Małe Betlejem- Logo - Opinie

Małe Betlejem

Opinie (276) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (276)

Ważny od: 1 gru 2023
Małe Betlejem spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się nade wszystko to że przez zakup można pomóc innym potrzebującym , to jest rzecz nadrzędna , a po za ty wyroby z drzewa oliwnego nie dosyć że przypominają mi podróż do tego miejsca to zdobią miejsce gdzie umiejscowione są w moim domu. Myślę że na tym nie zaprzestanę . Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Janina Pietuszek

1 kwi 2024
Wszystko byłoby OK, gdyby nie jeden detal. Otóż, od początku ... Podobało mi się to, że przesyłka była błyskawiczna i przed świętami dotarła do mnie, jednakże była źle zabezpieczona (pomimo folii bąbelkowej), gdyż jeden olejek rozlał się i nie nadawał się na prezent, dlatego musiałam szybko myśleć nad innym. Pomimo tego następnym razem, jak będę miała potrzebę skorzystać z Państwa oferty, to skorzystam.

Opinie nt. sklepu Małe Betlejem

14 lut 2024
9 lut 2024
Niestety nie jest super, zresztą olejek pachnie tylko chwilę, dosłownie chwilę, produkt nie jest warty zakupu.
Zapach nie utrzymuje się nawet przez kilka minut.
Oprócz tego że wyroby z drzewa są bardzo ładne, solidnie wykonane a szczególnie podoba mi się że można przez to komuś choć w malutkim stopniu pomóc , bo jak ufam pieniążki otrzymują rękodzielnicy z Betlejem. I to jest istotą wszystkiego.
10 sty 2024
Bardzo ładny medalik z Ziemią Świętą za szybką, zadowolona z niego i również z bransoletki Różaniec. Polecam. Na pewno jeszcze coś zamówię.Pozdrawiam.
Zamówienie realizowane szybko. Towar najwyższej jakości, także niestety ceny. Chyba jednak przesadzone, choć rozumiem cel któremu sprawa służy!
21 sty 2024

Różaniec na rękę

Różaniec bardzo wygodny, zrobiony z dokładnością i precyzją,z łatwością dopasowuje się do wielkości nadgarstka 👍