jubimax.plOpinie

jubimax.pl- Logo - Opinie
jubimax.pl- Logo - Opinie

jubimax.pl - Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok Europe, Orient, Fossil, Diesel, Obaku, Ice Watch, Anne Klein, Casio, Lacoste, Rosefield itd.
Sklepy Firmowe Marzena Późniewska- Kurzyna
Czechowo 12B
82-310 Elbląg
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna

Opinie nt. sklepu jubimax.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu jubimax.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Znakomity sklep. Zamówienie zgodnie z zapewnieniem było u mnie na drugi dzień. Zegarek I jakości, bardzo dobrze zapakowany, załączony kpl dokumentów i instrukcja. Informacja e-mail na każdym etapie realizacji. Polecam wszystkim bo wzorowy sklep. Na pewno wrócę do jubimax przy okazji prezentów świątecznych. Dziękuję
Pełen profesjonalizm na każdym etapie transakcji, włącznie z fachowym doradztwem i super ceną sprzedaży. ,, Jak w szwajcarskim zegarku ''
Szybko i profesjonalnie. Proces zakupu przebiegł zgodnie z podaną informacją na karcie produktu. Sam produkt jest zgodny z oczekiwaniami.
Zegarek super, ślicznie wygląda i jest bardzo wygodny w noszeniu. Jednego dnia złożone zamówienie a na następny była już dostawa. Polecam
Jest bardzo zadowolona z zegarka DKNY, który zamówiłam przez Jubimax. Przesyłka była ekspresowa, paczka nadana natychmiast po zamowieniu, dostarczona dnia następnego, porządnie zabezpieczona. Bardzo trafionym pomysłem jest dołączona elegancka torebka prezentowa, miłym zaskoczeniem były słodkości w przesyłce. Tak dba się o klienta, polecam!
Zamówione zegarki (Orient i Michael Kors) odebrałem wczoraj z Paczkomatu, solidnie zapakowan. Ceny bardzo korzystne, w porównaniu z tym co musiałbym zapłacić gdzie indziej, to po zakupach w Jubimax wystarczyłoby na jeszcze 1 podobnej klasy zegarek. Kontakt ze strony obsługi sklepu bardzo szybki. Przemek
Polecam serdecznie, profesjonalna obsługa klienta, produkt jak najbardziej zgodny z opisem. Na żywo zegarek wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciu. Bardzo szybka dostawa, zamówienie złożyłam w piątek, a już w poniedziałek przesyłka była u mnie.
Polecam sklep. Profesjonalna obsługa. Zależało mi na szybkiej dostawie, by prezent dotarł do obdarowywanego na konkretny dzień. Obsługa sklepu po mojej telefonicznej prośbie zorganizowała bardzo sprawną dostawę.
Wszystko jak najbardziej OK. Zamówiony zegarek dotarł bardzo szybko, w super stanie, był bardzo dobrze zabezpieczony. Nawet karta gwarancyjna została podpisana i podstęplowana. Polecam sklep.
Znakomity sklep. Oryginalny towar, starannie zapakowany. kpl dokumentów otrzymałam następnego dnia - rewelacja. Na bieżąco miałam info o statusie zamówienia. Polecam wszystkim jubimax.pl :)
Super wszystko się zgadza z opisem. Dostawa szybka profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona Napewno coś jeszcze kupię. Na prezent idealne. Gorąco polecam.
Polecam zakup zegarka w sklepie Jubimax. Wszelkie informacje otrzymałam na bieżąco, dostawa expresowa. A zegarek cóż piękny. Zdecydowanie polecam.
Bezproblemowa transakcja. Towar otrzymałam w dzień po zamówieniu, wszystko zgodne z opisem, komplet dokumentów, gwarancja. Gorąco polecam
Super kontakt mailowy i telefoniczny. Ekspresowa realizacja zamówienia. Zegarek zgodny z opisem. Polecam - pełen profesjonalizm
Świetna współpraca , ani się nie obejrzałam a zegarek doskonałej jakości , świetnie zapakowany zabezpieczony już był u mnie !
Polecam w 100%, zegarek bardzo ładny, dobrze zabezpieczony w transporcie, szybka realizacja zamówienia, konkurencyjne ceny :)