jubimax.pl- Logo - Opinie

jubimax.plOpinie

ważny od: 18 gru 2018
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep jubimax.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie jubimax.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 18 gru 2018
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu jubimax.pl

Opinie nt. sklepu jubimax.pl

1 lip 2022
Transakcja zrealizowana sprawnie, powiadomienia na każdym etapie realizacji zamówienia.
27 cze 2022
Polecam. Szybka realizacja i wysyłka. Ceny na odpowiednim poziomie.
23 cze 2022
Produkt spełnia moje oczekiwania. Zgodny z opisem. Mógłby być dłuższy grawer niż tylko 30 znaków, gdyż było jeszcze sporo miejsca na zegarku.
21 cze 2022
19 cze 2022
17 cze 2022
29 gru 2021
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dzięki powiadomieniom na każdym etapie realizacji człowiek jest spokojny o swoje zamówienie. Pomoc doradcy przy wyborze prezentu wręcz nieoceniona a żona zachwycona. Słodki upominek miłą wartością dodaną do perfekcyjnej całości.
9 sty 2022
Ekspresowa wysyłka. Zegarek w rzeczywistości jescze piękniejszy niż na zdjęciu. Oryginalne opakowanie oraz dołączona torebka prezentowa. Gorąco polecam ☺
15 lut 2022
Bardzo szybka dostawa! Zamówienie złożone przed godz.15 w piątek. Natomiast w sobotę do odebrania z paczkomatu! Obsługa również na dobrym poziomie.
14 mar 2022
Wspaniały zegarek, o takim marzył mój mąż. Bardzo dystyngowany w swej elegancji i prostocie. Szkiełko szafirowe jest dodatkowym atutem tego czasomierza. Świetnie pasuje do sportowego stroju i garnituru. Idealny prezent od kochającej kobiety dla kochającego mężczyzny.
6 paź 2021
Dostawa spełniła moje oczekiwania. Towary ładnie zapakowane i dostarczone zgodnie z terminem. Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu jubimax.pl
3 gru 2021
Dziękujemy za opinię. Staramy się aby każdy klient był zadowolony z naszego sklepu. Zapraszamy serdecznie :)
8 kwi 2022
Bardzo profesjonalna obsługa. Gorąco polecam
5 maj 2022
termin dostaw- bardzo szybki
1 lut 2022
Zegarek jest elegancki ze sportowym charakterem. Można go nosić na co dzień, na oficjalne wyjścia oraz do ubrań sportowych
20 gru 2021
Wszystko w porządku. Szybka wysyłka, zegarek zgodny z opisem. Jestem zadowolona z zakupu.
3 sty 2022
bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, zakup udany, kolczyki bardzo ładne.
2 sty 2022
Bardzo szybka wysyłka. Produkt również bardzo zadowalający. Polecam.
23 kwi 2022
Tak jak w opisie , piękna biżuteria , solidnie zapakowana