swiatlampy.plOpinie

Amtsgericht Köln HRB 69565
Frank Hof, Hani Stein

Opinie nt. sklepu swiatlampy.pl

4.53/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu swiatlampy.pl

Super lampy. Dokładnie takie jakich oczekiwaliśmy
super
Wszystko na najwyższym poziomie. POLECAM
wszystko super !
Czekałam 24 dni na zamówioną lampę. Długo bo, pojawiły się pewne problemy. Dzięki Pani z obsługi klienta wszystko zostało rozwiązane w zadawalającej stopniu. Mam lampę. Pięknie świeci. Ładnie się prezentuje. Napewno tu wrócę. Polecam.
Towar dotarł zgodnie z zamówieniem
Wszystko ok! Poszło sprawnie, towar zgodny z oczekiwaniem. Polecam.
Rozumiem, że dostawa z Niemczech, aczkolwiek 40 zł za przesyłkę to troszkę za dużo.
Były problemy przy zamówieniu, miałem zaraz otrzymać e-mail z podaniem nr konta gdzie mam uiścić zapłatę a otrzymałem go dopiero po tygodniu (7 dni) na dodatek nie zgadzała się waluta miałem płacić w złotówkach a przyszło w euro a co gorsza cyfry się zgadzały. Napisałem czy to jest jakaś pomyłka i okazało się, że pomyłka - tyle, że ja nie rozumie takich pomyłem bo to ponad 4 x więcej kasy.
Produkt zgodny z opisem!
Omijajcie sklep szerokim łukiem.Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zamówionego towaru a minął już miesiąc.Zero kontaktu,telefon zajęty a na maile nie odpowiadają.Jedno wielkie oszustwo,straciłem prawie 800 zł.Zgłaszam sprawę na policję
Polecam, bardzo dobry kontakt z firmą i obsługa na najwyższym poziomie.
Wszystko Ok .
Jest ok.
Produkt spełnia oczekiwania na pierwszy rzut oka . Zobaczymy po podłączeniu . W miarę szybka dostawa.
Sklep godny polecenia.
Długo towar idzie do klienta. Dobrze iż klient o tym wie przed zakupem. Tak to dobrze i profesjonalnie.
Bez problemów załatwiłem anulowanie zamówienia i szybko otrzymałem zwrot zapłaty.
Jeśli chodzi o czas dostawy to czekałam prawie 2 tyg aby paczka opuściła magazyn po wcześniejszym podaniu nr do śledzebia, to ogromny minus. Ale rekompensuje to jakość lamp i przesympatyczna Pani Agata która była że mną nim stop w kontakcie. Ogólnie polecam stronę i zakup u nich lamp
Polecam.Zamówiona lampa dotarła w bardzo krótkim czasie,doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniem. To już kolejna lampa którą zamawiam,jedyny minus to ,według mnie,zbyt duza cena za przesyłkę.