medivon.pl

Opinie (141) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (606)

Ważny od: 4 paź 2021
medivon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Masażer zgodny z opisem, sprawny. Natomiast czas realizacji zamówienia przeciągnięty do ponad dwóch tygodni sugeruje, że firma wystawia towar którego nie posiada.

29 cze 2023
Byłam zbywana 3 tyg że paczka będzie wysłana jutro, napisałam kilka e mail, prosiłam o szybką wysyłkę bo wyjeżdżam Mimo to paczka nie została wysłana, dałam znać że mimo to niech przyjdzie mama odbierze jakie było moje zdziwienie że kolejne tygodnie nic się nie dzieje ... W końcu zrezygnowałam z wysyłki urządzenia, zamówiłam na allegro ok godz 13 paczkę miałam na następny dzień w domu Cyrk, dla mnie ta firma, pierwszy raz zalowalam że chciałam zamówić produkt bezpośrednio od producenta Po co prowadzić sklep skoro nie chce się nadawać przesyłek??! Kpina

Opinie nt. sklepu medivon.pl

jest ok.bardzo dobry produkt
16 mar 2024
10 mar 2024
10 mar 2024
AU
Anna U.
Gdańsk
Zamowienie zlozylam w Black Week w listopadzie 2023 i do dnia dzisiejszego nie zostalo zrealizowane. Bardzo dlugi czas oczekiwania, brak aktualizacji w trakcie realizacji, nalezy samemu sie dopytywac.
Wysyłka miała być w ciągu 24h. Przesyłka przyszło po 3 tygodniach jeszcze po interwencji mailowowej bo sklep nie udostępnia żadnego numeru telefonu.
Posiadać towar, który oferujecie i nie oszukiwać klientów.
Materac nie spełnia swoich funkcji
Masażer do stóp bardzo dobry, jego minusem jest czas pracy, konkretnie chodzi o konieczna przerwę w pracy, po 20min należy go zostawić na 15min, zdecydowanie osłabia to opinie, która mogłaby być rewelacyjna.
W dowolnym czasie korzystam z masażu.Wzrost nie jest bez znaczenia jeśli chodzi o masaż szyji,zdecydowanie dla osob wysokich badz z dluższą szyją.Jestem zadowolona z zakupu
Produkt bardzo dobrej jakości, działa bez zarzutów. Przede wszystkim bardzo pomaga 😀😀
Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem.
18 lut 2024
Wszystko w porządku Przejrzyste zakupy Dobrze zapakowany prezent
Relaksacyjny masażer do zatok jest doskonały! Polecam!