hifi24.plOpinie

hifi24.pl- Logo - Opinie
hifi24.pl- Logo - Opinie

hifi24.pl - Najwyższej klasy sprzęt audio-wideo

HiFi exclusive to ponad 30 lat doświadczeń w branży audio-wideo. Od najwyższej klasy sprzętu domowego użytku dla najbardziej wymagającego odbiorcy, poprzez inteligentne domowe instalacje AV, systemy nagłośnień scenicznych, konferencyjnych, sakralnych, obsługę koncertów, po sprzęt muzyczny i doradztwo multimedialne. Nazwa firmy nawiązuje do sprzętu najwyższej klasy (od ang. high fidelity - wysoka wierność [odtwarzania dźwięku]), przeznaczonego dla wymagającego odbiorcy.Najnowocześniejsza technologia i doskonały design prezentowany jest obecnie w odnowionych wnętrzach pośród łuków arkad, iluminowanych nisz i bielonych cegieł. Klienci mogą nie tylko zapoznać się z pięknem telewizorów, ale także doświadczyć zderzenia historycznych wnętrz z technologią XXI wieku. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HI-FI EXCLUSIVE ALEKSY, KRZYSZTOF, DAMIAN SIUDZIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000056015
Krzysztof Siudziński

Opinie nt. sklepu hifi24.pl

4.89/5.00

zakup onkyo 8390+głoścniki kef q750, miałem tą przyjemność że moją sprawą zajmowała się pani Natalia, dodatkowym sprzętem, okablowaniem itp. pan Mateusz, klient traktowany indywidualnie, podejście do klienta specjalne, sklep i osoby go prowadzące po prostu klasa, brawo, dopasowanie sprzętu i jego analiza na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny i mailowy żaden problem, dla mnie pełen profesjon
Czytaj dalej

Zdecydowanie nie polecam. Pomimo zamówienia jednej pary słuchawek dostałem dwie. Zadzwoniłem, żeby się umówić na zwrot. Nie usłyszałem nawet dziękuję, a przez kolejne kilka dni byłem nękany telefonami ponaglającymi o wysłanie paczki (na koszt sklepu oczywiście). W godzinach pracy potrafiłem dostać 7 połączeń w przeciągu godziny, kiedy nie mogłem ich odebrać. Klient nie ma w tym sklepie wartości.

Doświadczenia innych klientów sklepu hifi24.pl

Pełen profesjonalizm Zdecydowanie polecam! Miła obsługa.
Klipsch The Sixes Bardzo fajne kolumienki, ciepły zrównoważony dźwięk. Do normalnego słuchania w mieszkaniu, oraz cichego wieczorami super wybór.
Bardzo profesjonalne podejście, mega miła obsługa. Całe zamówienie dotarło przed czasem. Bardzo dziękuje i pozdrawiam całą ekipę. Polecam sklep.
Perfekcyjna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, wszystko na najwyższym poziomie. W 100% polecam.
Najwyższa jakość jak u Klipscha, zakupy w HiFi exclusive sprawne i profesjonalne.
bardzo mila profesjonalna obsluga, dzieki polecam!
Tv zamówiony w poniedziałek, kurier zapukał do drzwi już we wtorek :) Jak zwykle zaufałem ekspertom i dostałem świetny telewizor w rewelacyjnej cenie ;) Polecam ekipę z HIFI exclusive
Kolejne zakupy w Salonie HiFi Exclusive i kolejny raz profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam Salon. Dziękuję serdecznie.
1. Konkurencyjna cena towaru. 2. Świetny kontakt zarówno przed zamówieniem jak i w trakcie realizacji. 3. Profesjonalizm.
Dostawa bardzo szybka. Szkoda że nie można otrzymać sprzętu za pobraniem. Gramofon pewnie zagra lepiej z lepszą wkładką.
transakcja przebiegła bardo sprawnie,bardzo dobry kontakt z firmą,zakupione radio - suuuper !!!
profesjonalizm.polecam
Ocena 5 to zbyt mało by opisać podejście do klienta w sklepie hifi w Gnieźnie.Załoga sklepu mega profesjonalna pomocna i uprzejma zwłaszcza P.Natalia i P.Mati no i oczywiście sam Szef to ludzie do których chętnie będę wracać po kolejne sprzęty szczerze to wydanie kasy na zakupy w Waszym sklepie to czysta przyjemnośćDziekuję za pomoc i doradztwo oraz ekspresowe zrealizowanie zamówieniaPozdr
Widać, że sklep przede wszystkim kieruje się zasadą zadowolenia klienta. Wszystkie zapewnienia sklepu co do ceny, terminu dostawy zostały dotrzymane. Klient jest na bieżąco informowany o aktualnym statusie zamówienia. Pełen profesjonalizm obsługi sklepu. Gorąco polecam sklep także z powodu atrakcyjnych cen.
Jestem bardzo zadowolony. Sklep nie "wciska" towaru. Wprawdzie trafiłem ze sprecyzowaną potrzebą, ale doradztwo utwierdziło mnie w wyborze. Do tego rabat po krótkich negocjacjach. To jest godny polecenia sklep. Tam znajdziesz nawet, to o czym jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz. Polecam
Zamówiony głośnik bezprzewodowy otrzymałem bardzo szybko. Wcześniej zadzwoniłem po poradę i informację, która okazała się bardzo przydatna przy doborze sprzętu.
Bardzo profesjonalnie, rzeczowe doradztwo. Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami, formalności bardzo sprawnie. Polecam...
Jestem bardzo zadowolony zarówno z zakupinrgo sprzętu jak i z wysokiego poziomu obsługi. Polecam. Lesław
Obsługa klienta, kontakt, informacje, podpowiedzi, doradztwo- pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.