fabrykasupli.pl

Opinie (126) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (296)

Ważny od: 4 paź 2022
fabrykasupli.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam. Szczerze po zrobieniu zamówienia przeczytałem kilka opinii niezbyt zachwalających sklep i zacząłem trochę się obawiać jak pójdzie transakcja ale zupełnie niekoniecznie ponieważ to dobry sklep, pełne "pro" przynajmniej dla mnie. Zamówienie zrobione w niedzielę i we wtorek przed 12 już było u mnie z drugiego końca Polski. Zawartość paczki zgodna z zamówieniem a zapakowana i zabezpieczona w bardzo dobry sposób. Ostatnio paczki o wartości około 4000 zł przychodziły do mnie o wiele gorzej zabezpieczone a tu suple i znalazł się nawet mały gratisik :)

2 mar 2024
Napisałem maile bo powiedziano mi że zamówienie jest opóźnione nie ma informacji kiedy paczka zostanie wysłana , tyle w temacie ostatni raz robię tu zakupy do tej pory paczki nie otrzymałem !

Opinie nt. sklepu fabrykasupli.pl

Busko-Zdrój
26 sty 2024
24 sty 2024
13 sty 2024
Na więcej gwiazdek nie można liczyć tym bardziej że chcieli mnie przekupić 7% rabatem gdzie przy zamówieniu miałem 15 % .

Brak towaru i kontaktu

Brak towaru, brak informacji, brak kontaktu Nie polecam
Nie otrzymałem zamówienia ani zwrotu pieniędzy !!!
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
18 sty 2024
Wybrał Pan ODBIÓR OSOBISTY, zamówienie czekało na Pana od dnia złożenia zamówienia. Prosimy o usunięcie opinii.
Nie ścierać terminu spożycia
Odpowiedź ze sklepu fabrykasupli.pl
7 lut 2024
Witam, Zdjęcie przedstawia produkt, który na inwentaryzacji miał markerem napisaną ilość "1" i być może tusz się rozmazał. W sprawie niedomówień związanych z zamówieniami prosimy o kontakt telefoniczny (załatwiamy sprawy "od ręki"). Wystawianie negatywnych opinii to nie metoda kontaktu z nami, tym bardziej krzywdzących opinii, które podlegają Art. 212 Kodeksu Karnego. Proszę o usunięcie opinii i bardziej ludzki sposób dochodzenia swoich roszczeń. W naszym sklepie nie praktykujemy ZAMAZYWANIA dat ważności. Pracownicy są uczuleni na sprawdzanie dat przed wysyłką. Prosimy o kontakt, na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.
14 cze 2023
Szybka realizacja zakupu , brawo. Natomiast wymuszanie na samym końcu zgody na akceptację ciasteczek buła według mnie nieuczciwa 😤 . O mały figiel nie zrezygnowałem z zakupu i niemam ochoty znowu kupować u was. + problemy z płaceniem !
26 wrz 2023
Świetny i rzeczowy kontakt telefoniczny, dziś zamówione jutro dostawa, bardzo dobra promocja na 100% izolat białka od Olimp Super, polecam
12 sie 2023
bardzo miła obsluga, po wykryciu braku 1 opakowania z 6 szybka reakcja w kierunku naprawienia zaistnialej sytuacji
Wszystko przebiegało sprawnie, dobry kontakt telefoniczny, szybka wysyłka :)
29 maj 2023
Wszystko na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona z zakupów dziekuje
4 paź 2023
Gratisy ❤️ Wspaniała, szybka, miła obsługa. Na pewno wrócę