drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Bardzo średnio....

Na stronie jest informacja o wysyłce kurierem więc transport ma zająć do 24 godzin. Przesyłka zastała nadana w piątek, co powodowało, że sam transport trwał już 3 dni, co przy odkrytych korzeniach nie powinni tyle trwać. Ponadto zamówiłem dwa takie same drzewka (jablon), różnią się znacznie wysokością, o pol metra! co jest słabe, bo można było z pewnością dobrac podobne wysokością. Drzewa nie są rozgalezione w ogóle, ludzie którzy piszą o tym, że były liście i owoce! kupowali chyba gdzie indziej.... Zobaczymy czy się przyjmą w ogóle...
20 kwi 2024

Opinia negatywna.

Z czterech sadzonek drzewek, trzy nie ruszyły. Przyjechały przesuszone pomimo, że trociny były wilgotne. Jedno (czereśnia) rozwija się prawdłowo. Niemniej przekazana firmi kwota za drzewka, zważywszy, że w efekcie dotarło tylko jedno zdrowe - stanowczo zawyżona.
27 kwi 2024
Niestety drzewka były w kiepskim stanie. Przewodnik gruszy był źle obcięty przez to od góry drzewko zaczęło gnić 30cm trzeba było skrócić bo w środku martwe. Reszta drzewek powykrzywianych w każdą stronę.
24 kwi 2024
Niestety brzoskwinie i morele otrzymałam przemarznięte, miałam nadzieję, że jednak się przyjmą. Niestety nie wypuściły żadnych listków. Szkoda moich pieniędzy i pracy.
3 maj 2024
W zamówieniu były trzy drzewka ,a dotarły tylko dwa . Brakuje śliwy renglody duo . Pisałam , dzwoniłam . Żadnej odpowiedzi nie otrzymałam . Drzewka bardzo ładne .
21 kwi 2024
O ile krzewy są w porządku to pomysł wysyłki w piątek już nie, rośliny były zamknięte w kartonie cały weekend.
20 kwi 2024
Drzewka zamówione internetowo wysyłają z obumarłymi gałązkami i nie wiadomo czy drzewko się przyjmnie
1 maj 2024
To już 7 dzień od posadzenia. Wygląda na to, że z zamówienia 134252 otrzymałam suchy patyk.
wyglądało okazalej aniżeli przyszło i listki nieco ciemnie na obrzeżach
Niestety drzewka trochę bez życia. Niektóre pączki zaschnięte.
24 kwi 2024
Słaby system korzeniowy drzewka ,zobaczymy czy się przyjmie .
Należy przysyłać drzewka żywe, takie które się przyjmą.
Wysyłać te odmiany które klient zamówił
1 maj 2024
Jeden z krzewów był uschnięty.
28 kwi 2024
27 kwi 2024