pasja-przeplatane.pl- Logo - Opinie

pasja-przeplatane.pl

Opinie (58) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (58)

Ważny od: 4 gru 2023
pasja-przeplatane.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Serdecznie polecam. Plecak towarzyszy mi każdego dnia, i sprawdza się idealnie. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Wszystko zostało wykonane zgodnie z moimi uwagami, w takim czasie jaki został podany, bez opóźnień. Plecak mam od października i jak do tej pory nie zauważyłam żadnych uszkodzeń od użytkowania :)

Świetna obsługa klienta. Czas dostarczenia jak podano na stronie. Produkty powinny jednak odzwierciedlać zdjęcia umieszczone na stronie. Myślę, że zamiana materiału powinna być konsultowana z klientem (czarny materiał ma wzór losowy a nie romby). Szwy wykonane dosyć niedbale, szczególnie umocowanie etykiety z nazwą firmy. Słabej jakości materiał - po kilku użyciach widać przetracia na rogach. Dosyć szybko też pojawiły się naderwania na pasku, ale jako że ten model był prezentem, to nie wiem, jak do tego doszło. Dobrej jakości haft na materiale w środku torebki.

Opinie nt. sklepu pasja-przeplatane.pl

Kontakt super, Pani doradzi jak trzeba ,produkt wykonany świetnie ,polecam wszystkim
Plecak jest super. Polecam tą markę i jej właścicielkę.
24 kwi 2024
Piękna. Haft naprawdę przepiękny. Warta swojej ceny.
Super wykonanie, godne polecenia.
Piękne plecaki 🙂
Plecak prześliczny, starannie wykonany, bardzo dobra jakość. Jedyne zastrzeżenie, do plecaka dołączony był brelok, w czasie deszczu okazało się, ze czarny brelok farbuje i zafarbował jasny plecak :(.
Niebieska torebka bucket w rozmiarze M. Torebka jest leciutka i niesamowicie pojemna. Pasek jest bardzo długi. Na tą chwilę jestem mega zadowolona, zobaczymy jak się będzie dalej użytkować.

Bardzo polecam

Bardzo solidna i zmyślnie uszyte wypełnienie do obag moonlight. Idealnie pasuje, ładna kolorystyka zgodna ze zdjęciem.
Przepiękny plecak, bardzo starannie wykonany z przyjemnego w dotyku i porządnego materiału. Szybka wysyłka, polecam.
Cudeńko, wykonanie perfekcyjne, torebka idealna polecam serdecznie !!! Na pewno jeszcze to nie koniec moich zakupów
Polecam serdecznie, kupiłam torebkę na prezent, obdarowana zachwycona prezentem, super, że można wyhaftować imię w środku na kieszonce. Jeszcze tu wrócę
Polecam. Plecaczek turystyczny i torebka rewelacja, wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dopracowane, Super wykonanie.
Plecak bardzo porządnie obszyty, wart swojej ceny. Polecam serdecznie, zakupy będą udane.
JZ

Rewelacja

Rewelacyjny kontakt z sprzedającą . Jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta
Bardzo szybka realizacja, pięknie wykonana torebka i świetny kontakt mailowy. Polecam!!!

Solidne wykonanie i dobry kontakt ze Sprzedającym. Polecam