HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |- Logo - Opinie

HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (102)

Gres jeszcze nie położony, więc nie ocenię, ale poprosiłam panią z obsługi o przyspieszenie realizacji zamówienia i pani wzięła to pod uwagę. Bo jednak realizacja zamówienia trwa troszeczke dłużej niż deklaruje sklep

13 kwi 2024
Sprawna wysyłka płytek (Gres). Niestety jedna paczka (zapakowana w środku) pęknięta. Ewidentnie zapakowana w środek uszkodzona paczka. Żadnych szkód transportowych z zewnątrz - świetnie przygotowana całość do wysyłki. Nie reklamowałem, bo wykorzystałem pękniętą paczkę na resztówki i w trakcie remontu nie ma na to czas. Jednak niesmak zostaje.

Opinie nt. sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |

9 mar 2024
Szybko i konkretnie, polecam!
17 lut 2024
Wszystko w porządku. Polecam
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Home100.pl
Wszystko w porządku
Brat G.
Sokołów Podlaski
24 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Chaos informacyjny. Brak spójnej i wiarygodnej informacji a nawet wprowadzanie w błąd ( osoba na infolinii straszyła opłatami za magazynowanie przesyłki natomiast firma przewozowa stanowczo zaprzeczyła, by naliczała cokolwiek ponad wniesioną opłatę)
Problem z dostawą na właściwy adres

Świetna obsługa sklepu

Bardzo pomocna obsługa. Łazienka w remoncie, potrzebna była szybka dostawa. Zrobili wszystko co w ich mocy, aby zamówienie dojechało na czas. Gorąco polecam!
Odpowiedź ze sklepu HOME100.PL | DESIGN - WNĘTRZA - ŁAZIENKI |
Jest nam bardzo miło i dziękujemy za pozytywną ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Home100.pl

Wszystko super

Polecam zakupy w tym sklepie, płytki doszły super zabezpieczone, zamówienie zrealizowane w terminie. Jestem bardzo zadowolona.
7 lut 2024
Świetna obsługa, szeroki wybór płytek. Polecam
7 lut 2024

Wszystko okej, polecam!

Super sklep

Bezproblemowy kontakt ze sklepem, towar zgodny z opisem. Z chęcią powrócę na zakupy.

Dobre ceny, śliczne płytki

Bardzo przystępne ceny płytek, towar dobrej jakości, płytki bardzo mi się podobają.