drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3335) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3781)

odnośnie przesyłki nie mam zastrzeżeń, trudno teraz oceniać mi ten produkt który został zakupiony, uważam takie opinie zbyt wygórowane na zaś, z uwagi na to że dopiero teraz zostały posadzone sadzonki, nie wiem jak się przyjmą czy przyniosą mi korzyści czy też okaże że sadzonki nie przyjęły się także szkółka roślin owocowych powinna z takim zapytaniem i wystawianiem opinii zwracać się do kupujących po okresie wegetacji.

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

21 cze 2023
Sprzedawać tak jak w opisie i na zdjęciu a nie za drzewka 2-letnie sprzedawać okulanty. Tyle. Szkoda, że ludzi interesuje tylko zysk.
13 gru 2023
Wysyłajcie towar dobrej jakości. ja dostałem sadzonki jagody kamczackiej tak mizerne że nie wiem czy coś z tego wyrośnie.
19 cze 2023
TRZEBA SIĘ ZAINTERESOWAĆ, CZY ROŚLINY DOTARŁY DO KLIENTA W NALEŻYTYM STANIE I ZAREAGOWAĆ NA MOJE WCZEŚNIEJSZE SYGNAŁY.
17 cze 2023

56 sztuk borówki amerykańskiej

z 56 sztuk , 9 szt. borówki amerykańskiej nie przyjęło się, po prostu uschły pomimo zalecanej dbałości o nie.

Czereśnia kolumnowa

Drzewka dojechały z przyciętymi pędami głównymi (czubki) Prawdopodobnie aby zmieściły się w opakowaniu.
4 sie 2023
Sprzedawajcie takie sądzi jakie macie w opisie a nie wyschnięte chorujące i to nie wina transportu.
19 cze 2023
Przesłane sadzonki borówki amerykańskiej i porzeczek to kpina z klijenta
25 lip 2023
Tylko śliwa rośnie pozostałe dwa pomimo podlewania uschły
24 cze 2023
Nie stety ale drzeka sie nie przyjely
2 gru 2023