scandicsofa.pl- Logo - Opinie

scandicsofa.plOpinie

ważny od: 9 lip 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep scandicsofa.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie scandicsofa.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9 lip 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu scandicsofa.pl

31 mar 2022
❣️❣️.Łóżko Japandi rewelacyjne i bardzo wygodne. Rattanowy zagłówek dodaje lekkości i elegancji. Skrzynia pojemna. Tapicerka w pięknej oliwnej zieleni. Realizacja zamówienia bez opóźnienia, montaż sprawny i błyskawiczny. Jest jednak pewien minus... Tylko jedna maskotka z wyhaftowaną dedykacją dla męża, choć wszystko szło "moją głową" 😃. Proszę o dodatkowego misia, aby w łóżku panowała zgoda. Dziękuję❣️

16 mar 2022
Fotel wykonany i wysłany z niewłaściwego materiału i niestety upieranie się, co do właściwego wykonania, mimo przesłania zdjęć ewidentnie pokazujących różnicę. Kontakt niestety jedynie mailowy. Finalnie fotel wymieniony. Uwaga, producent nie montuje nożek. Nigdy nie było to komunikowane ani nigdzie zaznaczone. Podobno taki jest standard, chociaż pół roku wcześniej, w przypadku sofy i podnóżka, nóżki zostały zamontowane. W moim odczuciu bardzo problematyczna sprawa, odwracanie mebla, dokręcanie nóżek itd. może być kłopotliwe. Producent nie dołącza żadnej instrukcji. Uważam, że jest to nieuczciwe. Panowie kurierzy niechętni co do nacięcia folii fotela, a druk odbioru trzeba podpisać. Generalnie mam duży niesmak po sprawie. Sam fotel bardzo ładny i wygodny.

Opinie nt. sklepu scandicsofa.pl

12 wrz 2022
Bardzo dobra obsługa klienta przy procesie zakupu, doradztwa, a także przy okazji obsługi wysyłki zamówienia. Jak wygląda obsługa posprzedażowa, to nie wiem, i mam nadzieję, że się nie dowiem. Sofa wygląda super i wydaje się dobrej jakości, także powinno być OK.
21 wrz 2022
Wszystko zgodne z opisem. Bardzo szeroki wybór tkanin. Dostawa na czas. Polecam.
Wszystko było w porządku.
12 wrz 2022
11 wrz 2022
10 wrz 2022
8 wrz 2022
7 wrz 2022
26 sie 2022
To jest super sklep! Zakupiłam 2 sofy, które są fantastyczne, bardzo wygodne, przepięknie wyglądają, zostały wyprodukowane z dbałością o każdy detal. Dodatkowo materiał z których są wykonane bardzo łatwo się czyści, co co jest istotne przy dwójce dzieci. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, o każdym etapie realizacji zamówienia byłam informowana.
13 sie 2022
Bardzo udane zakupy.Zakupiona kanapa i fotel, z czego ta pierwsza z wymiarem na zamówienie. Ta możliwość jest super szczególnie jeśli mebel Ci się podoba a rozmiar nie pasuje do projektu. Cała obsługa zamowienia świetna. Czas oczekiwania zgodny z zadeklarowanym przy zamówieniu.
16 sie 2022
Największą radość sprawiła mi maskotka dołączona do łóżka. Trochę się zawiodłam gdy do fotela i sofy takiej maskotki nie dołączono. Jestem zadowolona z zakupu. Za krótko użytkuję zamówione produkty żeby powiedzieć coś więcej.
20 sie 2022
Jestem projektantem wnętrz i ograniczenia do 5 próbek trochę mnie ogranicza. Mam też pytanie czy gdzieś w okolicy Piły, Poznania, Obornik Wielkopolskich można gdzieś na żywo zobaczyć Wasze meble?
4 wrz 2022
Obsługa i realizacja zamówienia na najwyższym poziomie. Sofa też jest bardzo ładnie wykonana. Nic więcej nie napiszę, bo mam ją dopiero tydzień.
7 sie 2022
Przebieg opieki nad klientem i jego zamówieniem, od początku jego złożenia, bez zarzutu.
19 sie 2022
Bardzo wysoka jakość wykonania i stosunkowo szybki czas realizacji
18 sie 2022
To już druga sofa od Scandic. Są świetne.Wygodne i ładne.
11 sie 2022
Dobrej jakości produkty w pasującej mi stylistyce
29 sie 2022
Sofa jest bardzo wygodna