fabrykasupli.pl

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (328)

Polecam. Szczerze po zrobieniu zamówienia przeczytałem kilka opinii niezbyt zachwalających sklep i zacząłem trochę się obawiać jak pójdzie transakcja ale zupełnie niekoniecznie ponieważ to dobry sklep, pełne "pro" przynajmniej dla mnie. Zamówienie zrobione w niedzielę i we wtorek przed 12 już było u mnie z drugiego końca Polski. Zawartość paczki zgodna z zamówieniem a zapakowana i zabezpieczona w bardzo dobry sposób. Ostatnio paczki o wartości około 4000 zł przychodziły do mnie o wiele gorzej zabezpieczone a tu suple i znalazł się nawet mały gratisik :)

2 mar 2024
Napisałem maile bo powiedziano mi że zamówienie jest opóźnione nie ma informacji kiedy paczka zostanie wysłana , tyle w temacie ostatni raz robię tu zakupy do tej pory paczki nie otrzymałem !

Opinie nt. sklepu fabrykasupli.pl

29 maj 2024
Szybko obsługa, dobr ceny,szeroki wybór
23 maj 2024

28 maj 2024
21 maj 2024
20 maj 2024
1 cze 2024
Nie jestem zadowolona, zbyt długo trwało zamówienie. Musiałam zmienić negatywną opinię, która mówiła właśnie o tym, że długo czekam na realizację zamówienia, bo w przeciwnym razie w ogóle bym go nie dostała. Obiecane gratisy za zwłokę nie przyszły. Nigdy więcej już w tej firmie nic nie zamówię. NIE POLECAM.
20 maj 2024
Otrzymałam tylko 2 na 4 zamówione produkty. Brak kontaktu ze strony sklepu w celu wyjaśnienia sytuacji, nie odpowiadają na emaile ani telefony
Nie korzystać z usług DPD paczkomaty i punkty odbioru
4 maj 2024
Extremalnie szybka dostawa pomimo dlugiego weekendu majowego. Ptodukty zgodne z ofertą, dobrze zapakowane. Ogolnie wszystko ok.
9 maj 2024
Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Wysyłka szybka i bezproblemowa. Polecam