artforma.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (886)

Ważny od: 28 sie 2018
artforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lustro ładne, jednak nie informujecie klienta o kablu na wierzchu tyłu lustra (zdjęcie) przewody z zerwaną izolacja bez oblutowanych końcówek jak by to jakiś amator skręcał w garażu . Brak możliwości schowania kabla co powoduje odstawanie od ściany. Nie dajecie na przewodach kostki do podłączenia za 90gr przez co musiałem jechać do sklepu elektrycznego. Jak za cenę ponad 3 tysiące to spodziewałem się większego profesjonalizmu. Miałem zakupić drugie do przedpokoju ale odstające od ściany mi nie potrzebne.

25 kwi 2023
Nie polecam firmy i ich produktów. Firma stosuje niedozwolone zapisy które uniemożliwiają zwrot lub wymianę lustra pomimo że produkt jest wykonany w beznadziejny sposób, o czym oczywiście nie ma informacji na stronie. Zdjęcie przyklejonego paska LED w załączeniu. Nie polecam firmy ani ich produktów.

Opinie nt. sklepu artforma.pl

Zakupiłam lustro w nieregularnym kształcie, z dioda zegara i włącznikiem sensorycznym, lustro prezentuje sie bardzo dobrze i zachwyca gości, montaż lustra odbył się samodzielnie i bez większych problemów, dostawca zadbał także, aby produkt dotarł w stanie nienaruszonym, bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam sprzedawcę!
Lustro samo w sobie piękne, mocny led, bardzo solidne. Minusy to, że rama szara jaką zamówiłam jest bardzo, bardzo blada i wygląda trochę jak biała oraz to, że samo lustro wpada w "zielone" tony. Wybudowany głośnik bardzo fajnie odtwarza muzykę.
10 lut 2024

polecam

szybsza realizacja zamówienia, towar w pełni zgodny z opisem, dobrze zapakowany. kontakt bezproblemowy i pomocni ludzie.
11 lut 2024
Wszystko w porządku, zgodne z opisem. Przesyłka w terminie, dobrze, bezpiecznie zapakowana. Dziękuję i polecam.