HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |- Logo - Opinie

HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (102)

Gres jeszcze nie położony, więc nie ocenię, ale poprosiłam panią z obsługi o przyspieszenie realizacji zamówienia i pani wzięła to pod uwagę. Bo jednak realizacja zamówienia trwa troszeczke dłużej niż deklaruje sklep

13 kwi 2024
Sprawna wysyłka płytek (Gres). Niestety jedna paczka (zapakowana w środku) pęknięta. Ewidentnie zapakowana w środek uszkodzona paczka. Żadnych szkód transportowych z zewnątrz - świetnie przygotowana całość do wysyłki. Nie reklamowałem, bo wykorzystałem pękniętą paczkę na resztówki i w trakcie remontu nie ma na to czas. Jednak niesmak zostaje.

Opinie nt. sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |

Dostawa i obsługa klienta OK. Słaba informacja na jakim etapie jest zamówienie i dość długi termin oczekiwania (7dni)
Płytki miały przybyć w przyszłym tygodniu a dziś już przed 7:00 dzwoni telefon że za godzinę będą pod drzwiami :) Bardzo się ucieszyłam. To jakby niespodzianka, bo wczoraj rozmawiałam z konsultantem więc... postarał się, dzięki. Przewoźnik też był zaskoczony że na wieczór nie było mowy o mojej miejscowości. Rano ktoś dopisał :) Ach te anioły.
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Płytki bardzo dobrze zabezpieczone. Cena również konkurencyjna. Świetny kontakt z obsługą klienta można było negocjować transport bo kalkulator na stronie zawyżał ilość palet. ;-)
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Jest nam bardzo miło i dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Home100.pl
da się do nich dodzwonić i porozumieć bez problemu. to ważne. kiepska firma transportowa niestety - przywieźli wannę bez zapowiedzi po 21ej do domu
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Home100.pl

cerrad la mania

zamówienie doszło z poślizgiem, na plus kontakt z obsługą- odbierali telefon udzielali informacji a niejasności wynikały z winy producenta
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Home100.pl
Dostawa odbyła się dużo szybciej niż początkowo byłam poinformowana podczas zamawiania produktu. Ogromny plus za szybkość działania !
9 mar 2024
Co szczególnie Ci się podobało?-Wszystko Ok, Co możemy zrobić jeszcze lepiej? - Nic
Wzorowy i miły kontakt mailowy. Pełna informacja dotycząca realizacji zamówienia.
W ofercie czas podany na dostarczenie 24h. Rzeczywisty 48 h Poprawić logistykę.
24 lut 2024

Bardzo dobry spzedawca.

Szybko, profesjonalnie. Dobrze zapakowana paczka. Towar ok. Polecam!
MP
Szybka profesjonalna obsługa, błyskawiczna dostawa. Polecam.
EB
Super , jestem zadowolona i z produktu i ze sklepu . 👍
17 lut 2024
Szybka dostawa. Dobrze zabezpieczony towar. Polecam
25 lut 2024
Towar zgodny z opisem. Szybka realizacja. Polecam

Polecam.

Błyskawiczną dostawa. Produkt zgodny z opisem.
Polecam. Szybko ,sprawnie, profesjonalnie !
Szybka dostawa, dobry kontakt ze sklepem.
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
szybka realizacja, łatwy kontakt