swiatlampy.plOpinie

Amtsgericht Köln HRB 69565
Frank Hof, Hani Stein

Opinie nt. sklepu swiatlampy.pl

4.36/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu swiatlampy.pl

Polecam, bardzo dobry kontakt z firmą i obsługa na najwyższym poziomie.
Wszystko Ok .
Jest ok.
Produkt spełnia oczekiwania na pierwszy rzut oka . Zobaczymy po podłączeniu . W miarę szybka dostawa.
Sklep godny polecenia.
Długo towar idzie do klienta. Dobrze iż klient o tym wie przed zakupem. Tak to dobrze i profesjonalnie.
Bez problemów załatwiłem anulowanie zamówienia i szybko otrzymałem zwrot zapłaty.
Jeśli chodzi o czas dostawy to czekałam prawie 2 tyg aby paczka opuściła magazyn po wcześniejszym podaniu nr do śledzebia, to ogromny minus. Ale rekompensuje to jakość lamp i przesympatyczna Pani Agata która była że mną nim stop w kontakcie. Ogólnie polecam stronę i zakup u nich lamp
Polecam.Zamówiona lampa dotarła w bardzo krótkim czasie,doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniem. To już kolejna lampa którą zamawiam,jedyny minus to ,według mnie,zbyt duza cena za przesyłkę.
Jest ok
Towar bardzo dobry, nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Plusem jest też serwis, który odpowiada na pytania dość sprawnie. Na spory minus zasługuje czas realizacji... od momentu złożenia zamówienia do jego wysyłki upłynęło 3 tygodnie, co uważam za zdecydowanie zbyt długi czas.
Mimo upływu 25 dni od daty zamówienia nie otrzymałam zamówionego towaru.
Zadowolona
Zamówienie dotarło szybko i bez żadnych uszkodzeń, był bardzo dobrze zabezpieczony
polecam
Brak wcześniejszego powiadomienia o terminie dostawy. Przypadek, ze ktoś był w domu
jak narazie ok co do serwisu to nie wiem bo nie korzystalem wiec ocena 4
Wszystko super. Lampka piękna, super zapakowana, i dostawa również bardzo ok.
Polecam serdecznie.
Towar przyjęty do realizacji 27 września, wysłany 2 października, przesyłany poprzez DHL nie dotarł do mnie do dzisiaj (19 października). Na stronie DHL dowiedziałem się że zwrócono go do was. Dlatego oceny cząstkowe oraz ocena sumaryczna to równe 0, choć musiałem przyznać wg programu gwiazdkę w co najmniej jednym wierszu.. Czekam na reakcję.