hifi24.pl- Logo - Opinie

hifi24.pl

Opinie (8) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (236)

24 kwi 2024
bardzo pomocna rozmowa przez telefon, która pozwoliła wybrać odpowiedni produkt, poznać parametry i różnice. szybka dostawa. słuchawki świetne, osoba obdarowana bardzo zadowolona.

29 wrz 2024
Może stacjonarnie sklep ok ale internetowo nie ok. Mają wystawiony towar którego nie ma faktycznie na stanie. Człowiek kupuje a potem się dowiaduje że nie ma.

Opinie nt. sklepu hifi24.pl

29 wrz 2024
19 wrz 2024
Szybka i bardzo profesjonalna obsługa oraz wsparcie sprzedażowe.
1 sie 2024
Kolejny trafiony zakup, kolejne doskonale nienachalne doradztwo. Na pewno wrócę. Pozdrawiam
24 kwi 2024
16 lis 2023
Świetne głośniki, przepiękna scena muzyczna. Czas na wygrzewanie... Polecam wszystkim zainteresowanym.
24 mar 2024
Wszystko szybko i sprawnie polecam