hifi24.plOpinie

hifi24.pl- Logo - Opinie
hifi24.pl- Logo - Opinie

hifi24.pl - Najwyższej klasy sprzęt audio-wideo

HiFi exclusive to ponad 30 lat doświadczeń w branży audio-wideo. Od najwyższej klasy sprzętu domowego użytku dla najbardziej wymagającego odbiorcy, poprzez inteligentne domowe instalacje AV, systemy nagłośnień scenicznych, konferencyjnych, sakralnych, obsługę koncertów, po sprzęt muzyczny i doradztwo multimedialne. Nazwa firmy nawiązuje do sprzętu najwyższej klasy (od ang. high fidelity - wysoka wierność [odtwarzania dźwięku]), przeznaczonego dla wymagającego odbiorcy.Najnowocześniejsza technologia i doskonały design prezentowany jest obecnie w odnowionych wnętrzach pośród łuków arkad, iluminowanych nisz i bielonych cegieł. Klienci mogą nie tylko zapoznać się z pięknem telewizorów, ale także doświadczyć zderzenia historycznych wnętrz z technologią XXI wieku. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HI-FI EXCLUSIVE ALEKSY, KRZYSZTOF, DAMIAN SIUDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000056015
Krzysztof Siudziński

Opinie nt. sklepu hifi24.pl

4.92/5.00

zakup onkyo 8390+głoścniki kef q750, miałem tą przyjemność że moją sprawą zajmowała się pani Natalia, dodatkowym sprzętem, okablowaniem itp. pan Mateusz, klient traktowany indywidualnie, podejście do klienta specjalne, sklep i osoby go prowadzące po prostu klasa, brawo, dopasowanie sprzętu i jego analiza na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny i mailowy żaden problem, dla mnie pełen profesjon
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Nie otrzymałem towaru.Nadal czekam

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Nie otrzymałem towaru.Nadal czekam

Doświadczenia innych klientów sklepu hifi24.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Bardzo dobra obsługa. Błyskawiczna realizacja zamówienia. W dodatku dobre ceny, możliwość negocjacji. No i wzmacniacz Pioneer A-40AE rewelacja (w tej kategorii cenowej) Polecam
Szybko,łatwo,przyjemnie-polecam
Bardzo polecam, świetny kontakt, rzetelna pomoc, szybka realizacja transakcji.
Szybka i sprawna realizacja
Wszystko na piątkę. Szybki i łatwy kontakt, dostawa w ustalonym terminie, życzliwa i profesionalna obsługa - czego więcej chcieć?!
Polecam ten sklep. Wszystko szybko, sprawnie i zgodnie z umową.
Widać, że sklep przede wszystkim kieruje się zasadą zadowolenia klienta. Wszystkie zapewnienia sklepu co do ceny, terminu dostawy zostały dotrzymane. Klient jest na bieżąco informowany o aktualnym statusie zamówienia. Pełen profesjonalizm obsługi sklepu. Gorąco polecam sklep także z powodu atrakcyjnych cen.
Tv zamówiony w poniedziałek, kurier zapukał do drzwi już we wtorek :) Jak zwykle zaufałem ekspertom i dostałem świetny telewizor w rewelacyjnej cenie ;) Polecam ekipę z HIFI exclusive
Klipsch The Sixes Bardzo fajne kolumienki, ciepły zrównoważony dźwięk. Do normalnego słuchania w mieszkaniu, oraz cichego wieczorami super wybór.
Bardzo profesjonalne podejście, mega miła obsługa. Całe zamówienie dotarło przed czasem. Bardzo dziękuje i pozdrawiam całą ekipę. Polecam sklep.
Kolejne zakupy w Salonie HiFi Exclusive i kolejny raz profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam Salon. Dziękuję serdecznie.
1. Konkurencyjna cena towaru. 2. Świetny kontakt zarówno przed zamówieniem jak i w trakcie realizacji. 3. Profesjonalizm.
Dostawa bardzo szybka. Szkoda że nie można otrzymać sprzętu za pobraniem. Gramofon pewnie zagra lepiej z lepszą wkładką.
Perfekcyjna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, wszystko na najwyższym poziomie. W 100% polecam.
Sklep profesjonalny. Obsługa na wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z opisem. Zdecydowanie polecam.
transakcja przebiegła bardo sprawnie,bardzo dobry kontakt z firmą,zakupione radio - suuuper !!!
Bardzo profesjonalne podejście sprzedawcy, szybka dostawa , bardzo polecam ten sklep.
Najwyższa jakość jak u Klipscha, zakupy w HiFi exclusive sprawne i profesjonalne.
bardzo dobry kontakt ze sklepem, korzystne ceny. Polecam.