CEWE FOTOJOKER.pl- Logo - Opinie

CEWE FOTOJOKER.pl

Opinie (100) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (211)

Ważny od: 15 lip 2016
CEWE FOTOJOKER.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sty 2024
Towar (album foto) dotarł szybko, jednak na miejscu okazało się, że opis wprowadza w błąd- album zawiera przegródki na 30, a nie 20 zdjęć (była to decydującą kwestia). Napisałam w tej sprawie e-mail'a (nie chciałam zwracać towaru, ale zależało mi na poprawie opisu, by nikt już więcej nie był wprowadzony w błąd). Dziś mija 10 dni, a opis (nie tylko w przypadku tego albumu) wciąż nie został poprawiony. Pracowałam w handlu internetowym i takie podejście jest dla mnie zaskakujące, bo bardzo cenię Państwa firmę.

16 wrz 2023
Sprzedają sprzęt którego nie posiadają, zero komunikacji. Zapłaciłem za obiektyw i nie mam informacji, czy go dostarczą. Na zgłoszenia nie odpowiadają. Zalecam formę płatności przy odbiorze.

Opinie nt. sklepu CEWE FOTOJOKER.pl

Bardzo szybka dostawa. Zamowione towary bylo odpowiednio zabezpieczone w srodku.
10 mar 2024
25 lut 2024
6 lut 2024
Do tej pory brak realizacji zamówienia
10 sty 2024

Towar ok, ale pojawiły się rozbieżności

31 gru 2023

Polecam.

Bardzo miła i szybka obsługa klienta. Pełny profesjonalizm.Żaluję ,że wcześniej nie korzystałem z usług Cewe.
4 sty 2024
29 lis 2023

Najwyższa jakość obsługi.

Czas oczekiwanua na realizację zamówienia poniżej 48 h, możliwość płatności przy odbiorze zamówienia i sprawdzeniu zestawu fotograficznego. Bardzo uprzejma, miła i fachowa obsługa w punkcie odbioru.
23 gru 2023
Bardzo dobry kontakt obsługą - doradztwo, cierpliwość, pomoc. Elastyczność firmy i uczciwe przedstawienie oferty. Będę miał to na uwadze przy dalszych zakupach.
Zamówienie zostało przygotowane prawie natychmiast. Myślę, że zostały wykorzystane od razu zasoby sklepu.
PS
Piotr S.
Gliwice
9 gru 2023

Szybko, sprawnie i niedrogo

Tak właśnie kupiłem aparat fotograficzny Sony RX10 IV, który aktualnie testuję i poznaję możliwości
13 gru 2023
Dokładna informacja pracownika w sklepie stacjonarnym na temat produktu, który chciałam zamówić.
Szybka realizacja zamówienia Polecam A poprawić jakość obsługi klienta
22 gru 2023
Obsługa w sklepie do którego zamówiłam. Bardzo miła i kompetentna

Zaangażowana ekipa

Serdeczne podziękowania dla Obsługi ze sklepu w CH Arkadia.
22 gru 2023
Szybko, bezproblemowo, w dobrej cenie.
Szybko i sprawnie jak zawsze!
Szybka dostawa

Wszytsko super