kuzminskadesign.pl- Logo - Opinie

kuzminskadesign.pl

Opinie (9) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9)

Ważny od: 27 wrz 2023
kuzminskadesign.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kuzminskadesign.pl

Biżuteria niepowtarzalna, szybka transakcja, eleganckie ,recyklingowe opakowanie, sprawna wysyłka Polecam
KT
Niezwykła biżuteria, pięknie wykonana. Miły kontakt, ładnie zapakowana, szybko dostarczona. Dziękuję
Wszystkie super, sprawnie szybko. Produkty najwyższej jakości ! Polecam serdecznie
20 sty 2024
Biżuteria unikatowa i nietuzinkowa
16 lis 2023

Cudowna i niepowtarzalna.

Cudowna kobieca, wyjątkowa biżuteria tworzona przez wyjątkową kobietę z myślą o kobietach. Każdy jej element jest jedyny w swoim rodzaju co gwarantuje paniom to, co kobiety lubią najbardziej - niepowtarzalność. Uwielbiam! Będę tu wracać. Dziękuję. ❤️
2 paź 2023
Zależało mi na spersonalizowanym projekcie naszyjnika, nie zawiodłam się! Projekt spełnia moje oczekiwania pod względem wizualnym a co najważniejsze jest dostosowany do mnie pod względem energii wewnętrznej. Dziękuję serdecznie.
28 wrz 2023
Biżuteria jest przepiękna, unikatowa, wykonana bardzo precyzyjnie z najwyższej jakości kamieni. Bardzo polecam! :)
3 paź 2023
klarowne zasady składania zamówień