jubimax.plOpinie

jubimax.pl - Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok Europe, Orient, Fossil, Diesel, Obaku, Ice Watch, Anne Klein, Casio, Lacoste, Rosefield itd.
Sklepy Firmowe Marzena Późniewska- Kurzyna
Czechowo 12B
82-310 Elbląg
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna

Opinie nt. sklepu jubimax.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu jubimax.pl

4 tygodni(e) temu
Kolejna transakcja bardzo udana, szybka wysyłka i dostawa, zegarek bardzo dobrze zapakowany.
2 tygodni(e) temu
Zegarek zgodny z opisem. Na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Błyskawiczna wysyłka.
Zamówione zegarki (Orient i Michael Kors) odebrałem wczoraj z Paczkomatu, solidnie zapakowan. Ceny bardzo korzystne, w porównaniu z tym co musiałbym zapłacić gdzie indziej, to po zakupach w Jubimax wystarczyłoby na jeszcze 1 podobnej klasy zegarek. Kontakt ze strony obsługi sklepu bardzo szybki. Przemek
Super wszystko się zgadza z opisem. Dostawa szybka profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona Napewno coś jeszcze kupię. Na prezent idealne. Gorąco polecam.
Szybka i bezprpblemowa wysyłka, towar zapakowany z ogromna starannością, jakość bez zrzutów. Bardzo polecam sklep
To już mój 5 zakup i po raz kolejny się nie zawiodłam :) Na pewno wrócę po kolejny , polecam i pozdrawiam:)
Oryginalne produkty, szybka dostawa, wszystko jak najbardziej w porzadku. A towar piękny :)
Kupiony zegarek to najmodniejszy model 70-tych lat 20 wieku. Teraz go mam, jest super.
ekspresowa wysyłka, towar w 28 H od zakupu był u mnie, bransoletka super
Dostawa bardzo szybka , zegarek zgodny z opisem i zdjęciem . Polecam
Ekspresowa wysyłka, towar dobrze zabezpieczony. Bez zastrzeżeń.
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami.
Bardzo szybka wysyłka,towar zgodny z opisem.
Wszystko w porządku .Sklep mogę polecić
Szybko, sprawnie, porządnie zapakowane.
Super! Sklep idealny :)
Szybka wysyłka
Ok ok
Jest bardzo zadowolona z zegarka DKNY, który zamówiłam przez Jubimax. Przesyłka była ekspresowa, paczka nadana natychmiast po zamowieniu, dostarczona dnia następnego, porządnie zabezpieczona. Bardzo trafionym pomysłem jest dołączona elegancka torebka prezentowa, miłym zaskoczeniem były słodkości w przesyłce. Tak dba się o klienta, polecam!