CEWE FOTOJOKER- Logo - Opinie

CEWE FOTOJOKER

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

10 sty 2024
Towar (album foto) dotarł szybko, jednak na miejscu okazało się, że opis wprowadza w błąd- album zawiera przegródki na 30, a nie 20 zdjęć (była to decydującą kwestia). Napisałam w tej sprawie e-mail'a (nie chciałam zwracać towaru, ale zależało mi na poprawie opisu, by nikt już więcej nie był wprowadzony w błąd). Dziś mija 10 dni, a opis (nie tylko w przypadku tego albumu) wciąż nie został poprawiony. Pracowałam w handlu internetowym i takie podejście jest dla mnie zaskakujące, bo bardzo cenię Państwa firmę.

chcieliście mi wcisnąć używany i uszkodzony sprzęt jako nowy. będę omijał waszą firmę szerokim łukiem. Całe szczęście że odbierałem sprzęt u was w punkcie i na miejscu uparłem się i domagałem się żeby obejrzeć towar. Jeśli bym zamówił do domu to pewnie oskarżali byście mnie że to ja używałem i uszkodziłem aparat. Jeśli kupuje aparat nowy za 6000 zł to nie przyszło mi do głowy że spotka mnie coś takiego. Nigdy więcej nie chcę mieć kontaktu z waszą firmą .

Opinie nt. sklepu CEWE FOTOJOKER

23 wrz 2024
PROFESJONALNA OBSŁUGA I POMOCNA
22 wrz 2024
30 sie 2024
27 sie 2024
Żadnego zamówienia jak do tej pory niedostalem. Czekam i czekam, zero informacji.
27 sie 2024
Żadnego zamówienia do tej pory nie dostałem. Więc nie ma czego oceniać.
12 wrz 2024
Ile mozna czekać na wysylke Poza tym zero kontaktu
19 sie 2024
Zakupy od lat w firmie. Powrót do zakupów. Od kilku lat sklep stacjonarny w miejscu zamieszkania został zlikwidowany, ale sieć wirtualna pozwala dalej korzystać z zakupów.
26 lip 2024
Szybkość realizacji zamówienia jakość zapakowania
12 sie 2024
10 sie 2024
4 sie 2024
16 lip 2024

Wspaniała obsługa

Pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby zakupiony sprzęt jeszcze tego samego dnia wyjechał z magazynu. Dzięki temu już następnego dnia aparat i obiektyw był u mnie.
23 cze 2024
Aparat spełnił moje oczekiwania, jest lekki i prosty w obsłudze. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę Pana w Ceve Fotojoker Galerii Katowickiej. Polecam.
10 lip 2024
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia.
23 cze 2024

Szybko i bez problemów

Szybka i bezproblemowa dostawa
10 sty 2024

Towar ok, ale pojawiły się rozbieżności

4 cze 2024

Super sklep-net-:)

Towar przyjechał w dugi dzień . Polecam sklep, dali zniżkę po wcześniejszej rozmowie tel.co prawda symboliczną , ale najcenniejszy była rozmowa z sprzedawcą ,która zdecydowała o wyborze sklepu -Polecam , napewno wrócę tu jeszcze na zakupy-:)
29 lis 2023

Najwyższa jakość obsługi.

Czas oczekiwanua na realizację zamówienia poniżej 48 h, możliwość płatności przy odbiorze zamówienia i sprawdzeniu zestawu fotograficznego. Bardzo uprzejma, miła i fachowa obsługa w punkcie odbioru.
23 gru 2023
Bardzo dobry kontakt obsługą - doradztwo, cierpliwość, pomoc. Elastyczność firmy i uczciwe przedstawienie oferty. Będę miał to na uwadze przy dalszych zakupach.
21 kwi 2024
Wysyłka szybka, bez problemów. Wszystko na tak. Produkt piękny, jak sprawdzimy czy działa to damy drugą opinię 🙂