kuchnia-wloska.com.plOpinie

ważny od: 14 sty 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep kuchnia-wloska.com.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie kuchnia-wloska.com.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 14 sty 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu kuchnia-wloska.com.pl

6 gru 2021
Świetna usługa pod każdym względem - duży wybór produktów, szybka dostawa i przejrzysta komunikacja od firmy. Rodzice otrzymali wczesny gwaizkowy prezent i są bardzo zadowoleni. Poleciłabym Kuchnię Włoską każdemu. Dziękuję!

7 gru 2021
Karton, w którym były spakowane produkty do transportu był dziurawy. Niektóre produkty miały pogięte opakowania więc nie nadawałaby się na prezent. Czekolada mleczna Amedei smakiem na poziomie Wedla ale cena 10 razy wyższa! Niestety rozczarowanie.

Opinie nt. sklepu kuchnia-wloska.com.pl

Ciekawy i nietypowy wybór smakołyków, szybka dostawa, bardzo starannie zabezpieczona przesyłka. Polecam
Trudno być obiektywnym lubiąc włoską kuchnię, ale asortyment sklepu, mimo chwilowych braków niektórych towarów, jest bardzo interesujący. Zamówienie, szybkość jego realizacji i jakość towarów zasługuje na polecenie sklepu innym kupującym 👍🏻
20 wrz 2022
Błyskawiczna wysyłka, fajny asortyment bezglutenowy. Przemiła Pani zadzwoniła do mnie odnośnie części zamówienia. Dziękuję!!
Fachowo spakowana paczka z czynnikem chłodzącym który nie zmoczył rzeczy znajdujących się w paczce.
16 wrz 2022
Bardzo polecam
12 sie 2022
Błyskawiczna, starannie zapakowana wysyłka.Sklep odpowiada na pytania.Rabaty dla klientów.Polecam.
29 sie 2022
26 sie 2022
Super olej.
30 sie 2022
20 lip 2022
Błyskawiczna wysyłka.Pełna informacja i kupon rabatowy na następne zakupy.Polecam.
2 sie 2022
31 lip 2022
20 cze 2022
paczka zawiera produkt zamówiony, dotarła szybko, makaron identyczny jaki kupiłam we Włoszech, cena lepsza niż w sklepach stacjonarnych
2 lip 2022
Szybka dostawa, dortosowanie sposobu pakowania do temperatury powietrza oraz szklanej zawartości.
4 lip 2022
Wszystko super, bardzo szybka dostawa, towar odpowiednio zapakowany.
9 cze 2022
Oliwki przepyszne, polecam!