jubimax.plOpinie

jubimax.pl - Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok Europe, Orient, Fossil, Diesel, Obaku, Ice Watch, Anne Klein, Casio, Lacoste, Rosefield itd.
Sklepy Firmowe Marzena Późniewska- Kurzyna
Czechowo 12B
82-310 Elbląg
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna

Opinie nt. sklepu jubimax.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu jubimax.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie Jubimax . Piękny zegarek w promocyjnej cenie. Najniższa cena tego zegarka jaką udało mi się znaleźć . Bardzo szybko dostałam przesyłkę, dokładnie zapakowaną i zabezpieczoną. Gwarancja z paragonem oraz miła ,słodka niespodzianka. Z czystym sumieniem polecam ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu jubimax.pl
Dziękujemy za miłe słowa, staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony. Zapraszamy ponownie😃
Zegarek piękny, trafiony prezent. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
 pomocny (1)
Zamowienie,wysyłka,produkt i słodki upominek oceniam na 5+ :)
 pomocny (2)
Odpowiedź ze sklepu jubimax.pl
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy serdecznie
Super sprzedawca - wszystko profesjonalnie - polecam .
Odpowiedź ze sklepu jubimax.pl
Zadowolenie naszych klientów, jest dla nas priorytetem👍😍Dziękujemy i zapraszamy ponownie
 pomocny (1)
Tempo wysyłki, zachęcająca cena, sposób zapakowania (dbałość o nieuszkodzenie). Szacunek do klienta.
 pomocny (7)
Szybka wysyłka. Wszystko bardzo sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolony.
 pomocny (3)
Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem, bransoletka przecudowna 😍!
 pomocny (5)
Bransoletka bardzo ładna. Szybka wysyłka.
Profesjonalnie. Polecam
 pomocny (2)
 pomocny (1)
Super sklep, super obsługa pomocna klientowi w przed dzień szczególnych świąt. Pomysł na dokonanie zakupu wpadł mi do głowy w sobotę wieczorem, dokonałem wyboru zegarka i miałem problem natury technicznej z dokonaniem płatności. Wiadomość do pracownika sklepu i o dziwo błyskawiczna odpowiedź z podpowiedzią rozwiązania problemu. Duży plus. Zakup dokonany w sobotę wieczorem, tego samego dnia informacja o wysyłce zegarka, a ku memu wielkiemu zdziwieniu i zadowoleniu w poniedziałek o godz. 8.00 zegarek oczekiwał na mnie w wybranym paczkomacie. Drugi duży plus. Zegarek bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany łącznie ze świątecznym słodkim drobnym podarunkiem od firmy i życzeniami. Trzeci duży plus. Za profesjonalną, szybką obsługę i błyskawiczną wysyłkę pomimo okresu przedświątecznego w dobie pandemii koronawirusa jestem TRZY RAZY NA TAK dla tego sklepu i jego pracowników. Z całą pewnością zawitam jeszcze nie raz na stronach tego sklepu internetowego.
 pomocny (6)
Super sklep, w którym sprzedawca zna się na swoim towarze oraz podejściu do klienta. Zakupiony zegarek jest bez zastrzeżeń, zgodny z opisem. Błyskawiczna i bezpiecznie zapakowana przesyłka (towar trafił w ok. 40 godzin). Obsługa w pełni profesjonalna. Zdecydowanie polecam.
 pomocny (3)
Bardzo fachowa i solidna obsługa...Ekspresowa wysyłka, zegarek bardzo ładnie zapakowany w elegancką torebką prezentową z logo producenta...Polecam z czystym sumieniem sprzedawcę
 pomocny (1)
Szybka , zgodna z deklaracją wysyłka ; kupiony zegarek starannie , bezpiecznie zapakowany . Sprzedawca godny zaufania !
 pomocny (3)
Polecam!!!! Świetny kontakt!!!Pięknie zapakowany prezent niespodzianka!!!
 pomocny (4)
Tak wszystkie Firmy powinny działać tzn.Profesjonalnie. Kontakt polecam.
 pomocny (4)
Zegarek super, dobra cena i szybka dostawa. Polecam ten sklep.