Opinie o jubimax.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 46 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 03.01.2017 r..

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam

Bardzo sprawna i szybka dostawa.

Szybko, towar super, niezłe ceny

Po zamówieniu po godz 12:00 zegarek dostarczono następnego dnia. Bez zastrzeżeń.

Ok ok

Wszystko bez zarzutu :)

excellent

Super Sklep Polecam

5.00 to za mało. Szybko, sprawnie, bezboleśnie.

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko w porządku przy dostawie, opakowaniu i z samym towarem. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z zegarka oraz z przebiegu zakupu

Błyskawiczny kontakt i przesyłka. Polecam

wszystko super

Bardzo uprzejma obsługa, towar wysłany ekspresowo, wszystko w najlepszym porządku - sklep wart polecenia.

Bardzo miła obsługa, rzeczowy i bezproblemowy kontakt telefoniczny. Możliwość negocjowania ceny była dla mnie bardzo dużym przyjemnym zaskoczeniem. Bardzo polecam cały zespół tego sklepu.

Bardzo dobry kontakt z obsługą, towar jak zdjęcie i opis odpowiadający w 100. Jestem zadowolony. Polecam ten sklep. .

wszystko ok polecam

Bardzo pozytywne zaskoczenie w kwestii czasu dostawy zamówionego produktu Gorąco polecam :)

Zachęcam do kupienia. Sklep zrealizował szybko zamówienie, pomimo że zamówiłam jedną rzecz i tego samego dnia zmieniłam na inną. Nie robili problemów. Dzwonili i byli bardzo pomocni. Taka obsługa to przyjemność robienia zakupów. Zwłaszcza gdy zmienimy zdanie i zdążymy przed wysyłką. I towar przyszedł jest ładny. Dziękuję

Szybka dostawa naszyjnik piękny

Wszystko poszło bardzo sprawnie

Sprawnie przeprowadzona transakcja. Zegarek zgodny z opisem. Polecam

wszystko super. pozdrawiam :)

Wszystko zgodne. Przesyłka kurierem w dwa dni. POLECAM

Transakcja bez zarzutu wszystko ok

Wszystko w najlepszym porządku , polecam

Super Polecam :

Szybka i fachowa obsługa, polecam

szybka przesyłka, zgodne z zamowieniem. Polecam

Szybko.Sprawnie.Profesjonalnie.Polecam

BDB

Realizacja zakupu godna polecenia.

Szybka wysyłka. Towar zgodny z zamówieniem. Wszystkim bardzo polecam.

Szybko. Towar ok. Polecam.

Bardzo dobry oraz szybki sklep.

Super Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa klienta. Przed złożeniem zamówienia skontaktowałam się telefonicznie ze sklepem. Pani, z którą rozmawiałam była bardzo miła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Sklep zastosował się do moich uwag do zamówienia. Zegarek przyszedł piękny -ładniejszy niż na zdjęciu.

Mila obsluga. Wszystko na najwyzszym poziomie. Polecam

Korzystałam ze sklepu internetowego. Prezentacja towaru była na tyle atrakcyjna, że podjęłam szybko decyzję o zakupie.

jubimax.pl opinie klientów

jubimax.pl

Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok, Daniel Wellington, Orient, Fossil, Fossil Q, Diesel, Obaku, Ice Watch, Skagen, Anne Klein, Adidas itd.

Czechowo 12B

82-310 Elbląg
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na jubimax.pl.