drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

14 kwi 2024
Mimo długiego okresu oczekiwania na wysłanie zamówienia (ponad 10 dni od momentu zamówienia) otrzymałem dobrze zabezpieczoną paczkę. Wszystkie sadzonki zostały wysadzonego do ziemii w dniu otrzymania i już puszczają liście.
Wasz brzoskwińka doszła świetnie jest już posadzona i wszystkie pączki zaczynają się rozwijać za tydzień powinny być już widoczne listki. Borówki też dobrze się aklimatyzują. Dziękuję i polecam waszą firmę. Kazimierz
Wszystko jest na dużym poziomie przede wszystkim obsługa suuper i terminowo, towar, który każdy zamówiony się zaaklimatyzował u mnie na działce :) a troszkę już tego zamówiłem i chętnie w razie potrzeby wracam

Pakowanie do wysyłki to porażka

Wszystkie zakupione drzewka (9 sztuk) zapakowano z "gołymi korzeniami" okręconymi tylko streczem. Po rozpakowaniu drzewka wręcz PŁAKAŁY aby je podlać. Mam nadzieję, że nie przeschły nadmiernie i się przyjmą.

Naprawdę polecam

Szybka wysyłka, naprawdę super zapakowane sadzonki. Ukorzenienie jest naprawdę gęste. To było moje 3 zamówienie i na ten moment wszystkie zamówione sadzonki się przyjęły (to zamówienie się jeszcze zobaczy).
Wysyłka zrealizowana szybko, drzewka przyszły bardzo dobrze zabezpieczone - nic się nie połamało, korzeń zabezpieczony przed wysychaniem. Stan drzewek idealny. Zobaczymy za jakiś czas czy się przyjmą.

Polecam.

Wysyłka w terminie, drzewko b. dobrze zapakowane i zabezpieczone kartonem, wielkość jak w opisie. Wystawiam te opinię tydzień po odebraniu i posadzeniu -wygląda na to że drzewko się przyjęło. Polecam

Elastyczność i profesjonalizm

Bardzo szybka dostawa, dobrze zabezpieczone drzewka w zbiorczym balocie i przygotowane do sadzenia (bez potrzeby przycinania). Niewiarygodna elastyczność w modyfikacji zamówienia dzień przed wysyłką.
14 kwi 2024

Super sadzonki - szkółka na szóstkę z bardzo dużym plusem.

Super sadzonki, jakość zakupionych drzewek oceniam na szóstkę z bardzo dużym plusem. Szybki termin realizacji zamówienia. Drzewka profesjonalnie zapakowane. Dziękuję ślicznie i bardzo, bardzo polecam.

Piękny okaz drzewa gruszy

Drzewko (grusza) prezentuje się bardzo zdrowo. piękne, silne korzenie.posadziłam we czwartek, a dzisiaj ( czyli poniedziałek) już zaczynają sie zielenić zawiązki liści?kwiatów? Jestem pełna radości.
Polecam firmę. Bardzo dobry kontakt. Szybka dostawa. Drzewka dobrze zabezpieczone na czas transportu. Do tego dołączona broszura jak dbać o drzewka i krzewy owocowe. Teraz tylko czekam na zbiory😊.
Drzewka w dobrej kondycji silne,zdrowe, dobry system korzeniowy. Zamówiłam 2 drzewka gruszki,otrzymałam trzecie drzewko gratis, innego gatunku jako zapylacz.To miłe, że firma dba o takie rzeczy.
Gorąco polecam szkółkę, drzewka i krzewy zakupione jesienią poprzedniego roku w tym roku już zakwitły, wszystko się przyjęło. Mam nadzieję, że zakupy, które zrobiłam tej wiosny będą równie udane.
Sadzonki ładne i duże jednakże zapakowane dwie do jednego woreczka i to zapewne spowodowało, że jedna z sadzonek miała złamane dwie odnogi, w tym pęd główny. Opakowanie zewnętrzne bardzo dobre.
Drzewka w świetnym stanie, rozbudowany system korzeniowy. Dostawa bez problemu, towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu i na kilkudniowe przechowanie przed wsadzeniem do gruntu. Polecam
Drzewka zasadziłam od razu i czekałam aż wypuszczą liście, czy są żywe. Wszystkie 6 sztuk się przyjęły, bardzo się cieszę i na jesień planuje kolejny zakup. Pozdrawiam całą ekipę sklepu :-)

Opinia

To mój kolejny zakup w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolony z jakości sadzonek. Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie profesjonalny sposób pakowania przesyłek. Dziękuję i pozdrawiam. Piotr
Szczerze polecam. Zarówno drzewko, agrest oraz borówki dostarczone zostały bardzo szybko. Zapakowane bardzo profesjonalnie. Krzewy i drzewko wyglądają zdrowo, pozostaje czekać na owoce.
Mam nadzieję, że drzewka się przyjmą - otrzymałem dodatkowo krzew porzeczki - miły gest. Przesyłka terminowo dostarczona - zabezpieczona profesjonalnie. Polecam. Pozdrawiam J Dębniak
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i dlatego przyszla w nienaruszonym stanie.Drzewko w donicy b.ladne.Zobaczymy jak przyjmą się te z gołym korzeniem,paczki powoli pękają.Pozdrawiam