CEWE FOTOJOKER- Logo - Opinie

CEWE FOTOJOKER

Opinie (97) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (234)

Najistotniejsza pozytywna opinia

10 sty 2024
Towar (album foto) dotarł szybko, jednak na miejscu okazało się, że opis wprowadza w błąd- album zawiera przegródki na 30, a nie 20 zdjęć (była to decydującą kwestia). Napisałam w tej sprawie e-mail'a (nie chciałam zwracać towaru, ale zależało mi na poprawie opisu, by nikt już więcej nie był wprowadzony w błąd). Dziś mija 10 dni, a opis (nie tylko w przypadku tego albumu) wciąż nie został poprawiony. Pracowałam w handlu internetowym i takie podejście jest dla mnie zaskakujące, bo bardzo cenię Państwa firmę.

Najistotniejsza negatywna opinia

16 wrz 2023
Sprzedają sprzęt którego nie posiadają, zero komunikacji. Zapłaciłem za obiektyw i nie mam informacji, czy go dostarczą. Na zgłoszenia nie odpowiadają. Zalecam formę płatności przy odbiorze.

Opinie nt. sklepu CEWE FOTOJOKER

Wspaniała obsługa

Pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby zakupiony sprzęt jeszcze tego samego dnia wyjechał z magazynu. Dzięki temu już następnego dnia aparat i obiektyw był u mnie.
23 cze 2024
Aparat spełnił moje oczekiwania, jest lekki i prosty w obsłudze. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę Pana w Ceve Fotojoker Galerii Katowickiej. Polecam.
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia.
23 cze 2024

Szybko i bez problemów

Szybka i bezproblemowa dostawa
22 cze 2024
4 cze 2024

Super sklep-net-:)

Towar przyjechał w dugi dzień . Polecam sklep, dali zniżkę po wcześniejszej rozmowie tel.co prawda symboliczną , ale najcenniejszy była rozmowa z sprzedawcą ,która zdecydowała o wyborze sklepu -Polecam , napewno wrócę tu jeszcze na zakupy-:)
3 cze 2024
Duży wybór produktów, a ich przeglądanie na stronie i składanie zamówień bardzo łatwe. Szybka wysyłka towarów.
19 cze 2024
18 cze 2024
16 cze 2024
8 cze 2024
22 maj 2024
21 kwi 2024
Wysyłka szybka, bez problemów. Wszystko na tak. Produkt piękny, jak sprawdzimy czy działa to damy drugą opinię 🙂
24 kwi 2024
Obsługa mega profesjonalna plus opis wariantów fotoksiążki
18 maj 2024
Szybkość realizacji