Opinie o jubimax.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 63 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 03.01.2017 r..

Polecam Wszystkim

git

Za serwisu nie oceniam bo nie korzystałem z niego.

Wszystko ok. Ekspresowa wysyłka

Wszystko w porządku . bardzo polecam ten sklep.

Witam Moja ocena oddaje moje zadowolenie z towaru i obsługi przy zamówieniu zegarka w jubimax.pl. Najbardziej dziękuję Pani z firmy gdy zatrwożona i spanikowana zadzwoniłam późno wieczorem. Szacunek za pełen profesjonalizm. Pozdrawiam. A zegarek no cudowny

Zegarek dobrze zapakowany działający ustawiony, brak zastrzeżeń.

Wszystko sprawnie i przyjemnie :-)

Wszystko przebiegło dobrze.

Wszystko super.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Towar przyszedł w umówionym terminie, bardzo bezpiecznie opakowany.

Szybko, fachowo, profesjonalnie. OK

Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolony z transakcji. Gorąco polecam.

Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam

Bardzo sprawna i szybka dostawa.

Szybko, towar super, niezłe ceny

Po zamówieniu po godz 12:00 zegarek dostarczono następnego dnia. Bez zastrzeżeń.

Ok ok

Wszystko bez zarzutu :)

excellent

Super Sklep Polecam

5.00 to za mało. Szybko, sprawnie, bezboleśnie.

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko w porządku przy dostawie, opakowaniu i z samym towarem. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z zegarka oraz z przebiegu zakupu

Błyskawiczny kontakt i przesyłka. Polecam

wszystko super

Bardzo uprzejma obsługa, towar wysłany ekspresowo, wszystko w najlepszym porządku - sklep wart polecenia.

Bardzo miła obsługa, rzeczowy i bezproblemowy kontakt telefoniczny. Możliwość negocjowania ceny była dla mnie bardzo dużym przyjemnym zaskoczeniem. Bardzo polecam cały zespół tego sklepu.

Bardzo dobry kontakt z obsługą, towar jak zdjęcie i opis odpowiadający w 100. Jestem zadowolony. Polecam ten sklep. .

wszystko ok polecam

Bardzo pozytywne zaskoczenie w kwestii czasu dostawy zamówionego produktu Gorąco polecam :)

Zachęcam do kupienia. Sklep zrealizował szybko zamówienie, pomimo że zamówiłam jedną rzecz i tego samego dnia zmieniłam na inną. Nie robili problemów. Dzwonili i byli bardzo pomocni. Taka obsługa to przyjemność robienia zakupów. Zwłaszcza gdy zmienimy zdanie i zdążymy przed wysyłką. I towar przyszedł jest ładny. Dziękuję

Szybka dostawa naszyjnik piękny

Wszystko poszło bardzo sprawnie

Sprawnie przeprowadzona transakcja. Zegarek zgodny z opisem. Polecam

wszystko super. pozdrawiam :)

jubimax.pl opinie klientów

jubimax.pl

Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok, Daniel Wellington, Orient, Fossil, Fossil Q, Diesel, Obaku, Ice Watch, Skagen, Anne Klein, Adidas itd.

Czechowo 12B

82-310 Elbląg
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z jubimax.pl.