swiatlampy.plOpinie

: 166Dobry

ważny od: 27.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep swiatlampy.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie swiatlampy.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu swiatlampy.pl

Szybka dostawa, możliwość kontaktu telefonicznego z firmą, lampy dobrej jakości, widać solidność wykonania, myślę że skorzystam z oferty tej firmy przy urządzaniu kolejnego pokoju.

Zamówiłem lampę z terminem dostawy 3 tygodnie. W kilku mailach upewniałem się że to będzie max 3 tygodnie. Po tygodniu wysłałem zapytanie z prośbą o sprawdzenie czy towar na pewno będzie za 2 tygodnie. Dostałem odpowiedz ze będzie za 5 miesięcy. Myślałem że to pomyłka, żart. Ale nie. Rzeczywiście towar miał być za 5 miesięcy.

Opinie nt. sklepu swiatlampy.pl

Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Natychmiastowa reakcja na zgłoszony problem. Towar zgodny z opisem i prezentacją.
Bardzo ładna lampa Zakup zrealizowany szybko i sprawnie
piękna lampa wszystko ok
Sklep działa bardzo dobrze natomiast dostawca DHL okropnie, nie dostarczył lampy pod adres i spowodował mnóstwo kłopotów organizacyjnych. Musiałem jechać po towar do innej miejscowości. Niestety to również wpływa na ocenę sklepu.
Bardzo szybka dostawa. Paczka dobrze zabezpieczona. Towar bardzo dobrej jakości. Polecam.
Polecam. Towar jak i czas dostawy zgodny z opisem.
polecam, towar zgodny z opisem
Wszystko w porządku.Polecam
wszystko ok