lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6109)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

25 maj 2023
25 maj 2023
24 maj 2023
24 maj 2023
22 maj 2023
30 maj 2023

Podstawa uszkodzona i oprawa lampki z nakrętką.

5 sty 2024

Podobała mi się ta lampa w internecie, po zakupie już tak nie było.

Podobała mi się ta lampa w internecie, drugi raz nie kupię, połączenia kabli to poplątanie .Uchwyt rurkowy lampy pionowej ciągle spada się przekręca w dół.Nie można było dokręcić mocniej nakrętki bo pod nakrętką był przewód masowy i ślizgała się nakrętka po tej podkładce z miedzi. Masakra, nie wiem kto to wymyślił !!! Nakrętka powinna była stykac się bezpośrednio z podkładką sprężystą,aby ta trzymała nakrętkę po przykręceniu. brak słów.

Uszkodzenia przy pakowaniu

Do poprawy sposób pakowania delikatnych elementów. Otrzymaliśmy abażur z zagnieceniami na samym froncie klosza, które okazały się trwałe. Niestety patrząc na opinie innych klientów moje uszkodzenia nie są wyjątkowe.
17 lip 2023
Bardzo dobry asortyment,szybka wysyłka,wsoka jakość towaru.Tylko trzy gwiazdki za kiepskie oprogramowanie i problemy z prawidłowym fakturowaniem/ informacją pozakupową.
Ponad tydzień od złożenia i opłacenia zamówienia,a wciąż zero informacji od Państwa odnośnie etapu realizacji. To brak szacunku do klienta.
Odpowiedź ze sklepu lampyiswiatlo.pl
Lampa była zakupiona z opcją przedsprzedaży z datą wysyłki przewidzianą na 26.01.2024
28 gru 2023
Proponuję zmianę firmy kurierskiej, lampa dotarła uszkodzona (wgniecenie w podstawie lampy oraz pęknięta nakrętka na klosz.
Zamawiałam lampę z abażurem jasno szarym który był droższy -dostałam abażur ciemno beżowy .Oczekuje wymiany !! s.c
22 gru 2023
Lampę otrzymałam lecz jest porysowana nie takiego czegoś oczekiwałam A miało być na prezent
Inflinia niestety niedziela jak powinna brak komunikacji między działem wysyłki.
17 paź 2023
Zamówienie nie dotarło. Brak danych nformacji kiedy zostanie zrealizowane.