Yummo - słodycze z całego świata- Logo - Opinie

Yummo - słodycze z całego świata

Opinie (113) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (286)

Ważny od: 17 sie 2022
Yummo - słodycze z całego świata spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 lis 2023
Wszystko w porządku,zakup zgodny z oczekiwaniami, błyskawiczna dostawa-dosłownie z dnia na dzień.Gorąco polecam!!!

29 lip 2023
Nie polecam, paczka niespodzianka z Amerykańskimi słodyczami zawierała takie same rzeczy, które zamówiłam poza tą paczką - a przecież celem jej było właśnie spróbowanie czegoś nowego. Oprócz tego w paczce było bardzo mało rzeczy, porównując do paczki z innej strony z zagranicznymi słodyczami, a tutaj paczka była nawet droższa. Z mojego przeliczenia wynika, ze tutaj za paczkę zapłaciłam więcej niż były warte słodycze w nien (+ opakowanie), tam dostałam słodycze za większą wartość niż paczka i nie doliczali opakowania, które tutaj było zwykłym kartonem, a tam spersonalizowane. Zawiodłam się, nie polecam

Opinie nt. sklepu Yummo - słodycze z całego świata

Wszystko super, czas realizacji błyskawiczny 🥰
Bardzo szybko, bardzo sprawnie 😃
3 lut 2024
Nie ma żadnego smaku
22 lis 2023
5 paź 2023
Bardzo dziekuje za ekspresowa dostawe. Doceniam naprawdę :) a tak to wszystko super , pieknie i smacznie :)
4 sie 2023
Doszła do mnie trochę poobijane ale nic z tym i trochę popękanego takie sobie taki se były
21 paź 2023

Super♡

Wszystko szybko sprawnie i dokładnie tak jak miało być. Dziękuję bardzo napewno do was wrócę 😁

Wracam tu regularnie, jest sprawnie, szybciutko, przejrzyscie, wszystko idealnie, polecam!
17 lis 2023

Szybkie i udane zakupy

Super szybka wysyłka. Produkty zapakowane bezpiecznie i ekologicznie. Sklep na medal!
8 gru 2023

Super zamówienie

Szybka dostawa, bardzo ładnie zapakowane, wszystko co zamówiliśmy było w paczce. :)
15 lip 2023

Szybko, bezproblemowo

Wysylka tego samego dnia, slodycze takie, jakich się spodziewałam, polecam :)
23 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, realizacja zamówienia w ciągu jednego dnia, polecam!
24 sie 2023
Jedny minus to czas wysyłki, który mógłbyc troszkę szybszy ale nie jest źle.
15 lis 2023
Wiele razy kupowałam z yummo i nigdy nie było żadnych problemów, Polecam 🫶
21 paź 2023
Fajne produkty w dobrej cenie. Świetna obsługa klienta i szybka realizacja