Opinie o jubimax.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczana została na podstawie 126 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops od dnia 03.01.2017 r..

Kontakt,towar na 100 ,dziękuję i POLECAM

Przemiła obsługa - expresowa dostawa - POLECAM

Zachęcam do zakupów.....
Pozdrawiam

wszystko ok

Towar zgodny z opisem i zapewnieniem sklepu. Szybka i sprawna wysyłka. Jestem zadowolony z Państwa usług :)

Serdecznie zachęcam, zegarek, wysyłka - wszystko super.

Wszystko OK

Juz drugi raz zamawialam zegarki w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Szybkosc wysylki, jakosc towaru, kontakt - wszystko na plus. Prosiłam o zapakowanie zegarka poniewaz byl na prezent i otrzymałam naprawdę pięknie zapakowany prezent. Polecam.

Obsługa klientów perfekt ,zakupiony towar tez .ale dostawa nie spodobała mi się ponieważ jest podany numer tel. i nikt mnie nie powiadomił . Wystarczyło tylko wysłać informacje ze jest . Czekałam cały czas i zeszłam tylko odebrać pocztę ze skrzynki czyli raptem 5 min ,wróciłam i potem dostałam info.ze muszę odebrać w punkcie bo nie było mnie w domu . Za taka kwotę zam. powinna być lepsza dostawa.

jubimax.pl odpowiada: 02.10.2017 r.
Szanowna Pani, bardzo nam przykro, ale nie mamy wpływu na prace kurierów. Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby dostawa przebiegała bez zastrzeżeń tzn poinformowaliśmy Panią o nr przesyłki, aby mogła Pani ją śledzić, umieściliśmy informację z prośbą o wcześniejszy kontakt tel. kuriera. Bardzo prosimy o korektę opinii, gdyż w naszej ocenie nie dotyczy ona pracy naszego sklepu.

Szybko i sprawnie polecam

Jestem zadowolony i polecam

Super jestem zadowola z zakupu naprawdę polecam :) profesjonalna obsługa :) ekspresowa przesyłka :)

Tak trzymać.

Benchmark

Znakomita komunikacja i szybkosc dzialania Sklep godny polecenia.

Bardzo profesjonalna i miła obsługa.Błyskawiczna wysyłka, polecam

Jestem zadowolony z zakupu.

Wszystko zgodni z ofertą:)

Bardzo miła obsługa, towar przyszedł szybko i zgodny z opisem. Polecam.

Błyskawiczna wysylka. Polecam.

Jestem zadowolona z towaru i dostawy

Szybko, solidnie, jasny przegląd statusu zamówienia, mozna polecić takiego usługodawcę bez obaw.

Wszystko w jak najlepszym porządku.
Pełen profesjonalizm. Polecam

Ok. Polecam.

Super super, polecam :-)

Polecam.

Z zakupu jestem bardzo zadowolony, zamówienie szybko zrealizowane.

godny polecenia

Polecam, szybko sprawnie i bez problemów.

Świetny sklep.

Wszystko suuuuuuppppppperrrrr

jubimax.pl opinie klientów

jubimax.pl

Markowe zegarki damskie i męskie

Odkryj autoryzowany sklep, w którym znajdziesz tylko oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Autoryzowany sprzedawca marek: Michael Kors, DKNY, Emporio Armani, Adriatica, Roamer, Vostok, Daniel Wellington, Orient, Fossil, Fossil Q, Diesel, Obaku, Ice Watch, Skagen, Anne Klein, Adidas itd.

Czechowo 12B

82-310 Elbląg
Rejestr handlowy
CEIDG REGON: 170995726
Marzena Późniewska-Kurzyna
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z jubimax.pl.