klucz!

Precyzyjne informacje i szybka wysyłka klucza. Dodatkowa pomoc w instalowaniu systemu. Polecam
23 mar 2024
Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Błyskawiczna i skuteczna transakcja SQL Standard