hifi24.plOpinie

hifi24.pl - Najwyższej klasy sprzęt audio-wideo

HiFi exclusive to ponad 30 lat doświadczeń w branży audio-wideo. Od najwyższej klasy sprzętu domowego użytku dla najbardziej wymagającego odbiorcy, poprzez inteligentne domowe instalacje AV, systemy nagłośnień scenicznych, konferencyjnych, sakralnych, obsługę koncertów, po sprzęt muzyczny i doradztwo multimedialne. Nazwa firmy nawiązuje do sprzętu najwyższej klasy (od ang. high fidelity - wysoka wierność [odtwarzania dźwięku]), przeznaczonego dla wymagającego odbiorcy.Najnowocześniejsza technologia i doskonały design prezentowany jest obecnie w odnowionych wnętrzach pośród łuków arkad, iluminowanych nisz i bielonych cegieł. Klienci mogą nie tylko zapoznać się z pięknem telewizorów, ale także doświadczyć zderzenia historycznych wnętrz z technologią XXI wieku. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HI-FI EXCLUSIVE ALEKSY, KRZYSZTOF, DAMIAN SIUDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000056015
Krzysztof Siudziński

Opinie nt. sklepu hifi24.pl

4.92/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu hifi24.pl

Widać, że sklep przede wszystkim kieruje się zasadą zadowolenia klienta. Wszystkie zapewnienia sklepu co do ceny, terminu dostawy zostały dotrzymane. Klient jest na bieżąco informowany o aktualnym statusie zamówienia. Pełen profesjonalizm obsługi sklepu. Gorąco polecam sklep także z powodu atrakcyjnych cen.

polecam. szybko i sprawnie

Świetny kontakt i szybka dostawa. Polecam!

3 tygodni(e) temu
Profesjonaliści

bardzo dobry kontakt ze sklepem, korzystne ceny. Polecam.

zakup onkyo 8390+głoścniki kef q750, miałem tą przyjemność że moją sprawą zajmowała się pani Natalia, dodatkowym sprzętem, okablowaniem itp. pan Mateusz, klient traktowany indywidualnie, podejście do klienta specjalne, sklep i osoby go prowadzące po prostu klasa, brawo, dopasowanie sprzętu i jego analiza na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny i mailowy żaden problem, dla mnie pełen profesjon

Sklep profesjonalny. Obsługa na wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z opisem. Zdecydowanie polecam.

sklep z profesjonalnym sprzętem i profesjonalną obsługą

Nie otrzymałem towaru.Nadal czekam

Bardzo profesjonalne podejście sprzedawcy, szybka dostawa , bardzo polecam ten sklep.

Wszystko suuuper.Bardzo polecam.

Bez zarzutu ,wzorowo.

Polecam , fachowe doradztwo , super kontakt

Bardzo profesjonalnie, rzeczowe doradztwo. Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami, formalności bardzo sprawnie. Polecam...

Bardzo profesjonalnie... Doradztwo, szybka dostawa, dostałem to czego oczekiwałem... Polecam

Polecam , szybko i fachowo

Jestem bardzo zadowolony. Sklep nie "wciska" towaru. Wprawdzie trafiłem ze sprecyzowaną potrzebą, ale doradztwo utwierdziło mnie w wyborze. Do tego rabat po krótkich negocjacjach. To jest godny polecenia sklep. Tam znajdziesz nawet, to o czym jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz. Polecam

szybko i fachowo, polecam

Wszystko poszło OK, dobra komunikacja