Małe Betlejem- Logo - Opinie

Małe Betlejem

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 1 gru 2023
Małe Betlejem spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się nade wszystko to że przez zakup można pomóc innym potrzebującym , to jest rzecz nadrzędna , a po za ty wyroby z drzewa oliwnego nie dosyć że przypominają mi podróż do tego miejsca to zdobią miejsce gdzie umiejscowione są w moim domu. Myślę że na tym nie zaprzestanę . Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Janina Pietuszek

1 kwi 2024
Wszystko byłoby OK, gdyby nie jeden detal. Otóż, od początku ... Podobało mi się to, że przesyłka była błyskawiczna i przed świętami dotarła do mnie, jednakże była źle zabezpieczona (pomimo folii bąbelkowej), gdyż jeden olejek rozlał się i nie nadawał się na prezent, dlatego musiałam szybko myśleć nad innym. Pomimo tego następnym razem, jak będę miała potrzebę skorzystać z Państwa oferty, to skorzystam.

Opinie nt. sklepu Małe Betlejem

1 kwi 2024
17 lut 2024
Szybka obsługa,przesyłka dotarła.Mam nadzieję, że Małe Betlejem będzie miejscem, w którym Polacy będą kupować proponowane upominki sakralne i tym samym wspomogą rzemieślników z Betlejem w tych trudnych czasach. pozdrawiam-Magdalena Jarosiewicz

Przejrzysta i ciekawa oferta

Przejrzysta oferta. Artykuły zachęcająco zaprezentowane. Ceny umiarkowane, a rzemieślnicze wykonanie z wielką starannością. Polecam wszystkim, którzy mają sentyment do Ziemi Świętej: wierzącym i niewierzącym też.
11 lut 2024

Polecam!

Zamówienie przeszło moje oczekiwania. Prosiłam o szybką dostawę, przesyłka przyszła ekspresowo. Dostarczony produkt zgodny z opisem, wyglądał lepiej niż na zdjęciu. Polecam!!!
Szczerze wszystko mi się podoba i bardzo się cieszę najbardziej że małe Betlejem pomaga ludziom , bo to jest najważniejsze
Dobra oferta, szybka wysyłka, bardzo dobrze zabezpieczony towar do transportu. Czego chcieć więcej?

Doskonała jakość

Przyjazny program zamówieniowy, bezproblemowa dostawa, dewocjonalia doskonałej jakości. Dziękuję.

Korona cierniowa ładnie zapakowana. Krótki okres realizacji zamówienia.
Szybka wysyłka, piękne różańce i krzyżyk z drzewa oliwnego. Polecam :)
Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko i w bardzo dobrym stanie.

Korona cierniowa

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Profesjonalna obsługa. Polecam
Szybka dostawa, dobrze zabezpieczona przesyłka.
Realizacja zamówienia bez problemu i szybko.
Piękna ikona, ładnie zapakowana super
szybka realizacja i kontakt
Szybka i sprawna obsługa
Pełen profesjonalizm.
Profesjonalnie

Zgodnie z oczekiwaniami i szybko

Polecam gorąco
Bardzo dobry y