kusmitea.pl- Logo - Opinie

kusmitea.pl

Opinie (85) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 31 maj 2022
kusmitea.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem, herbaty bardzo dobre. Jedynie mam zastrzeżenia co do kontaktu ze sklepem. Mimo zapisania się do newslettera, nie dostałam rabatu 20zł na pierwsze zakupy, kontaktowałam się ze sklepem w tej sprawie dwukrotnie, niestety moje wiadomości zostały bez odpowiedzi.

18 lut 2024
Zamówienie zostało niedbale zapakowane, do zamówienia o wartości ok 300 zł dodano 3 próbki herbaty (w tym jedna świąteczna). Zamówienie zostało złożone pod koniec litego.

Opinie nt. sklepu kusmitea.pl

11 lut 2024
Czas dostawy i herbaty są jak zwykle super, jedyna moja uwaga to taka, że zamówiłam dwie małe muślinowe torebki, że dać parę herbat na prezent, a dostałam dwie ogromne papierowe torby! Myślę jednak, że to zwykłe przeoczenie, poza tym jest super.
Dobrej jakości herbaty... szkoda, że tak mało promocji w porównaniu do strony francuskiej.
Jakość herbaty, błyskawiczna realizacja zamówienia, profesjonalna dostawa
Szybka dostawa, dobrze zapakowane i dodane próbki
10 lut 2024
8 lut 2024
18 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu kusmitea.pl
Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje :( W ramach rekompensaty doślemy Pani dodatkowe próbki naszych herbatek ! Pozdrawiamy
1 cze 2023
Podobało się że można kupić, natomiast jest mały wybór herbat do wypełnienia. Mało jest promocji cenowych np za kolejne 100gram do wypełnienia, tak jak w wersji francuskiej czy niemieckiej. Szkoda że z Polski nie można jak poprzednio zamawiać ze strony chociażby francuskiej. POPRAWCIE SIĘ
Herbatka super. Niedogodne jest dla mnie to, że nie przysyłacie Państwo faktury. Za każdym razem musze pisać z prośbą o jej dosłanie. Byłoby super, gdyby faktura wysyłana była w dniu wysyłki paczki.
2 cze 2023

Kusmi Tee ist exzellent, egal wo man ihn trinkt.

Ich bin seit Jahren ein Liebhaber vom Kusmi Tee. Es freut mich, dass ich in Polen die Möglichkeit habe, diesen Tee bestellen zu können.
12 lis 2023
Ekspresowa wysyłka, super obsługa, przepyszne herbaty, pięknie zapakowane. Dodatkowy plus, wypełniacze do puszek.
22 cze 2023

Polecam )

Super szybka obsługa, dokładnie zapakowane zamówienie. Rewelacja :) Doskonale herbaty :) Dziękuje.
ekspresowa realizacja, przesyłka solidnie zabezpieczona, chętnie skorzystam w przyszłości
LL
Bardzo sprawna obsługa,herbata w pięknym świątecznym opakowaniu.Kupiłam na prezent
10 sie 2023
Cały asortyment marki w jednym miejscu :) Szybka wysyłka. Jakoś herbat? 10/10
12 gru 2023
Bardzo dobra herbata, ładnie opakowana, polecam na prezent.
26 lis 2023

Szczerze polecam

Wszystko zgodnie z zamówieniem. Szybka dostawa. Polecam.