filipowicz.pl

Opinie (275) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (510)

Ważny od: 11 maj 2022
filipowicz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu filipowicz.pl

14 kwi 2024
14 kwi 2024
7 kwi 2024
6 kwi 2024
- Łatwe skladanie zamówienia i możliwość płatności przy odbiorze - Złoto najwyższej jakości - Super jakość wykonanych produktów - Promocje - Eleganckie i bardzo dobre zabezpieczenie delikatnego towaru na czas transportu - Pewność, że we właściwym sklepie wydaję pieniądze - Kupiłam u Was dwie pary kolczyków i pewie kiedyś znowu wrócę
Polecam. Zamówiony pierścionek taki, jakego oczekiwałem. Zgodny z opisem i odwzorowaniem na zdjęciach. Liczba zdjęć, w tym obrót 3d ułatwiają ocenę biżuterii kupowanej zdalnie. Bardzo dobry kontakt ze sklepem, gdy potrzebowałem dodatkowycj informacji.

Super sklep i udany zakup

Bardzo szybka dostawa, produkt zgodny z opisem. Jakość produktu, wykonanie i wygląd przepiękne. Dodatkowy plus za staranne zapakowanie. Dostawa towaru bezpłatna, co również jest na plus. Kontakt ze sprzedawcą bez zastrzeżeń.
Profesjonalna i wyczerpująca informacja telefoniczna. Bardzo szybka dostawa. Produkt spełnił moje oczekiwania. Zgodny ze zdjęciem.

Satysfakcja gwarantowana

Bardzo miła obsługa i pomoc w realizacji zamówienia . Expressowa dostawa i pięknie zapakowane produkty , polecam bardzo .
Zamówionie wysłane bardzo szybko, towar zgodny z zamówieniem. Obsługa, kontakt i pierścionek rewelacyjne! Polecam gorąco!

Polecam serdecznie 😀

Zamówiłam dwie bransoletki. Są śliczne. Jedną dałam przyjaciółce na urodziny i jest zachwycona. Polecam
16 mar 2024

Kolczyki złote koła 1,5cm

Kolczyki koła przepiękne, w cenie lepszej niż w sieciówkach. Realizacja bardzo szybka. Gorąco polecam!
Pierścioneczek delikatny śliczny.