hifi24.pl

Najwyższej klasy sprzęt audio-wideo

Opis
HiFi exclusive to ponad 30 lat doświadczeń w branży audio-wideo. Od najwyższej klasy sprzętu domowego użytku dla najbardziej wymagającego odbiorcy, poprzez inteligentne domowe instalacje AV, systemy nagłośnień scenicznych, konferencyjnych, sakralnych, obsługę koncertów, po sprzęt muzyczny i doradztwo multimedialne. Nazwa firmy nawiązuje do sprzętu najwyższej klasy (od ang. high fidelity - wysoka wierność [odtwarzania dźwięku]), przeznaczonego dla wymagającego odbiorcy.Najnowocześniejsza technologia i doskonały design prezentowany jest obecnie w odnowionych wnętrzach pośród łuków arkad, iluminowanych nisz i bielonych cegieł. Klienci mogą nie tylko zapoznać się z pięknem telewizorów, ale także doświadczyć zderzenia historycznych wnętrz z technologią XXI wieku. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HI-FI EXCLUSIVE ALEKSY, KRZYSZTOF, DAMIAN SIUDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Łubieńskiego 11

Gwiazdki: 2
Gwiazdki: 1

Doświadczenia innych klientów sklepu hifi24.pl

Polecam , szybko i fachowo

Jestem bardzo zadowolony. Sklep nie "wciska" towaru. Wprawdzie trafiłem ze sprecyzowaną potrzebą, ale doradztwo utwierdziło mnie w wyborze. Do tego rabat po krótkich negocjacjach. To jest godny polecenia sklep. Tam znajdziesz nawet, to o czym jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz. Polecam

3 tygodni(e) temu
szybko i fachowo, polecam

Wszystko poszło OK, dobra komunikacja

Dostawa z dnia na dzień, sprzęt z najwyższej półki, super kontakt z klientem. 10/5 ;)

Fachowe doradztwo, bardzo uprzejma obsługa klienta. Dobre ceny.

Szybko i bardzo miło mnie obsłużyli Bardzo polecam

Obsługa super.

Zamówiony głośnik bezprzewodowy otrzymałem bardzo szybko. Wcześniej zadzwoniłem po poradę i informację, która okazała się bardzo przydatna przy doborze sprzętu.

Super kontakt,możliwość negocjacji cen i szybka dostawa.Polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Pomimo zamówienia jednej pary słuchawek dostałem dwie. Zadzwoniłem, żeby się umówić na zwrot. Nie usłyszałem nawet dziękuję, a przez kolejne kilka dni byłem nękany telefonami ponaglającymi o wysłanie paczki (na koszt sklepu oczywiście). W godzinach pracy potrafiłem dostać 7 połączeń w przeciągu godziny, kiedy nie mogłem ich odebrać. Klient nie ma w tym sklepie wartości.

Obsługa klienta, kontakt, informacje, podpowiedzi, doradztwo- pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Zakup załatwiony profesjonalnie, czas dostawy ekspresowy.

mistrzowie w tamcie POLECAM

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Jestem bardzo zadowolony zarówno z zakupinrgo sprzętu jak i z wysokiego poziomu obsługi. Polecam. Lesław

Bardzo sprawna obsluga wysylka i prezenty. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę.

Ocena 5 to zbyt mało by opisać podejście do klienta w sklepie hifi w Gnieźnie.Załoga sklepu mega profesjonalna pomocna i uprzejma zwłaszcza P.Natalia i P.Mati no i oczywiście sam Szef to ludzie do których chętnie będę wracać po kolejne sprzęty szczerze to wydanie kasy na zakupy w Waszym sklepie to czysta przyjemnośćDziekuję za pomoc i doradztwo oraz ekspresowe zrealizowanie zamówieniaPozdr

Witam, generalnie nie wystawiam żadnych opinii w internecie, ale w tym konkretnym przypadku zrobię odstępstwo od tej normy, z czystym sumieniem mogę gorąco polecić sklep hifi24.pl jako godnego zaufania sprzedawcę audio-video - szczególne podziękowania za pomoc i rady dla p.Natalii. z pozdrowieniami Piotr